Toshiba 43L2863DAT 43'' Full HD Smart Led TV 24 Mayıs A101 DE

F Çevrimdışı

forgottenh

Yeni Üye
16 Nis 2019
11
38
Merhaba arkadaşlar, birkaç sorum olacak. SSiptv her seferinde ülke seçim ayarları geliyor galiba uygulama kaydetmiyor ayarları neden acaba? SSiptv'yi kolay giriş için favori alanına eklemeyi beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba arkadaşlar, birkaç sorum olacak. SSiptv her seferinde ülke seçim ayarları geliyor galiba uygulama kaydetmiyor ayarları neden acaba? SSiptv'yi kolay giriş için favori alanına eklemeyi beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Bende öyle bir seçenek yok ne yazikki. Tekrar tekrar sormuyor yani.
Vewd uygulamasında ssiptv üstüne gel uygulamayı aç ve favori ye ekle ve iptal diye seçenek geliyor du galiba orada sık kullananlara ekle deyince sorun çözülür. Eğer ülke seçimi canını sıkıyor da TV yi fabrika ayarlarına çevir olmadı yazılımına bakarız yine olmassa ottplayer de kullanabilirsiniz

F Çevrimdışı

forgottenh

Yeni Üye
16 Nis 2019
11
38
Bende öyle bir seçenek yok ne yazikki. Tekrar tekrar sormuyor yani.
Vewd uygulamasında ssiptv üstüne gel uygulamayı aç ve favori ye ekle ve iptal diye seçenek geliyor du galiba orada sık kullananlara ekle deyince sorun çözülür. Eğer ülke seçimi canını sıkıyor da TV yi fabrika ayarlarına çevir olmadı yazılımına bakarız yine olmassa ottplayer de kullanabilirsiniz

İlgilenip cevap yazdığınız için teşekkürler. Uygulama dükkanı vewd diye yazmıyor sadece app store yazıyor yeşil bir yazıyla. Televizyonda yazılım yükseltme ayarında V.3.11.9.0 ve uygulama sürümü ayarında V.0.26.1.0 yazıyor. Acaba televizyonlarda farklılık mı var anlayamadım. App store her açtığımda kullanıcı sözleşmesi gibi birşey çıkıyor, aynı şey ssiptvde de oluyor. Sanki tvde bu uygulamalar yüklü değil de başka bir pc üzerinden (cloud gibi) çalıştırıyor gibi geldi bana. Galiba iptv desteği pek iyi değil tvnin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir de ssiptv her seferinde eklediğim kanallar sıfırlanıyor, uygulama resetleniyor gibi birşey oluyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
*aslında kurulumdan anlıyorsanız ilk kurulum yapmanız sorunu çözecektir,
*anladığım kadarı ile mb211 şase mevcut, bu yazılım versiyonu daha yeni çıktı bu nedenle güncelleme olmadığı için bunun bilgisini paylaşamıyorum, ama yakında yazılım gelecektir
*eğer ilk kurulum elden geliyorsa daha mantıklı olan factory reset yapmanız daha etkili olacaktır, bunu menü tuşuna basıp 4725 yazın diasonic içinde factory reset var ona basarak herşeyi silebilir tekrar kontrol edebilirsiniz. ben menü tuşu yazdım ama sizde home de olabilir home+4725 şeklinde
*doğru dedin viwed artık app store oldu :)

F Çevrimdışı

forgottenh

Yeni Üye
16 Nis 2019
11
38
Birkaç gün kurcaladıktan sonra çözdüm. Kuruluma gelen servisteki arkadaşlar kurulumu yaparken gizlilik ayarları ekranında hepsini seçmemişlerdi. Gizlilik ayarlarında hepsini seçince yukarıda yazdığım problem düzeldi fakat hâlâ ssiptv uygulamasını favorilere ekleyemedim. Eğer bulabilen varsa buraya yazarsa memnun olurum. Bu arada tvden çok memnun kaldım. Resim kalitesi güzel, Bluetooth ve screen mirroring stabil çalışıyor. Ses de gayet yeterli. Bu fiyata gayet fiyat-performans ürünü olmuş. Ekranın alt kısmında ufak bir ışık sızması var fakat pek önemli değil benim için. Diğer pahalı markalarda da bu sorun oluyor.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Birkaç gün kurcaladıktan sonra çözdüm. Kuruluma gelen servisteki arkadaşlar kurulumu yaparken gizlilik ayarları ekranında hepsini seçmemişlerdi. Gizlilik ayarlarında hepsini seçince yukarıda yazdığım problem düzeldi fakat hâlâ ssiptv uygulamasını favorilere ekleyemedim. Eğer bulabilen varsa buraya yazarsa memnun olurum. Bu arada tvden çok memnun kaldım. Resim kalitesi güzel, Bluetooth ve screen mirroring stabil çalışıyor. Ses de gayet yeterli. Bu fiyata gayet fiyat-performans ürünü olmuş. Ekranın alt kısmında ufak bir ışık sızması var fakat pek önemli değil benim için. Diğer pahalı markalarda da bu sorun oluyor.
Ss ip tv daha duruyo mu ya? Vestel kaldıracaktı ssiptv uygulamasıno

F Çevrimdışı

forgottenh

Yeni Üye
16 Nis 2019
11
38
Işık sızması da kuruluma gelen vestel ekibinin tv stand vidalarını çok sıkmasından kaynaklandı galiba. Biraz vidaları gevşetince azaldı ışık sızması. Gene de arkadaşlara zararı olmasın diye 10 puan verdim.

M Çevrimdışı

msyildiz

Yeni Üye
8 May 2019
3
23
arkadaşlar herkese merhaba
öğrenmek istediğim bi şey var
bu tv den almayı düşünüyorum, aradığım da bi özellik var
bu tv de bluetooth özelliği var görünüyor,
acaba bu tv ye bluetooth kulaklık bağlanıp da kulaklık tan ses alınabiliyormu?
bunu yapabilen yada yapabilecek biri varmı? hiç aranızda deneyen oldu mu?
bluetooth kulaklık bağlanabiliyormu bu tv ye?
selamlar

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
SES AYARLARINDAN BAĞLARSINIZ BLUTOOTH ÜZERİNDEN ANCAK HEM TVDEN HEM KULAKLIĞINIZDANSES GELİR TV SESİNİ SIFIRA ÇEKEREK KULLANIRSINIZ

M Çevrimdışı

msyildiz

Yeni Üye
8 May 2019
3
23
SES AYARLARINDAN BAĞLARSINIZ BLUTOOTH ÜZERİNDEN ANCAK HEM TVDEN HEM KULAKLIĞINIZDANSES GELİR TV SESİNİ SIFIRA ÇEKEREK KULLANIRSINIZ

Merhaba bunu gerçekten deneyebildiniz mi? Menüde bluetooth kulaklık bağlama vs gibi bi yer varmı?

Merhaba bunu gerçekten deneyebildiniz mi? Menüde bluetooth kulaklık bağlama vs gibi bi yer varmı?

Bazı tv lerde blutooth sadece kumanda için, kulaklık için çalışmıyor yani kulaklık kabul etmiyor bağlanamıyor

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
arkadaşlar herkese merhaba
öğrenmek istediğim bi şey var
bu tv den almayı düşünüyorum, aradığım da bi özellik var
bu tv de bluetooth özelliği var görünüyor,
acaba bu tv ye bluetooth kulaklık bağlanıp da kulaklık tan ses alınabiliyormu?
bunu yapabilen yada yapabilecek biri varmı? hiç aranızda deneyen oldu mu?
bluetooth kulaklık bağlanabiliyormu bu tv ye?
selamlar
Kulaklığım yok ama ses ayarlarında bluetooth var.. Muhtemelen oluyordur.

F Çevrimdışı

forgottenh

Yeni Üye
16 Nis 2019
11
38

Bazı tv lerde blutooth sadece kumanda için, kulaklık için çalışmıyor yani kulaklık kabul etmiyor bağlanamıyor
Merhaba, Bluetooth kulaklık denedim, çalışıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt