Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

B Çevrimdışı

backstroke

Yeni Üye
23 May 2018
10
35
UJ630 benim sevdiğim ancak 630 a karar verilmiş ise mutlaka önce 701 in de incelenmesi gerektiğini belirttiğim bir modeldir :ok
Şimdi mağazadan çıktım. Satış temsilcisiyle olan konuşmam şu şekilde. 630'u sordum. Abi napcan onu teneke o diyo 701'i bakmamı söyledi. Ayrıca 630'un kapalısı hiç yokmuş. Hep teşir ürün dedi

Y Çevrimdışı

yavuzsselim

Yeni Üye
25 May 2018
19
39
@ ado hocam Bu genleşme sesi benim vestel tvde de var. Rahatsız edecek kadar yüksek değil ama sık aralıklarla düşük ses geliyor. Ben de bu geri bildirimi yapayım madem hiç bu konuda şikayet yok:)

Hayırlı bayramlar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Şimdi mağazadan çıktım. Satış temsilcisiyle olan konuşmam şu şekilde. 630'u sordum. Abi napcan onu teneke o diyo 701'i bakmamı söyledi. Ayrıca 630'un kapalısı hiç yokmuş. Hep teşir ürün dedi

Allah davul etsin şu üretimlere ''Teneke, Çöp'' diyen satış temsilcilerini.

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Değerli kardeşim televizyonunuzun seri numarası, yani arka kapakta tam ortada bulunan barkotun altında yazan ve SN ile baplayan, devamında 13 karakterlik bir rakam topluluğu ile devam eden şeyi istiyorum sizden.

Örnek veriyorum; SN: 6667788 900100

Hatta bir de örnek resim yükleyeyim

Adsiz.jpg
Tv duvara asılı ve tekim yani tvyi yerinden oynatamam kutudan çektiğim fotoları aşagıya yüklemeye çalıştım...Bunlar yeterliyse bi bakın yoksa tv yi bi ara indirebilirsem çekerim arkasından...

U Çevrimdışı

uNFoRGivEN

Yeni Üye
14 Haz 2018
7
37
Merhaba Ado Bey;
Konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım. Veslet marka 40UA9300 model TV' im var. Optik ses girişinden sound bar bağlamama rağmen TV hoparlör sesi kapanmıyor. yazılım ile vs bunu çözmem mümkün müdür? Kullanım klavuzunda belirtilen ayarların hepsini yaptım.

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Gunaydin ado hocam bir sey sormak istiyorum izninizle ben yeni yazilimi yukledim fakat bazen internete erisim saglanmiyor ancak tv fisini cekersem duzeliyor modem tv nin yaninda olmasina ragmen kablo ile baglaniyorum anlamadim gitti bana yardimci olabilirmisiniz rica etsem

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Gunaydin ado hocam bir sey sormak istiyorum izninizle ben yeni yazilimi yukledim fakat bazen internete erisim saglanmiyor ancak tv fisini cekersem duzeliyor modem tv nin yaninda olmasina ragmen kablo ile baglaniyorum anlamadim gitti bana yardimci olabilirmisiniz rica etsem
Yazılımı yükledikten sonra mı oluştu bu sorun?

Geri
Üst Alt