Toshiba 50" 50U5863DAT Smart Sat Uhd Led Tv 7 Haziran A101

V Çevrimdışı

vebster74

Yeni Üye
20 Haz 2019
9
31
Herkese merhaba,
bizim bu mode tv amazon prime uygulaması yok. malum türkiyeye çok iyi fiyattan (7.90 TL) giriş yaptı ancak biraz kurcaladım ama uygulama yok. vestel müşteri hizmetleriyle görüştüm sizin model desteklemiyor diyip geçtiler. ailem farklı bi model toshiba tv aldı onlarda amazon prim uygulaması var benim tv de yok :) gelebilme ihtimalı var mıdır? uygulamayı yükleyebilen var mıdır? neler yapılabilir?

C Çevrimdışı

Cagicag

Yeni Üye
14 Eyl 2018
32
Aynı sorundan müzdaribim. Bir güncelleme icin hep birlikte email gönderirsek olabilir

V Çevrimdışı

vebster74

Yeni Üye
20 Haz 2019
9
31
Dün televizyon uygulama merkezini kontrol ettiğimde amazon music uygulaması geldi ancak henüz amazon prime yok.
Sizce gelir mi? gelebilitesi var mı ?

V Çevrimdışı

vebster74

Yeni Üye
20 Haz 2019
9
31
Konuyu yeniden canlandırayım. :)

Malumunuz tv modeli en az 4-5 yıllık. Bende bazen kilitlenme, youtube uygulamasında videolarda kilitlenme gibi değişik yazılımsal problemler çıkmaya başladı. Önceden de belirttiğim gibi amazonprime, exxen gibi uygulamalar bir çok modele gelse de bizim modellere gelmedi. Gelen var mı? ya da nasıl getirtebiliriz. bununla ilgili bilgisi olan var mı?

C Çevrimdışı

ck542 

Yeni Üye
3 Eyl 2018
27
38
Konuyu yeniden canlandırayım. :)

Malumunuz tv modeli en az 4-5 yıllık. Bende bazen kilitlenme, youtube uygulamasında videolarda kilitlenme gibi değişik yazılımsal problemler çıkmaya başladı. Önceden de belirttiğim gibi amazonprime, exxen gibi uygulamalar bir çok modele gelse de bizim modellere gelmedi. Gelen var mı? ya da nasıl getirtebiliriz. bununla ilgili bilgisi olan var mı?
Bende exxen var Amazon prime yok yeni çıkacak Disney TV gelecekmi bende onu merak ediyorum

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Bende exxen var Amazon prime yok yeni çıkacak Disney TV gelecekmi bende onu merak ediyorum
Androidler için 14 haziranda play storede disney+ uygulaması yayınlanacak Linux yazılım smartlarda disney+ şuan için destek vermiyor destek verdiğinde eklenir.

V Çevrimdışı

vebster74

Yeni Üye
20 Haz 2019
9
31
model 50u5863dat modeli mi? Exxen, amazon prime, disney+ yok.
Açıkçası disney gelse çok iyi olur. Bu arada bugün televizyonu açtığımda uygulamalar kısmına GAİN gelmiş.
sevindim ama GAİN pek takip ettiğim bir platform değil.
Exxen için güncelleme mi yapmamız gerekiyor?

V Çevrimdışı

vebster74

Yeni Üye
20 Haz 2019
9
31
bugün türkiyede disney+ yayınlandı, bizim modelde henüz uygulama yok. Gelir mi bilmiyorum. Amazonprime da henüz yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt