B Çevrimdışı

brk51

Yeni Üye
6 Ara 2020
25
35
selamlar iyi akşamlar herkese öncelikle şu an lg 55un73006 5509 tl ye indirimde artı 125 tl puan var tavsiye edermisiniz
yada başka önerebileceğiniz bir marka model varmı bu fiyat bandına şimdiden teşekkürler

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
selamlar iyi akşamlar herkese öncelikle şu an lg 55un73006 5509 tl ye indirimde artı 125 tl puan var tavsiye edermisiniz
yada başka önerebileceğiniz bir marka model varmı bu fiyat bandına şimdiden teşekkürler
İyi bir akıllı kumanda
İyi smart özellik
İyi ses komut özelliği olan bir IPS panelli TV alırsınız.

G Çevrimdışı

GKHN_01

Yeni Üye
6 Kas 2020
34
33
Merhabalar daha önce de yazdım ama pek model bulunamadı malesef. 49-55 inç arası D-Led Samsung VA panel mb130s veya mb170 olarak tavsiyeniz var mı benim bulabildiğim şu an için 55UA9800 SAMSUNG VA / 49UA9800 SAMSUNG VA var fiyat performans olarak.

M Çevrimdışı

Myilmaz

Yeni Üye
20 Haz 2021
1
35
Selamün aleyküm. Hayırlı günler istediğim panel bulutlanma olmayacak bir cihaz istemem takıntılı insanım Vestel kullanıyordum gece yada gündüz karanlık sahnelerde ekran bulutlanma çok oluyordu buda TV izleme keyfimi kaçırıyor. 2 yaşındaki kızım 1 senelik TV ekranı kırdı teşekkür mi etsem bilemiyorum bir nebze olsun kurtulmuş oldum ama bu seferde TV bulamıyorum. Marka önemli değil sağlam olsun bulutlanma olmasın yan acı önemli değil android olabilir 50 55 inç TV almak istiyorum yardımlarınızı esirgemeyin teşekkür ederim şimdiden.

G Çevrimdışı

GKHN_01

Yeni Üye
6 Kas 2020
34
33
Merhabalar TV arayışlarımda seçenek daraltarak devam ediyorum elimde kalan modelleri yükselen fiyata göre sıralayacağım:

1_ Hi Level 50UHL650
2_ Regal 50R7520UA
3_ Regal 55R7540U
4_ Regal 55R7520UA
5_ Regal 55R7550UA

6_ Bilmediğim model ( Regal 50R7560UA )

Üstadlar bakabilir misiniz sizce hangisi ? Ben seri numaralarını araştırıyorum paneli güzel olanı bulma peşindeyim ?
Yardımlarınızı forum olarak bekliyoruz. F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı Aragorn Aragorn W Winston

Not: Eşim TV kanallarını izleyecek. Benim için smart kısmı çok önemli değil televizyon stabil ve seri olsun görüntü kalitesi odaklıyım PC veya Android box bağlarım sorun olmaz.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cemelk

Yeni Üye
21 May 2021
8
39
merhaba arkadaşlar ben 55xh9096 model sony tv almak istiyorum aranızda bu tv alan arkadaşlara sorum olacak acaba keske bu cihaz yerine şu cihazı alsaydım dediğiniz model varmı bütçe olarak 9 bin civarı birde bu cihazı uzun zamandır kullanna arkadaş eksileri artıları nelerdir

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
merhaba arkadaşlar ben 55xh9096 model sony tv almak istiyorum aranızda bu tv alan arkadaşlara sorum olacak acaba keske bu cihaz yerine şu cihazı alsaydım dediğiniz model varmı bütçe olarak 9 bin civarı birde bu cihazı uzun zamandır kullanna arkadaş eksileri artıları nelerdir
55xh9096 isabetli bir model secmissiniz. Sony nin 90xx ve 95xx modelleri LCD de en iyi modeller diyebiliriz.
Bu modelde karşılık 55Q80t Samsung la karşılaştırabilirsiniz.
Xh9505 de 55Q95t ile karşılaştır.elbette bu iki model üsteki iki modelden iyi performasa sahip. İzleme açılı filtreleri var. Pahalı
Baktığınız model ve karşılığı Samsung modeli iyi modeller. 120 hz Va panel kullanırlar. Film ağırlıklı ise Sony öne çıkar.
Oyun ağırlıklı ise Samsung modeli öne çıkar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Selamün aleyküm. Hayırlı günler istediğim panel bulutlanma olmayacak bir cihaz istemem takıntılı insanım Vestel kullanıyordum gece yada gündüz karanlık sahnelerde ekran bulutlanma çok oluyordu buda TV izleme keyfimi kaçırıyor. 2 yaşındaki kızım 1 senelik TV ekranı kırdı teşekkür mi etsem bilemiyorum bir nebze olsun kurtulmuş oldum ama bu seferde TV bulamıyorum. Marka önemli değil sağlam olsun bulutlanma olmasın yan acı önemli değil android olabilir 50 55 inç TV almak istiyorum yardımlarınızı esirgemeyin teşekkür ederim şimdiden.
2021 piyasaya sürülüyor ama şuan bu modeller fiyatları çok şişkin olur belli bir süre.su an 2020 modelleri almak herzaman daha mantıklı. 2021 modeller 2020 modellerden bir farkı yoktur. Sadece fiyatti şişkin. Firmaların abartarak özellikleri anlatım kampanyaları TV de YouTube vs..yaparlar. fazla para harcamada android Va paneli bir model seçersiniz. Yerli yada yabancı fark etmez. Yabancılarda da bulutlanma sorunu var.

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

GKHN_01

Yeni Üye
6 Kas 2020
34
33
Ben az önce vatandan 7911 TL mağza teslim sipariş verdim. Bu TV den iyisini göremedim fiyat performans olarak bu arada Samsung q serisine bulaşmam dimming kötü qled kötü full Aray LED Sony candır. Video koyayım incelerseniz.

R Çevrimdışı

Ruyaci

Yeni Üye
20 Haz 2021
4
41
Bir televizyon alacağız. Sinir hastası olduk:) 2 aydır yorum okuyorum.
Bugün vatanda 65xh9096 10100 TL ye düştü.
Bu televizyon bu fiyata alınır mı?
Bu fiyat bandında daha iyi televizyon var mı?
Televizyona bu parayı vermeye değer mi?
Ve ucuz televizyonlarla arasında gerçekten bu kadar fark var mı?
Vallahi yoruma ihtiyacım var....

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
Bir televizyon alacağız. Sinir hastası olduk:) 2 aydır yorum okuyorum.
Bugün vatanda 65xh9096 10100 TL ye düştü.
Bu televizyon bu fiyata alınır mı?
Bu fiyat bandında daha iyi televizyon var mı?
Televizyona bu parayı vermeye değer mi?
Ve ucuz televizyonlarla arasında gerçekten bu kadar fark var mı?
Vallahi yoruma ihtiyacım var....
65 inç düşünüyorsan bu TV olur.
Bu boylarda 60 hz lik panellerde hareket sorunu yaşarsın. Bu da bu boylarda çok belirgin izlerken belli eder.
Model iyi alabilirsiniz.

R Çevrimdışı

Ruyaci

Yeni Üye
20 Haz 2021
4
41

65 inç düşünüyorsan bu TV olur.
Bu boylarda 60 hz lik panellerde hareket sorunu yaşarsın. Bu da bu boylarda çok belirgin izlerken belli eder.
Model iyi alabilirsiniz.
Maçtan sonra alıcam ya. Dükkanlarına mı gitsem, internetten mi versem şiparişi.
Tehşir yoklamalarından korkuyorum

G Çevrimdışı

GKHN_01

Yeni Üye
6 Kas 2020
34
33

Maçtan sonra alıcam ya. Dükkanlarına mı gitsem, internetten mi versem şiparişi.
Tehşir yoklamalarından korkuyorum
Mağazadan aldım kendim kapalı kutusunda alırım servise veya kendi aracımla taşıma yaptırırım durumu soracağım yarın. Bu TV Full Aray LED ve fiyatının hakkını veriyor.

MMMuco Çevrimdışı

MMMuco

Yeni Üye
20 Haz 2021
6
Merhabalar arkadaşlar. 2 kişilik bir çekirdek aileyiz ve televizyon arıyoruz. Açımız tam karşıdan olacak ve mesafe yaklaşık olarak 1.5-2 metre civarı olacak. TV'de Xbox ile oyun oynayıp, netflix vb. platformlarda film izlemeyi düşünüyoruz. Bütçemiz de max 4000 TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

C Çevrimdışı

cemelk

Yeni Üye
21 May 2021
8
39
Ben az önce vatandan 7911 TL mağza teslim sipariş verdim. Bu TV den iyisini göremedim fiyat performans olarak bu arada Samsung q serisine bulaşmam dimming kötü qled kötü full Aray LED Sony candır. Video koyayım incelerseniz.

Merhaba acaba link ata bilirmisin bu fiyat gayt iyi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Acaba link ata bilirmisin bu fiyat gayet iyi

Geri
Üst Alt