M Çevrimdışı

maths

Yeni Üye
11 Ocak 2021
3
37
Merhaba arkadaşlar LG 65nano796 direct led mi edge led mi? Epey.com da direct yazıyor onun dışında farklı sitelerde LG nin kendi sitesi de dahil edge led yazıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

F Çevrimdışı

Fatih__

Yeni Üye
17 Şub 2020
31
Merhaba arkadaşlar LG 65nano796 direct led mi edge led mi? Epey.com da direct yazıyor onun dışında farklı sitelerde LG nin kendi sitesi de dahil edge led yazıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Dediğiniz model Edge Led

Bu siteden istediğiniz televizyon ve monitörlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

L Çevrimdışı

Liberty

Yeni Üye
26 Haz 2020
8
Arkadaşlar Aralık ayının başında Grundig 50 inç 4K Tv aldık. Servis geldi duvar askı aparatı ile duvara monte etti, TV'nin kurulumunu yaptı Tv'den memnunuz fakat bizde 2 tane çanak anten var Televizyon'da Türksat Kanalları var diğer uydu olan Hotbird Kanalları yok! Kendim TV'nin ayarlarından baktım Otomatik ayarlamadan Hotbird uydusunu tarattırdım Kanalları buldu kaydetti fakat bu sefer Türksat Kanalları silindi bu sefer de Türksat uydusunu tarattırdım Türksat Kanallarını buldu kaydetti ama Hotbird kanalları silindi yok mu bunun 2 Uydu kanallarını aynı anda bakacak ayarları?? Acaba Servis TV'nin kurulumunu yaparken yanlış mı kurdu!! bize hiç sormadı kaç tane çanak anten var diye?? Yardımcı olursanız memnun olurum.Saygılar...

M Çevrimdışı

maths

Yeni Üye
11 Ocak 2021
3
37
Işık sızması olayı gözümü korkutuyor. Edge led olduğu için nano796 yı eleyip direct led olan un7100 veya un7300 modellerine mi baksam. Rica etsem bu üç tv yi kıyaslayabilir misiniz peki arkadaşlar? Ebat 65 inç.

F Çevrimdışı

Fatih__

Yeni Üye
17 Şub 2020
31
Işık sızması olayı gözümü korkutuyor. Edge led olduğu için nano796 yı eleyip direct led olan un7100 veya un7300 modellerine mi baksam. Rica etsem bu üç tv yi kıyaslayabilir misiniz peki arkadaşlar? Ebat 65 inç.
Ben de 43NANO796, 43TU8500 ve 43TU8000 modelleri arasında kararsızım. LG'nin arayüzü ve sihirli kumandasını sevdiğim için LG'ye yöneldim ama ışık sızması ve karanlıkta siyah sahnelerde ki performansı beni düşündürüyor.

M Çevrimdışı

maths

Yeni Üye
11 Ocak 2021
3
37
65 inç tv almak istiyorum. Bütçemin elverdiği tv ler de bunlar. Nano796 diğer ikisinden daha iyidir belki ama aldıktan sonra ışık sızması sorunu ile uğraşmak istemiyorum. Diğer iki tv özelliklerine baktım direct led. Oyun oynamam. Sadece dizi film izliyorum. (Netflix). Tv den de haberlere bakarım bazen. 50hz yeterli olur mu emin değilim. Usb ye 1080p film ve maç özeti attım. Yarın mağazada almayı düşündüğüm bu tv lere takıp deneyeceğim. Sizlerin de görüş ve önerilerine açığım. Özellikle de A Adem Helvacı hocamın.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Sagolasin cevap icin, uzun omurluluk konusunda fikrin nedir. Bu arada q80t nin fiyati 9900 e dustu suan
Artık uzun ömürlü ürün yok.Fakat satış sonrası hizmetlerde Samsung Türkiyede Sony markasına göre çok çok önde ,buda Samsung'un kıyasladığınız iki ürüne nazaran artılarından biri ,ikinci artısıda ses kalitesi XH9096 ya göre çok önde fakat bunlar aradaki fiyat farkına değer mi bence değmez.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ustalar forum daha önce açıldıysa özür dilerim sizlerden tv tavsiye istiyorum
1,5 yada 2 metreden yan açılardan izlemekteyim 50 inc uygun güşünüyorum netfilix youtube kullanıyorum ama hızlı sahnelerde hayalet görüntü olsun istemiyorum parlak ekranı severim bütcem 6 bin civarı ne tavsiye olunur
not nanocell tv ler ilgimi çekiyor

TV tavsiyesi vermiyorum ama Nano ve parlaklık konusunda lgnano 8 ve 9 serisinden bahsedilmişti. (Adem helvacı ve sevgili mightythor)
Aklıma gelmişken söyleyeyim dedim şu anda onerebilecegim vestel yok, regal geç, Toshiba olarak benim çok sevdiğim 55v6863dat modeli var ama hem Samsung panel hem 2019 üretimi olması ve fiyat olarak makul sayılmama nedeni ile LG bakabilirsiniz.
Daha mantıklı yorumları yine arkadaşlar verecektir.
A Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn

A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51
TV tavsiyesi vermiyorum ama Nano ve parlaklık konusunda lgnano 8 ve 9 serisinden bahsedilmişti. (Adem helvacı ve sevgili mightythor)
Aklıma gelmişken söyleyeyim dedim şu anda onerebilecegim vestel yok, regal geç, Toshiba olarak benim çok sevdiğim 55v6863dat modeli var ama hem Samsung panel hem 2019 üretimi olması ve fiyat olarak makul sayılmama nedeni ile LG bakabilirsiniz.
Daha mantıklı yorumları yine arkadaşlar verecektir.
A Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn
LG nano866 takıldım direk LED mi acaba iyimidir

Geri
Üst Alt