H Çevrimdışı

HalilBey06

Yeni Üye
17 Kas 2022
44
30
Bu kıyaslamada BOE panel ile üretilmiş 9090 alacağıma CSOT panel ile üretilmiş )635 almayı kişisel olarak tercih ederim. Toshibayı es geçtim bu kıyaslamada.
Kod paylaşmayı reddetseler de en azından CSOT konusunu teyit ediyor firma yetkilileri o nedenle TCL daha tatminkâr sonuç verir.
Adem abi Ben bu yorumunuzda Csot panel in VA tabanlı olması ve bundan dolayı açısal görüntü bozulması sebebi ile seçemedim. Ayrıca youtube da TCL in bulutlanma ile ilgili problemlerinide ekleyebiliriz. Netice itibariyle Boe display IPS tabanlı panel kullanan ua9090 ı seçtim. Tabi burada teknik özelliklerden ziyade bu konular konuşurken P635 in 1 haftada fiyatın bir aşağı bir yukarı 13500 den 15 bine şimdilerde ise 20 bin TL olmasıda sebep oldu. Ayrıca Yazılımsal p635 in 2100hz ua9090 ın ise 3000 hz olması da Beni biraz daha Vestel e itti. Sonuç olarak pazartesi günü eve Vestel 9090 gelecek. Ama sizin ''bu kıyaslamada BOE panel ile üretilmiş 9090 alacağıma CSOT panel ile üretilmiş P635 almayı tercih ederim'' cümlesinde BOE nin kalitesiz CSOT un kaliteli olduğu anlamını mı çıkarmak lazım. Bunu biraz açabilir misiniz? Ve son olarak bu kadar araştırıp soruşturup doğru bi karar verdim mi değerlendirir misiniz? Tabi Tv yi kullandıkça buna cevabı en iyi zaman gösterecekte yine de içime sinmeyen ukte kalan birşeyler var. Belkide P635 i 13500 den alabilecekken şuan 20k olmasıda sebep olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

M Çevrimdışı

Mehmet Mandaş

Aktif Üye
4 Nis 2022
58
42
Arkadaşlar efsane Kasım kapsamında Samsung 50QN90B tv almıştım.Panel ve görüntü kalitesi muazzam.Almayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle tavsiyemdir.

K Çevrimdışı

kceyl

Yeni Üye
5 Ara 2022
1
43
Merhaba,

Ailem için ev hediyesi olacak şekilde 10 bin TL bandında 50-55" bir TV arıyorum.

Standart ev kullanımı olacak. Yayın olarak conax modül ile Kablo TV kullanılacak. Dijital yayınlar ise ikinci plandadır.

Cihaz olarak fiyat/performans, görece kronik sorunları olmayan, garanti ve teknik servis ağı açısından üzmeyecek bir ürün bakıyorum.

Bu kriterlere göre Vestel 55U9700 bir nebze öne çıkıyor. Bu ürün özelinde görüşleriniz nelerdir? Bütçeyi esnetip daha iyi seçeneklere de açığım.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

2 Çevrimdışı

264burak

Yeni Üye
14 Kas 2022
11
33
Merhaba, xbox oyun konsolumda oyun oynamak, güzel bir görüntü kalitesi ile sinema keyfi yapmak ve ip tv-stremio gibi uygulamaları aktif kullanmak için tv almak istiyorum. İki tv arasında çok fena kararsız kaldım. Rica etsem birini önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim :)

Philips 43PUS7906 Ultra HD (4K)​

TCL 43P615 Ultra HD (4K)​

S Çevrimdışı

Speotrie

Yeni Üye
14 Kas 2022
8
24
Merhaba, xbox oyun konsolumda oyun oynamak, güzel bir görüntü kalitesi ile sinema keyfi yapmak ve ip tv-stremio gibi uygulamaları aktif kullanmak için tv almak istiyorum. İki tv arasında çok fena kararsız kaldım. Rica etsem birini önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim :)

Philips 43PUS7906 Ultra HD (4K)​

TCL 43P615 Ultra HD (4K)​

Hocam ben de xboxı 43 inç tv ile kullanıyordum 65 inç tv siparişi verdim şayet 2 metreden fazla bir mesafeniz varsa daha büyük bir tv almanızı öneririm bana kalırda şuan en az 55 inç alınmalı.

S Çevrimdışı

seiten

Yeni Üye
26 Ara 2018
23
35
Merhabalar hayırlı akşamlar 32inç androidli bir tv almak istiyorum. Bu aşağıdaki modellerden hangisini önerirsiniz.

tsb33ed2a1a3803b0d3.png

onvo.png

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

morpheous

Yeni Üye
8 Ara 2022
15
34
Merhaba arkadaşlar Daewoo yerine değişim için bu ürün önerdiler kabul ettim 2022 üretimi hiç bir bilgi bulamadım forum ve google dahil bilenler yardımcı olabilir mi? Panel bilgisi anakart bilgisi sorun yaşarmıyım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Regal 55R755UA11 55'

A Adem Helvacı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri