Toshiba 50" 50U5863DAT Smart Sat Uhd Led Tv 7 Haziran A101

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Hocam özelden yazardımda server patlamış maalesef... Fikoloji hocamın bahsettiği m3 dosyalarını yüklemeyi anladımda test yayın verildiği zaman server parola falan nereye giriliyor çözemedim.

günlük test yayınıdır onlar, 24 saat ve daha kısa süreli olur ve hepsi patlar maalesef. toshibalarda ottplayer yok, bende bulamadım yani. ssiptv kullanımı ile alakalı ssiptv liste yükleme diye youtubede aratın videolar mevcut.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
güncellemeyi geçen hafta yükledim bende. 1 haftadır test ediyorum, ekran çok parlak ve renkler soft göründü gözüme. işin esası çoğu kişinin sevdiği "doğal görüntü" olayına yakınlaşmış ama benim sevdiğim yüksek kontrast olayı gitmiş. sanırım müsait bir zamanda bir önceki yazılıma yada ilk haline dönüş yaparım. bu sırada F fikoloji ve TEKNOwest teknovest yeni çekirdek yazılım paylaşırsa onuda deneriz elbette.

bu arada wireless display takılması olayına çok dikkat etmemiştim yani sorun yoktu gibi biliyordum ama bu sürümle alakalı yada değil biraz gecikme ve hafif takılma farkettim. özellikle tv plus yada iptv uygulamalarını yansıttığımda belirgin bir takılma var. telefon rami 4gb o yüzden telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum. fakat youtube uygulama üzerinden paylaşım yapınca takılma olmuyor. gerçi hoş ekran yansıtma çok lazım mı bana lazım değil ama fikir vermesi açısından paylaşmak istedim.

son olarak bu android olmayan smart tvlerin ram ön belleğini çerezleri vs... temizleme yolu yada programı var mıdır hali hazırda ?
selam full yazılımı mı istiyorsun ? eğer full yazılım istiyorsan sn gerekli

M Çevrimdışı

Moon Star Turkey

Yeni Üye
13 Eki 2018
25
44
Televizyonu aldığım günden beridir birçok sıkıntı ile karşılaştım. Menülerde donma, youtube, Netflix gibi uygulamalarda video açılmadığı gibi tv’nin kitlenmesi vs.
1 hafta önce servis çağırdım ve son güncellemeyi kurdu. Geldiğinde herşey tamamdı fakat gittikten 1-2 gün sonra yine aynı sorunlar olmaya başladı. Tekrar servis kaydı açtım ve bugün yine geldiler. Bu sefer televizyonu alıp gittiler.

Sanırım benim tv de bir sıkıntı var. Aldığım günden beridir bir hayrını göremedim.

C Çevrimdışı

ck542 

Yeni Üye
3 Eyl 2018
27
38
Televizyonu aldığım günden beridir birçok sıkıntı ile karşılaştım. Menülerde donma, youtube, Netflix gibi uygulamalarda video açılmadığı gibi tv’nin kitlenmesi vs.
1 hafta önce servis çağırdım ve son güncellemeyi kurdu. Geldiğinde herşey tamamdı fakat gittikten 1-2 gün sonra yine aynı sorunlar olmaya başladı. Tekrar servis kaydı açtım ve bugün yine geldiler. Bu sefer televizyonu alıp gittiler.

Sanırım benim tv de bir sıkıntı var. Aldığım günden beridir bir hayrını göremedim.
son yazılım sürüm no su neydi bakabildiniz mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt