Uydu alıcısı arada kaldım

M Çevrimdışı

mergul

Yeni Üye
8 Eyl 2020
5
36
5 6 defa formatladım hiç sorun olmadı bende. Kanalların yedeğini alıp formatla. Hiç bir şey yükleme(server, tandberg zaten yüklü).

Serverı aktif ettikten sonra kaç gün kaldığı yazıyor mu
Malesef ben yedek almamıştım bilseydim dump alirdim ilk. Evet kaç gün kaldığı yazıyor aktif oluyor Türksat dışındaki uydularda çalışıyor.Denemedigim birşey kalmamıştır herhalde gene sonuç yok. Forumda bir usta usbden dönüşüm için çalışma yapacağını söylemişti onu bekliyorum. Ben böyle birşey görmedim. Diğer uyduda funcam var defelarca format attım guncelldim hiç bir sorun çıkmazken bu cihaz hayal kırıklığı olduğu resmen

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
Malesef ben yedek almamıştım bilseydim dump alirdim ilk. Evet kaç gün kaldığı yazıyor aktif oluyor Türksat dışındaki uydularda çalışıyor.Denemedigim birşey kalmamıştır herhalde gene sonuç yok. Forumda bir usta usbden dönüşüm için çalışma yapacağını söylemişti onu bekliyorum. Ben böyle birşey görmedim. Diğer uyduda funcam var defelarca format attım guncelldim hiç bir sorun çıkmazken bu cihaz hayal kırıklığı olduğu resmen
Kanal listesi yedeğinden bahsetmiştim. Üretici firma ile iletişime geçin isterseniz. Yada iade edin. 2 arkadaşımda aldı bu ürünü hiç bir sorun görmedik.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt