Uydu alıcısı arada kaldım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
yengem çok müthiş bir iş çıkarmış, ne mutlu sana engel koyabiliyorsa... inan çok mecburi bir şey olmadıkça dışarı çıkan insanın aklına şaşarım... bu arada şükürler olsun iyiyim kendimizi korumaya çalışıyoruz şimdiye kadar da başarılı oldu bundan sorasına da önce tedbir sora tevekkül edeceğiz. sevgilerimle abim...
Çok teşekkür ederim sevgili OMEGA ,ailecek elimizden geldiğince dikkat ediyoruz ,öyle de gider inşallah :ok

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Teşekkür ederim ,ben daha watsapa alışamadım :),o konularda çok geriden geliyorum ,hatta bazen" teknoloji özürlüsüyüm" diyorum da inanmıyorlar bana, tabii o konularda ,özellikle oğlan kardeşim :)
Depremde oğlumu watsaptan arayamadım ,düşünebiliyormusun ,oğlum beni aradı :)
abim telegram'ı indir kur bence harika ötesi, whatsapp gibi kısıtlama yok istediğin kadar dosya resim bilgi ne istersen sınır yok aliş verişte
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sevgili abim, 2 tane 55inç orta yollu tv lazım, ama IPS PANEL olacak ne öneriyorsun ??
A101 çoktandır gelmiyor takip ediyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
abim telegram'ı indir kur bence harika ötesi, whatsapp gibi kısıtlama yok istediğin kadar dosya resim bilgi ne istersen sınır yok aliş verişte
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sevgili abim, 2 tane 55inç orta yollu tv lazım, ama IPS PANEL olacak ne öneriyorsun ??
A101 çoktandır gelmiyor takip ediyorum
Tv (tavsiyesi) konusunda hiç bilgim yok desem yalan olmaz ,inan bende buradaki yazılanlara göre Bayındırdaki a101 de kalan tvleri yazmıştım bir zamanlar,emin değilim ama sanki oradaki ve Ödemişteki a101lerde hala duruyor diye hatırlıyorum ,tabii en son 2 ay önce gitmiştik Ödemişe ,hatta çalışana "bu tv iademi yoksa satılmadı mı" diye sormuştum,eğer a101lerde karşılaşırsam en azından haber veririm "burada var " diye :ok
Açıkçası sosyal uygulamalarla pek aram yok ,bırak uygulamaları ,sosyal medyam yok ,sadece kendime ait web sitem var ,o kadar :)

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57

bu modeli bulamıyorum sevgili abim uhl950 modelin tamamında IPS panel kullanılmış, bir tane almıştım kardeşim çok isteyince vermek zorunda kaldım, kendime aldıklarım da oldu ayrıca ama hepsi va panel çıkınca bazılarını iade bazılarını da elden çıkardım, 2 tane thosiba 1 de uhl 960 almıştım 3 tanesi de va çıkınca kurtuldum onlardan :hihi

S Çevrimdışı

Sharp61

Yeni Üye
24 Tem 2019
14
42
Selamlar. Ben de tavsiye isteyebilir miyim. Birde bu ismini verilmeyen yayınlar server ile uydu üzerinden mi izleniyor. Yoksa çanağa gerek yok müdür. Uydu için de Astra mi gereklidir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Selamlar. Ben de tavsiye isteyebilir miyim. Birde bu ismini verilmeyen yayınlar server ile uydu üzerinden mi izleniyor. Yoksa çanağa gerek yok müdür. Uydu için de Astra mi gereklidir
Server ile çanaktan izleniyor ,yani iptv ile alakası yoktur,uydu olarak 0.8 dereceden 46 dereceye kadar imkanın varsa çanak takabilirsin,veya diseqc motor da olur :)

M Çevrimdışı

mergul

Yeni Üye
8 Eyl 2020
5
36
Formatladım güncelleme yaptım bir kaç defa sonra düzeldi, acaba serverda mı sorun vardı. Hocam bunda biss key giriliyormu ben bulamadımda
aynı sorun bende de var ama ne yaptıysam düzelmedi. sizde bu cihazın eski yazılımı var mı ? son çare bunu deneyeceğim ama hiç bir yerde bulamıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt