Toshiba 43L2863DAT 43'' Full HD Smart Led TV 24 Mayıs A101 DE

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
ürünü aldım ama kurulumu hafta içi yaptıracağım. kutu içinden duvara askı aparatı çıkıyor mu? yoksa almam gerek. bir de servis personeli kurulumu yapınca tv'de yapmam gereken bir test var mı, nasıl yapabilirim?

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
Arkadaşlar kurulum için servis numarası nedir? Satıcının verdiği numara yanlış çıktı

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Teşekkür ederim.. Yarın arayacağım.. Bir de şöyle bir numara verdiler Toshiba servis diye: 0850 360 86 74
Vestel toshibanın isim hakkını elinde bulundurduğu için her şeyine vestel servisin bakması lazım direk vestel çağrı merkezinden kurulum kaydı oluşturabilirsin

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
tv'yi 4 gündür kullanıyorum. genel olarak güzel olsa da şöyle bir sıkıntı var. tarayıcıda gezerken bazı sitelerde tv kendini kapatıp açıyor. özellikle video sitelerinde bir video açmaya çalışırken. tv'nin sürümü 1.18.5. bu kronik bir sorun mu, yazılım güncelleme ile çözülüyor mu? ayarlarda güncelleme diye bir bölüm var ama yapmadım. kendim yapabilir miyim yoksa servis mi çağırayım? bazı arkadaşların da başına gelmiş.. toshiba 43L3763 ile değiştirmeyi teklif etmişler. bu tv daha mı eski yoksa yeni mi?

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
servisten gelip yazılımı yükselttiler ama bir şey değişmedi. restart atma devam ediyor. üstelik başka sorunlar da çıktı. java sitelerde sıkıntı yapabilir dediler ama sadece tarayıcıda değil, sürekli olmasa da bazen youtube uygulamasında da yeniden başlatıyor.. yeni fark ettim, yazılım yükledikten sonra açılışta 1-2 saniyeliğine çizgili bir ekran çıkıp daha sonra açılıyor tv.. bunun sebebi nedir sizce? eski yazılıma dönüş yapılabilir mi ya da değişim iade isteyebilir miyim? ekran görüntüsünü atıyorum..

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
servisten gelip yazılımı yükselttiler ama bir şey değişmedi. restart atma devam ediyor. üstelik başka sorunlar da çıktı. java sitelerde sıkıntı yapabilir dediler ama sadece tarayıcıda değil, sürekli olmasa da bazen youtube uygulamasında da yeniden başlatıyor.. yeni fark ettim, yazılım yükledikten sonra açılışta 1-2 saniyeliğine çizgili bir ekran çıkıp daha sonra açılıyor tv.. bunun sebebi nedir sizce? eski yazılıma dönüş yapılabilir mi ya da değişim iade isteyebilir miyim? ekran görüntüsünü atıyorum..
Hocam açılışta Toshiba yazması lazım. Bende bunun 49'luk olanı var tarayıcıyı fazla kullanmıyorum sadece dailymotion'dan bir kaç kez 45-50 dakikalık videolar izledim herhangi bir sorun yaşamadım. Youtube uygulamasında da sıkıntı olmadı. Şu anki versiyon kaç?

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
Hocam açılışta Toshiba yazması lazım. Bende bunun 49'luk olanı var tarayıcıyı fazla kullanmıyorum sadece dailymotion'dan bir kaç kez 45-50 dakikalık videolar izledim herhangi bir sorun yaşamadım. Youtube uygulamasında da sıkıntı olmadı. Şu anki versiyon kaç?
işte o açılıştaki toshiba yazısı bozulmuş ya da gitmiş..paylaştığım ekran görüntüsündeki geldi. şu anki sürüm şöyle:

Bootlader version: MB211-0012
Stbc Versioon: 0101
E-IB version: V0.0.5
UI Version: V.1.31.7.0

sizden bir şey isteyebilir miyim. şu iki siteden video izlemeyi test eder misiniz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
işte o açılıştaki toshiba yazısı bozulmuş ya da gitmiş..paylaştığım ekran görüntüsündeki geldi. şu anki sürüm şöyle:

sizden bir şey isteyebilir miyim. şu iki siteden video izlemeyi test eder misiniz?

Foroğrafı gördüm,bir problem var,yeni bir tv,bence hemen servis ile iletişime geçip durumu anlat,hatta yüklediğin fotoyuda göster bence,ve hatta açılırken film de çek,elinde bulunsun

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

menü 4725 yapıp çıkan ekran resmini ve tv seri numarasını paylaşınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri