Uydu alıcısı arada kaldım

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
pikoyu tavsiye ederim ,ama satıcıya sor bakalım funcam varmışmı ,varsa alınır ,yoksa alma
Sungate vipstar plus da tavsiye ederim :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam funcam tam olarak nedir. Bazılarında free iptv yazıyor yani iptv satın almadan kullanabiliyor muyum yoksa süreli mi
Funcam bir serverdir ,1 yıldır fakat türksat haricinde diğer uydularda yayınları açmaktadır,free iptv olanlar genelde yıllıktır,bittiğinde ücretli alman lazım :ok
Sungate vipstar plus da stalker desteği de vardır,onda da 1 yıl freeiptv bulunmaktadır ,serveri süper bana göre sanırım srver de 1 yıllık idi(hatırlamıyorum)

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
Funcam bir serverdir ,1 yıldır fakat türksat haricinde diğer uydularda yayınları açmaktadır,free iptv olanlar genelde yıllıktır,bittiğinde ücretli alman lazım :ok
Sungate vipstar plus da stalker desteği de vardır,onda da 1 yıl freeiptv bulunmaktadır ,serveri süper bana göre sanırım srver de 1 yıllık idi(hatırlamıyorum)
Hocam zaten tek anten kullanıyorum. İptv yeterli olur benim için :) aslında bu fiyata alacabileceğim uzun ömürlü görüntü kalitesi en iyi olan bir cihaz arıyorum. Sungate vipstar adı aynı olmasına rağmen model farklı duruyor, 2si arasında bir fark var mı?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam zaten tek anten kullanıyorum. İptv yeterli olur benim için :) aslında bu fiyata alacabileceğim uzun ömürlü görüntü kalitesi en iyi olan bir cihaz arıyorum. Sungate vipstar adı aynı olmasına rağmen model farklı duruyor, 2si arasında bir fark var mı?

Bu konuda seni digiulama digiulama ya yönlendireyim en iyisi :ok

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
teraspy teraspy hocam bir türlü cevap alamadım. Araştırmalarımda anladığım kadarıyla bu fiyata uydu alıcılarının intermet kısmını stabil bir şekilde kullanamayacağım o yüzden çanak üzerinden kaliteli ses ve görüntü alabileceğim bir ürün tavsiye eder misiniz. Her yeni ürün gördüğümde kafam iyicr karıştı bir türlü karar veremedim :)

Aklımda olanlar
Piko 701
Korax bt1(bluetooth kumandası dikkatimi çekti)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt