Uçuyoruz, Euronun Rüzgârından.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Bu ülke dolarla euro ile kurulmadı dolar yükseldi diyede batmaz.1915 silahla yapamadıklarını ekonomiyle yapmaya çalışıyorlar.gezi,sur,15 temmuz,suriye,libya akdenizdeki geleceğimiz her cephede de şimdiye kadar kol saatini aldılar.istedikleri senaryoları yapsınlar yerli işbirlikçileri ile.Bu millet birbirine kenetlendiği sürece vız gelir.
Nasıl ?.
Enteresan bir Türkçe bu.

Başarılar.

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
Bu ülke dolarla euro ile kurulmadı dolar yükseldi diyede batmaz.1915 silahla yapamadıklarını ekonomiyle yapmaya çalışıyorlar.gezi,sur,15 temmuz,suriye,libya akdenizdeki geleceğimiz her cephede de şimdiye kadar kol saatini aldılar.istedikleri senaryoları yapsınlar yerli işbirlikçileri ile.Bu millet birbirine kenetlendiği sürece vız gelir.
Bu millet "şahsımı" sandığa gömdüğünde her şey çok daha güzel olacak.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
ülkede nefes alınmıyor ama ak yancılarda pabuç gibi dil . ayıptır ayıp. insan açlık sınırının altındaki asgari ücrete bir bakar, 8 tane makam uçağına bir bakar, utanır. tabi yüz varsa utanır, yüz yoksa dünya yıkılsa vız.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hangi Millet acaba?

Halkın vergisi ve dayılarının destekleri ile milyonluk arabalarında koko çeken millet mi yoksa İBB nin sokak köpeğine bile kumpas kurmak için cebinden BOK çıkartıp HALKIN vergileri ile alınan mala o boku süren beyinsizlerden oluşan Millet mi?

Ya da belki şeydir, Devletin kanalında ''Faiz haramdır oğul'' diye gazlama dizileri yaparken Devlet bankaları için ''daha yüksek faiz bizde oğul'' diyen müsvettelerden oluşan millettir.

Geçmiş yıllarda ''kuyruk vardı'' diyenlerin bu gün milletin BARDAK İLE çiçek yağı aldığının haberlerini yalan haber olarak kabul edenlerden oluşan bir millet de olabilir. Ama öyle ya, o haberleri yapanlar zaten teröristlerin elindeki kanallar, mesela Halk TV , mesela Fox tv. Tam terörist bunlar da asamıyorlar işte.

Haa terörist demişken, unuttum yahu biz de zaten teröristtik değil mi? Hatta Zilletin ta kendisiydik zira Habur kapılarını biz açıp, seyyar mahkemeleri de biz yollamıştık oraya. Kozmik odaları bir haysiyet yoksununun boklu mendilini delil gösterip açıp yüzlerce istihbaratçımızın şehit edilmesine de zaten biz sebep olmuştuk çünkü o omurgasız ağlak kahpe bizi kandırmıştı işte hep yaşlılıktan bunlar, unutuyorum ben.

Mersin Tarsus da 1TL lik ekmek kuyruğuna girenler de zaten vatan haini düzenbaz zillet ittifakının oraya otobüs ile yolladığı kişiler yoksa Ülkemizde kesinlikle öyle bir kuyruk falan yok. Tamamen bu teröristlerin, bizi yıhmah isteyen dıj güjlerin oyunları bunlar. Aslında ekmek normalde 50 kuruş ama bu hainler ekmek 1TL miş gibi provokasyon yapmak için buluşmuşlar orada.

Mesela o hain darbe girişiminde ''400 hain üzerimize ateş açtı, 2 kurşun kulağımı sıyırdı. Melekler bizi korudu "diyen eski Kazan Belediye Başkanı, Darbe Araştırma Komisyonu’na 15 Temmuz’da Kazan'da olmadığını, Antalya'da olduğunu itiraf edip de anlattıklarının kurgu olduğu ortaya çıktığı ile ilgili haberleri de tabi muhtemelen bu milleti bölmeye çalışan dıj güjler planlamıştır.

Marketlerde sıvı yağ ve şekerlerin ADET İLE SINIRLI satıldığı da kesinlikle yalan. Bunlar okyanus ötesinden aldıkları talimatlarla iş yapıp bu vatanı bölmeye çalışan market terör çetesinin reisimize kurduğu tuzaktır ama başaramayacaklar.

Yani ben şuraya oturup yazmaya kalksam bu gezici teröristlerin yediği ne haltları anlatırım da gerek yok şimdi anlamaz bu cahiller. Başörtülü bacımızın üstüne işeyen o deri ceketli teröristleri de unutmadı bu millet, Hesabını soracaktır elbet. O caminin imamı var ya hani o ''Ben din adamıyım, Yalan söyleyemem, Kimse camide içki içmedi'' diyen yalancı imamın da hesabını soracağız biz zamanı geldiğinde. Sadece camiden sürmek yetmez, papua yeni gineye süreceğiz onu.

Bölemeyecekler, Yıkamayacaklar, yıkarlarsa kurutamayacaklar.

Vay be.

ne güzelmiş böyle yazmak :kiskis

Şimdi Ak partiye gönül veren forum üyelerinin başımız gözümüz üstünde yeri var lakin, altını dolduramayacağınız cümleleri yazmamanızı tavsiye ederim zira millet zaten ağzına kadar dolu. Ülkede hayat pahalılığı herkesin belini bükmüş, Bu vatan millet sakarya mevzuları, bütün yaşananlar ortadayken, birileri sefa içinde yüzer birileri çöp kovası karıştırırken yemiyor artık.

Ya mesnetsiz şeyler yazmayın, ya da yazdığınız yazılara hak ettiği saygı çerçevesinde verilen cevaplara bozulmayın zira 20 yıldır bizleri açık açık veya üstü kapalı terörist ilan ettiğiniz yeter de artar bile.

Ayrıca burada açık açık yazıyorum GEZİ PARKI ONURLU BİR DİRENİŞTİR.

Yahu bu terörist lafını öyle ağızlara sakız ettiniz ki, sokaktaki kedi ile bile kavga edip ona bile terörist dediniz ki, artık TERÖRİST lafının insanlarda bir etkisi kalmadı yazıklar olsun sebep olanlara. Sokaktaki kedi ile, Tramvayda gezen sessiz sakin Boji köpek ile dahi geçinemeyen ve BOK kumpası kurup 'Köpek sıçtı'' diyen zihniyetin bize ayar vermeye kalkması da ne bileyim....

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
... Sokaktaki kedi ile, Tramvayda gezen sessiz sakin Boji köpek ile dahi geçinemeyen ve BOK kumpası kurup 'Köpek sıçtı'' diyen zihniyetin bize ayar vermeye kalkması da ne bileyim....
Şu aşağıda fotoğraftaki ortada olan mı boji :alala
(google search)

alodan-203.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu aşağıda fotoğraftaki ortada olan mı boji :alala
(google search)

alodan-203.png
Evet Alo abim o.

İnsanlar öyle kafayı yemiş ki, İBB yi kötü göstermek için yağmur drenaj kanallarına kum torbaları basmaktan İBB nin sembolü haline gelen ve halkın sevdiği bir köpeğe kumpas kurmaya kalkacak kadar cahil kötü ve beyinsizler bunları yapanlar.

Sonra gelsin yine Ezan Bayrak Vatan Kuran.

Bu çürümüş zihniyetin kutsal kitabımızı da Vatanımızı da Şanlı bayrağımızı da çıkarları uğruna kullanmasından bıktık usandık artık.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet Alo abim o.

İnsanlar öyle kafayı yemiş ki, İBB yi kötü göstermek için yağmur drenaj kanallarına kum torbaları basmaktan İBB nin sembolü haline gelen ve halkın sevdiği bir köpeğe kumpas kurmaya kalkacak kadar cahil kötü ve beyinsizler bunları yapanlar.

Sonra gelsin yine Ezan Bayrak Vatan Kuran.

Bu çürümüş zihniyetin kutsal kitabımızı da Vatanımızı da Şanlı bayrağımızı da çıkarları uğruna kullanmasından bıktık usandık artık.
Doğruların ortaya çıkma gibi bir durumu var ,er-geç çıkıyor ,hele bu devirde ortaya çıkması en geç 1 saat sonra oluyor :) Haberi okudum ve ailecek filmi izledik ,hani kaka koyma filmini ,belediyenin bir hatası varsa yazarsın tespitli olarak olur biter ,ben burada yazıyorum hiç çekinmeden ,gerekli cevapları da veriyorlar,kimi zaman muhtara söylüyorum, ama daha hiç arabamın lastiğini çukura sokup da "hey belediye,arabam senin çukuruna girdi" diye yazmadım :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt