W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
Hocam ben 65UA9090 ı aldım. Normalde 65QA9700 de baktım hatta forumdan bi arkadaş onu önerdi Qled onu al diye fakat fiyat 1000 tl civarı pahalı ve Teknik bilgi sadece epeydeki bilgilerdi panel olarak bilgi yoktu. Daha Adem Helvacı Adem Helvacı abigil incelemesini yapmamıştı Hangi panel ile geldiği konusunda. Velhasıl ürünü ben aldım 4 gün sonra Adem abigil *********.com da QA9700 ün incelemesini yaptı. Bi tık üzüldüm Qled android almak varken Düz UA9090 ı almış oldum. sizce burada yanlış bir karar mı vermiş oldum. (Tabi biraz da nasip işi ben aldıktan 4 gün sonra QA9700 ün incelemesinin yayınlanması)
Bir tık üzülmeye değmez. Çünkü Qled olması bu ve bunun gibi modellerde pazarlama şekli olarak kullanılıyor. Kağıt üzerinde özellikler abartı olmaktan reklam amaçlı olmaktan başka birşey değildir. İyi TV i anlamak en iyi yöntemi eve geldiğinde akşam kullanımında anlarsınız.
En güvenilir siteler bile (Amazon, Hepsiburada vb) müşteri yorum bölümler i bile para karşılığı paket sunarlar. Kaç tane iyi yorum kaç tane kötü yorum bir ücret karşılığı verirler.
Vestel ve Grundig müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyor sorunlu ürünleri değiştiriyor. Hangi marka olursa olsun bu en önemli şeydir. O yüzden böyle giriş seviyesi model aldın mı bende dahil yorumlar değilde. Evde akşam kullanımda benim aldığım model iyi diyebilirsiniz

2 Çevrimdışı

264burak

Yeni Üye
14 Kas 2022
11
33
Hangi televizyona baksam 750-1250 lira arası zam gelmiş. Ay sonuna doğru indirim olur mu yoksa boşuna beklemeyip hemen alınmalı mı?

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
Hangi televizyona baksam 750-1250 lira arası zam gelmiş. Ay sonuna doğru indirim olur mu yoksa boşuna beklemeyip hemen alınmalı mı?
Hemen alman daha doğru olur. Bu yüksek enflasyonun olduğu yerde fiyat artışı kaçınılmaz. 1 ocaktan itibaren vergi vb şeylere enflasyon kadar artış yaparlar. Bu da herşeye yansır.

E Çevrimdışı

Erdem K

Yeni Üye
12 Ara 2022
3
44
Vestel ve Grundig grubundan bir modele bakın.servisleri gerçekten daha doğrusu firmanın çözüm odaklı olması çok iyi.
Grundig ggu serilerine bakın. Bu sene biraz daha iyiler.

Fiyat olarak birbirlerine yakınlar siz hangisini tavsiye edersiniz ?

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604

Kendi sitelerini bile onemseme . İstediğin modeli al. Gizem mi yaratmak istiyorlar. İş bilmemek mi belli değil. Sana şunu diyim. Skyworth un parçalarını kullanırlar genelde.

S Çevrimdışı

Speotrie

Yeni Üye
14 Kas 2022
8
24

ben bu 7900 modelini almayı düşünüyordum arçelik modeli olan c885 i aldım. 7900 - 8960 - 9760 bu serilerden birini alın kesinlikle. 7850, 7880, 8930 modellerini vatan ve teknosada inceleme fırsatım oldu donanımsal açıdan daha zayıflar. Panel olarak daha benzer olsalar da yine de başta belirttiğim 3 model daha iyi. 8 gb 1.5 ram yerine 16 ram 2 ram alın kesinlikle almışken. 7905 ve 8935 yani sonu 5 li olanlar arçelik beko mağazalarında sattıkları versiyonu yani o 5 olsun ya da olmasın model değişmiyor.

A Çevrimdışı

adamgibiadam

Yeni Üye
14 Ara 2020
27
44
Daha önce de sormuştum fiyat değişimleri yüzünden tekrar sormak istiyorum. 50pus8807 şuan 12600 TL ekstra indirimle 12100 TL ye geliyor. Sizce fırsat mı yoksa bu fiyata alınabilecek 50 veya 55 inç grubunda başka cihaz varmıdır

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
A adamgibiadam, tv yi test ettim kaliteli 120 hz va panel kullanilmis işlemcisi hızlı ram 3 gb kumandası kaliteli amblight desen var ve ses kaliteside çok iyi bence 12 liraya adam akıllı bir tv almış olursun.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
Daha önce de sormuştum fiyat değişimleri yüzünden tekrar sormak istiyorum. 50pus8807 şuan 12600 TL ekstra indirimle 12100 TL ye geliyor. Sizce fırsat mı yoksa bu fiyata alınabilecek 50 veya 55 inç grubunda başka cihaz varmıdır
Bu fiyatta iyi bir model. 100hz lik panele geliyor. Rakipleri 60 hz panelle bu fiyatta veriyor. Bu modeller markalar aynı fiyatta olsa bile Philips görüntüyü hareketi daha iyi işler.

A Çevrimdışı

adamgibiadam

Yeni Üye
14 Ara 2020
27
44
Bu fiyatta iyi bir model. 100hz lik panele geliyor. Rakipleri 60 hz panelle bu fiyatta veriyor. Bu modeller markalar aynı fiyatta olsa bile Philips görüntüyü hareketi daha iyi işler.
Teşekkür ederim aldım.Bu cihazla ilgili forumlarda pek bilgi yoktu.Kurulum sonrası izlenimlerimi burada paylaşırım.

2 Çevrimdışı

264burak

Yeni Üye
14 Kas 2022
11
33
50inç televizyon tavsiye edebilir misiniz? Bütçe en fazla 12k. Xbox series s bağlayıp oyun oynamak,dizi-film izlemek ve ip tv için kullanacağım. Ips olması şart değil. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt