Toshiba 43L2863DAT 43'' Full HD Smart Led TV 24 Mayıs A101 DE

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Umut Barış Umut Barış, F fikoloji, Saat ayarı otomatikte imiş, sıkıntı yok, ip adresi almış ki, ilk resimde altta görünüyor. Baya da bekliyorum, sonuç aynı malesef
Onu manuele alıp kendin gir.peki ilk kurulum yapınca yine aynı mı bunu sorma sebebim bı tandikta oldu tam 20 gün arayla aynı hatayı alıyordu. 20 gün sorun yok 21.gun TV ip alıyor hız testi veriyor ama internette senn hatiyi veriyordu. Yazılım fln attık sorun aynı idi 20 gün sonra internet üzerinde yoktu tek çözüm 20 gün sonra ilk kurulum yapmaktı. Modem değiştirdi şu anda sorun yok 60 günü geçti

D Çevrimdışı

drerdogan

Yeni Üye
24 Mar 2019
7
38
Onu manuele alıp kendin gir.peki ilk kurulum yapınca yine aynı mı bunu sorma sebebim bı tandikta oldu tam 20 gün arayla aynı hatayı alıyordu. 20 gün sorun yok 21.gun TV ip alıyor hız testi veriyor ama internette senn hatiyi veriyordu. Yazılım fln attık sorun aynı idi 20 gün sonra internet üzerinde yoktu tek çözüm 20 gün sonra ilk kurulum yapmaktı. Modem değiştirdi şu anda sorun yok 60 günü geçti
İp adresime bakıp manuel girdim, dnsyi de manuel girdim sonuç yok. Yazılım güncelleme yapayım diyorum oluyorsa usbden. Dosyanın kaynağını bilen varmı

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
Merhaba.. Foruma yeni üye oldum.. Daha önce yazıldıysa kusura bakmayın..panel bilgisi için seri no paylaşın bakalım deniliyor.. Bu bilgiye bakan arkadaşlar vestel çalışanı mı, nereden öğreniyorlar?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İp adresime bakıp manuel girdim, dnsyi de manuel girdim sonuç yok. Yazılım güncelleme yapayım diyorum oluyorsa usbden. Dosyanın kaynağını bilen varmı
eğer güncellemek istiyorsanız, güncelleme talep yazın, menü 4725 yapıp çıkan ekran resmini ve seri numarasını https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...kirdek-yazilim-konusu.445/page-389#post-81286 burada paylaşırmısın

eğer fabrika yazılımına dönüp full yazılım atmak istiyorsanız: https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...-yazilim-talep-konusu.446/page-264#post-81336 linkine seri numarasını yazıp full yazılım talep yazın
gerekli konularda yardımcı olacağız

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
ürüne uygulama yüklenemiyor bildiğim kadarıyla. dolayısıyla spotify yüklenemiyor. peki internet tarayıcısı üzerinden spotify'e girip sorunsuz bir şekilde müzik dinlenebiliyor mu? bunu deneyen oldu mu? evde eski bir ses sistemi var. component girişleri var. televizyonda bu girişlerden var mı? ses sistemine nasıl bağlayabilirim? ses sistemimdeki girişlerin fotosunu atıyorum.

IMG_20190328_163240.jpg
IMG_20190328_163331.jpg

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Merhaba arkadaşlar, geçen gün bu tvnın 49 olanını teslim aldım. İps görüntü sevdiğim için fena değil.

fakat şöyle bir sorunum var, hem kablolu hem kablosuz olarak bağlıyorum, menüde bağlandı diyor fakat herhangi bir uygulama açılmıyor, bağlantı ve ayarları kontrol edin diyor. Tv yi sıfırladım, ilk başta çıkan onayların hepsi işaretli. İnternette sorun yok bu arada, diğer cihazlardan bağlanıyorum. Telefondan internet paylaştım, sonuç yine aynı. Sorun hakkında fikri olan paylaşırsa çok mutlu olurum. Konuyla ilgili fotoğraflar ektedir.

IMG_20190324_132611.jpg

IMG_20190324_132751.jpg
IMG_20190324_132701.jpg
kardeşim slm öncelikle geçmiş olsun yardımcı olayım sana öncelikle Tv ne bağlı Ses Sistemi İnternet Kablosu HD me VS varsa çıkartıp İlk Kurulum Yapmayı dene 2.gelen internet Kablonu Masaüstü veya laptap Pc de dene internet varmı yokmu Sonucu paylaşırmısın
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim slm öncelikle geçmiş olsun yardımcı olayım sana öncelikle Tv ne bağlı Ses Sistemi İnternet Kablosu HD me VS varsa çıkartıp İlk Kurulum Yapmayı dene 2.gelen internet Kablonu Masaüstü veya laptap Pc de dene internet varmı yokmu Sonucu paylaşırmısın
ilk kurulum aşamasında ağ kurulumu yapma o kısmı geç
yanlız ilk kurulum yapmadan önce eğer sıralı keyfi kanal listen varsa onları USB ye yedek Almanı Tavsiye Ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
... evde eski bir ses sistemi var. component girişleri var. televizyonda bu girişlerden var mı? ses sistemine nasıl bağlayabilirim?
Ben köyde tvyi amfi ile kullanıyorum hatta bazen yazıyorum sese abandım diye ? ,elbette tvyi, amfiye elindeki kırmızı-beyaz kablolarla bağlayabilirsin,tvden kulaklık çıkışını kullanacaksın,yani kabloyu ya hazır satın alacak,yada kendin yapacaksın,ben kendim yapmıştım,yok elim havyaya yatkın değil dersen eğer eski bir kulaklık varsa elinde onun kablosuna kırmızı-beyaz uçların kablosunu ekleyerek de yapabilirsin,yeterki canlı uçları karıştırma :ok

Geri
Üst Alt