Uçuyoruz, Euronun Rüzgârından.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Benim için A haber izleyenler ile fox izleyenlerin kapasitesi aynı. Biri iktidar yalakası diğeri düşmanı. 10 haberin yarısı yalan geriye kalanı abartı.
Neyse ki ne salt olarak A haberi, Ne de Fox haberi izleyen beyinsizlerden değilim.

Allah böyle beyinsizlerden ve gerçek düşüncelerini delikanlı gibi beyan edemeyip lafı dolandıranlardan her mecrada korusun bizleri.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O değil de, Rtük denen yere zamanında Çukur denen o ..ok çukuru diziyi şikayet etmiş ve demiştim ki ''Yahu koca bir mahallede, evleri dolanıp evin erkeklerini top sahasına toplayıp kafalarına sıkan bir çetenin alenen reklamı yapılıp benim Askerim Polisim Kolluk kuvvetim aşağılanırken siz nasıl buna müsaade ediyorsunuz'' demiştim.

Cevap bile vermemişlerdi ve o ..ok çukuru dizi kaç sezon devam etti.

Şimdi hakikaten A habere Fox a bilmemneye nasıl izin veriyorlar çok da şaşırmamak gerekiyor demek ki.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Neyse ki güvendiğimiz genç dostlarımız var. tarikk tarık uğur ve sizler gibi nice kalender kardeşimiz sayesinde bu günlerin de geçeceğini biliyor olmanın verdiği umut ile yaşamaya devam ediyoruz.

Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar
Motorları Maviliklere Süreceğiz.

Az kaldı..
Bizim abi dediklerimiz ile onların ki çok farklı o yüzden Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi;

' Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

Burdasınız, burdayız ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bizim abi dediklerimiz ile onların ki çok farklı o yüzden Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi;

' Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

Burdasınız, burdayız ?
Abi bizde öyle loz encılız abisi gibi abilikler değil Gönlümüzün abisi kadrosu size daimi tahsis edildiği için kimse o mevkiye gelebilecek kudrette olamıyor.

Biz boşuna size inanıp, sizlere umut bağlamıyorum Koca Yürekli Güzel Kardeşim benim ? ? ? ? ? ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Abi rüyadır o, uçmak olsa duramazsın :kiskis
Adem Abi uçan bizim cebimizdeki para varsın uçsun para kazanılır hepsi yeniden inşa edilir yapılır...

İnsanlık ölmüş benliğimizi kaybetmişik cebindeki para eksilince aç kalınca aklı başına gelen bir millet. herşeyi hak eder.

Bugün'ler iyi günler 2 ay sonra ararız bugün'leri daha kimse birşey hissetmedi izleyip görelim daha neler olacak...

Film yeni Başlıyor... sonu nasıl bitecek hep beraber izleyip göreceğiz iyi seyirler Türkiye....

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Abi uçan bizim cebimizdeki para varsın uçsun para kazanılır hepsi yeniden inşa edilir yapılır...

İnsanlık ölmüş benliğimizi kaybetmişik cebindeki para eksilince aç kalınca aklı başına gelen bir millet. herşeyi hak eder.

Bugün'ler iyi günler 2 ay sonra ararız bugün'leri daha kimse birşey hissetmedi izleyip görelim daha neler olacak...

Film yeni Başlıyor... sonu nasıl bitecek hep beraber izleyip göreceğiz iyi seyirler Türkiye....
Her ne olursa olsun gazimizin emaneti yeniden benliğine dönecek ve kaldığımız yerden devam edeceğiz.
İki katı daha vergi ödeyeceğiz, ama bileceğiz ki onun bunun çocuklarına pudra şekeri parasına değil gerçekten Devletimizin ayakta kalmasına harcanıyor olacak, biz de ''feda olsun'' diyeceğiz..

A Çevrimdışı

ayavas 

Yeni Üye
5 Nis 2018
22
56
Bu ülke dolarla euro ile kurulmadı dolar yükseldi diyede batmaz.1915 silahla yapamadıklarını ekonomiyle yapmaya çalışıyorlar.gezi,sur,15 temmuz,suriye,libya akdenizdeki geleceğimiz her cephede de şimdiye kadar kol saatini aldılar.istedikleri senaryoları yapsınlar yerli işbirlikçileri ile.Bu millet birbirine kenetlendiği sürece vız gelir.

Geri
Üst Alt