Toshiba 43L2863DAT 43'' Full HD Smart Led TV 24 Mayıs A101 DE

A Çevrimdışı

atahanata

Yeni Üye
14 May 2021
4
29
m3u dosyasını not defteri ile açınca bir önceki cevabımda eklediğim resimdeki gibi uzantısı yok /.../../6344 gibi. ben bunun sonuna .m3u ekledim, bu sefer de tv'de kanala tıklayınca 'içerik mevcut değil veya zaten silinmiş' hatası alıyorum

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
m3u dosyasını not defteri ile açınca bir önceki cevabımda eklediğim resimdeki gibi uzantısı yok /.../../6344 gibi. ben bunun sonuna .m3u ekledim, bu sefer de tv'de kanala tıklayınca 'içerik mevcut değil veya zaten silinmiş' hatası alıyorum
o zaman listeyi indirdiginiz yerde indirme secenegini tablet yada telefon yapip pcye oyle indirin m3u olarak inecektir

ssssbd0301fa2e20ac72.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

atahanata

Yeni Üye
14 May 2021
4
29
Dediğiniz gibi yaptım, linki aldığım kişinin verdiği linkin sonu =ts idi ben =m3u8 şeklinde değiştirerek indirince linkler de .m3u8 ile değişti ve tvde sorunsuz izleyebiliyorum. Desteğiniz için çok teşekkür ederim, saygılar.

E Çevrimdışı

exquency

Yeni Üye
12 Nis 2021
4
24
Admin öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler. Benim sorum haftaya Bime gelecek jvc ile karşılaştırıldığında hangisini almamiz daha mantikli ekran büyüklüğü önemli değil ikiside uygun bana lütfen senin tavsiyene ihtiyaç var
Bim'deki JVC televizyona dair link veya ilan paylaşabilir misiniz? Kendi sitelerinde sadece Dijustsu televizonun önümüzdeki haftalarda geleceğini gördüm.

G Çevrimdışı

gonejko

Yeni Üye
30 Tem 2022
1
36
merhaba, 43L2863dat kullanıyorum. Bu tv ye nasıl uygulama yükleyebilirim. (tv içinde olmayan uygulamalardan bahsediyorum)
flash belleğe (fat32) apk uzantılı dosyaları yüklüyorum. tv den flash içerisine girdiğimde dosyalar görünmüyor. tekrar çıkartıp pc ye takıyorum uygulamalar orada..

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba, 43L2863dat kullanıyorum. Bu tv ye nasıl uygulama yükleyebilirim. (tv içinde olmayan uygulamalardan bahsediyorum)
flash belleğe (fat32) apk uzantılı dosyaları yüklüyorum. tv den flash içerisine girdiğimde dosyalar görünmüyor. tekrar çıkartıp pc ye takıyorum uygulamalar orada..
Çünkü TV android değil. Yukleyemezsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri