Toshiba 50" 50U5863DAT Smart Sat Uhd Led Tv 7 Haziran A101

narsilbjk Çevrimdışı

narsilbjk

Aktif Üye
27 Eki 2018
56
41
güncellemeyi yaptım renkler aşırı parlak geldi, ve uzak çekimlerde puslu buğlanma gibi oluyor, renkleri ayarlamaya çalıştım ama istediğim sonucu alamadım.Fakat görüntükare hızı daha seri halde yada bana öyle geliyor. şimdi tekrar eski sürüm dönmek istesem yapabilirim acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
güncellemeyi yaptım renkler aşırı parlak geldi, ve uzak çekimlerde puslu buğlanma gibi oluyor, renkleri ayarlamaya çalıştım ama istediğim sonucu alamadım.Fakat görüntükare hızı daha seri halde yada bana öyle geliyor. şimdi tekrar eski sürüm dönmek istesem yapabilirim acaba?
Tabiki full yazılımı istediğiniz zaman veririz. Görüntü ayarlarından gürültü azaltmayı seçin onda puslanma azalıyor

narsilbjk Çevrimdışı

narsilbjk

Aktif Üye
27 Eki 2018
56
41
Tabiki full yazılımı istediğiniz zaman veririz. Görüntü ayarlarından gürültü azaltmayı seçin onda puslanma azalıyor
lütfenn full yazılım için değerli yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca şuan ki yeni sürüm için heyecanla bekliyoruz çalışmaları.

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
Arkadaşlar denemek için 30 günlük iptv aldımda verdiği server adresi kullanıcı adı ve şifre verdi. Bizim tvde bunu nereye giricez rica etsem

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar denemek için 30 günlük iptv aldımda verdiği server adresi kullanıcı adı ve şifre verdi. Bizim tvde bunu nereye giricez rica etsem
Selam.
Smart menüde vewd store var. Onun içinde ssiptv var
Oradan izleyebilirsin

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

30 günlük test kim verdi ya bizde alalım ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
güncellemeyi geçen hafta yükledim bende. 1 haftadır test ediyorum, ekran çok parlak ve renkler soft göründü gözüme. işin esası çoğu kişinin sevdiği "doğal görüntü" olayına yakınlaşmış ama benim sevdiğim yüksek kontrast olayı gitmiş. sanırım müsait bir zamanda bir önceki yazılıma yada ilk haline dönüş yaparım. bu sırada F fikoloji ve TEKNOwest teknovest yeni çekirdek yazılım paylaşırsa onuda deneriz elbette.

bu arada wireless display takılması olayına çok dikkat etmemiştim yani sorun yoktu gibi biliyordum ama bu sürümle alakalı yada değil biraz gecikme ve hafif takılma farkettim. özellikle tv plus yada iptv uygulamalarını yansıttığımda belirgin bir takılma var. telefon rami 4gb o yüzden telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum. fakat youtube uygulama üzerinden paylaşım yapınca takılma olmuyor. gerçi hoş ekran yansıtma çok lazım mı bana lazım değil ama fikir vermesi açısından paylaşmak istedim.

son olarak bu android olmayan smart tvlerin ram ön belleğini çerezleri vs... temizleme yolu yada programı var mıdır hali hazırda ?

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
Selam.
Smart menüde vewd store var. Onun içinde ssiptv var
Oradan izleyebilirsin

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

30 günlük test kim verdi ya bizde alalım ?

Hocam özelden yazardımda server patlamış maalesef... Fikoloji hocamın bahsettiği m3 dosyalarını yüklemeyi anladımda test yayın verildiği zaman server parola falan nereye giriliyor çözemedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt