Toshiba 50ul3a63dt Dolby+hdr10

F Çevrimdışı

Fahrettin

Yeni Üye
29 Eki 2020
2
57
IMG_20201029_132435.jpg

IMG_20201029_132537.jpg

F Çevrimdışı

Fahrettin

Yeni Üye
29 Eki 2020
2
57
Bugün a 101 den 50ul3a63dta Toshiba TV aldım 50ul3a63dt arasında fark varmı acaba sadece sonundaki a harfi değişik fark varsa yardımcı olabilir misiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bugün a 101 den 50ul3a63dta Toshiba TV aldım 50ul3a63dt arasında fark varmı acaba sadece sonundaki a harfi değişik fark varsa yardımcı olabilir misiniz

AA0DA73B-8ECE-405B-9381-100EAAA13303.jpg
arkadaşlar bugün toshiba tv yi aldım yarın kurulum yapılacak. Nelere dikkat etmeliyim
Öncelikle hayırlı olsun bugün ben de aldım servis aradık ama daha cevap yok servis gelmeden sakın açma

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Tabiki.kasa kalitesi güzel kumanda kaliteli.uydu yayinlari eh iste.netlix filmleri gayet guzel seyrettiriyor.kanal gecisleri yavasin bir tik üstü fena degil.seside fena degil.bu paraya alinir ben memnun kaldim

Olu piksel cikmadi bulutlanma vs ekran kalitesinin gerektirdigi kadar cok az var gibi.sonuc bence alinir

Telefon ekran yansitma basarili

YouTube ve Netflix e şifre koyabiliyormuyuz çocukların girmemesi icin?
Netflixte var ancak youtube da yok diye biliyorum

dayimis Çevrimdışı

dayimis

Yeni Üye
29 Eki 2020
3
25
Aynı şekilde toshiba 50ul3a63dta modelini aldım ama 50ul3a63dt modeliyle farkı ne anlayamadım.
Kurulum için servis bekliyorum kayıt bıraktım ama ara 0850 202 34 56 arayarak sesli komutla kurulum kaydı bıraktım ama arayan soran olmadı daha. Başka bir şekildemi çağırılıyor kurum için bilgisi olan varmı ?

S Çevrimdışı

semihcelik

Yeni Üye
29 Eki 2020
30
33
Herkese merhaba. Ben de bugün cihazı a101den aldım. Aile evinde karasal yayın için kullanılacak. Çok nadir YouTube ve Netflix kullanırım. Sanırım bu fiyata iyi bir tercih yaptım, kurulumdan sonra belli olur.

Sormak istediğim birşey var; sanırım uygulama marketi yok. Peki IPTV için program kurulu geliyor mu acaba?

edit: 2 tane iptv kurulu geliyormuş sanırım. İş görürler mi?

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emremutlu37

Yeni Üye
30 Eki 2020
1
31
Merhaba, bende bugün bu ürünü aldım yalnız ben cihazı 5-6 ay sonra kullanıcam evime geçince televizyonda herhangi bir arıza varmı diye bakmak şstiyorum ama ilk servisin açması gerekiyormuş sanırım nasıl bir yol izlemeliyim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, bende bugün bu ürünü aldım yalnız ben cihazı 5-6 ay sonra kullanıcam evime geçince televizyonda herhangi bir arıza varmı diye bakmak şstiyorum ama ilk servisin açması gerekiyormuş sanırım nasıl bir yol izlemeliyim
Doğru yol izlemelisin ?
Faturasını kaybetme,
Önünde iki yol var ya servise kurdurursun herşeyi onlar halleder.
Yada açarsın bakar toplarsın, servis gelince bayide ekran kırık mi onu konterol ettik öyle teslim aldım dersin. Ama servis TV ne kadar süre fişe tkaili kaldığını görüyor unutma!
Servis ; abi neden açtın kurulum ücretsiz garanti başlatmiyirum da diyebilir. Abi hayırlısı olsun da diyebilir.
Yani hiç bulaşma ?
Ekranı kırılmayacak şekilde bir yere koy kalsın

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
Günaydın, dün ben de bu ürünü alan kişilerden birisiyim. Kurulum için henüz randevu almadım. Ben oturma odasına duvara monte ettireceğim. Burada okuduğuma göre servisin taktığı duvar askı aparatının plastik olduğu ve zamanla esneme yaptığı dolayısı ile kaliteli bir malzeme almak istiyorum. Burada da hareketli mi sabit mi alsam diye araştırma yapıyorum ancak sanırım sabit alacağım. Ürünü alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Güle güle iyi günlerde kullanın.

Geri
Üst Alt