R Çevrimdışı

ruzgarboy

Yeni Üye
11 Kas 2020
6
39
Merhaba arkadaşlar 49 inç LGnano866 modeli hakkında bilgisi olan varmı iyimidir görüntü kalitesi hızı,tercih edilebilir mi şimdiden teşekkürler.

A Çevrimdışı

Arda Esen

Yeni Üye
27 Kas 2020
36
35
Hocam benim 55q60r de 4 köşede de panel açıklığı vardı. Salı günü müşteri hizmetlerinden iade talebi oluşturdum. Sonrasında defalarca aradım. Mailde attım fakat hâlâ geri dönüş yapmadılar. Bakalım inşallah yeni haftada dönerler :)

Diğer konu hakkında bişey diyemem hocam. Ben servise tvnin yaşam süresini kontrol ettirdim ve 0 saatti. Ancak bu şekilde bi kontrol yapabildim. Servis görevlisi de shop samsungtan aldıysanız sıkıntı olmaz, normal mağazalarda sıkıntı olabiliyor demişti ama ne kadar doğrudur bilemem. Sıfır ürün yolluyorlardır diye ümit ediyorum :)
H hain.kostok Tesla Tesla A Arda Esen
merhaba,
Q60R değişim/iade işini ne yaptınız acaba? Ben hala bir tv alamadım da. q60r de seçenekler arasındaydı.
yalnız bugün şöyle birşey dikkatimi çekti. biliyorsunuz QR serisi 2019 yılına ait ve nerdeyse sadece samsungun kendi sitesinde satışta. Q60R'yi de siz burdan almıştınız diye hatırlıyorum. Hatta, acaba, iade edilen TV'ler mi burda satılıyor, diye bişeyler de konuşulmuştu. Bugün dikkatimi çekti ki, daha 1-2 gün öncesine kadar samsungun resmî satış sitesinde satışta olmayan

55Q80R
65Q90R
65Q70R
65Q80R

modeller de satışa başlamış. Yani 1-2 gün öncesine kadar yokken, R serisinin üretimi yokken, bu modeller nasıl birden satışa sunulmaya başlandı, aklımda samsungun sitesindeki tüm R serileriyle (hem RU hem QR) ilgili şüpheler oluşmaya başladı. Samsung, stoklarında sıfır-kapalı kutu olarak bu TV'leri bunca zamandır tutuyordu da niye daha 1-2 gün öncesine kadar satışta değildi mesela? yoksa, bu TVler bir şekilde iade edildi de, tekrar mı satışa çıkardı samsung? bunu öğrenmenin bir yolu vr mıdır, samsung servisi ya da genel müdürlükte çalışan tanıdığı, bildiği varsa, yardımcı olabilir misiniz?
Aragorn Aragorn Adem Helvacı Adem Helvacı teraspy teraspy
30.11.2020 tarihinde aldığım ürünün kurulumu 09.12.2020 tarihinde yapıldı. Panel açıklığı ve ışık sızması vardı. Yetkili servise bir türlü laf anlatamayınca 11.12.2020 tarihinde iade talebiyle kayıt oluşturdular. Baya bir telefon trafiğinden sonra 08.01.2021 tarihinde horoz lojistik aracılığıyla ürünü iade ettim. Adamakıllı bilgilendirme yapılmıyor. İşi bilen yetkili bir müşteri temsilcisine ulaşabilirseniz işlemler daha hızlı sonuçlanıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Samsung 55Q60R çok iyi bir televizyon. Keşke zamanında alsaydım ya da sorunsuz bir Tv tarafıma gelseydi? Yeni bir tv arayışındayım değerli forum üyeleri. Bahsettiğim TV ayarında bir Tv tavsiyesi istiyorum. Yardımlarınızı bekler, saygılar sunarım?

Son düzenleme:
meziatto Çevrimdışı

meziatto

Yeni Üye
2 Ocak 2021
6
44
Tam o mesajı görüp okuyordum, teşekkür ederim. Ama o "eski" kumandayı sanırım bulamayacağım ve bu bir kaç saniyelik iş için adamları ayağımıza kadar çağıracağız.. keşke güncelleme ile veya benzeri başka bir yolla halledebilseymiş şu işi.. saçma geldi bana yani.. neyse çok teşekkür ederim ilginiz, desteğiniz için.. ayrıca vaktinizi de ayırdınız, teşekkürler..
Milyoncu tabir edilen yerlerde o ve benzeri bir çok kumandadan oluyor. Ailem eve geldiğinde rahat kullansın diye bir tane almıştım. İşin ilginci 20-30 TL'ye aldığım kumanda bazı TV'lerin orjinal kumandasından daha kaliteli malzeme çıktı.

A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51
ustalar forum daha önce açıldıysa özür dilerim sizlerden tv tavsiye istiyorum
1,5 yada 2 metreden yan açılardan izlemekteyim 50 inc uygun güşünüyorum netfilix youtube kullanıyorum ama hızlı sahnelerde hayalet görüntü olsun istemiyorum parlak ekranı severim bütcem 6 bin civarı ne tavsiye olunur
not nanocell tv ler ilgimi çekiyor

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hain.kostok

Yeni Üye
3 Ara 2020
23
28
30.11.2020 tarihinde aldığım ürünün kurulumu 09.12.2020 tarihinde yapıldı. Panel açıklığı ve ışık sızması vardı. Yetkili servise bir türlü laf anlatamayınca 11.12.2020 tarihinde iade talebiyle kayıt oluşturdular. Baya bir telefon trafiğinden sonra 08.01.2021 tarihinde horoz lojistik aracılığıyla ürünü iade ettim. Adamakıllı bilgilendirme yapılmıyor. İşi bilen yetkili bir müşteri temsilcisine ulaşabilirseniz işlemler daha hızlı sonuçlanıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Samsung 55Q60R çok iyi bir televizyon. Keşke zamanında alsaydım ya da sorunsuz bir Tv tarafıma gelseydi? Yeni bir tv arayışındayım değerli forum üyeleri. Bahsettiğim TV ayarında bir Tv tavsiyesi istiyorum. Yardımlarınızı bekler, saygılar sunarım?
Hocam benim işlemler şansıma biraz hızlı ilerledi. Ben gerçi sık sık arayıp talep oluşturdum, mail attım, şikayetvara yazdım. Ondan dolayı da hızlı ilerlemiş olabilir. Aralık 15 de talep oluşturdum. Ayın 29 unda horoz lojistik geldi aldı. 31 inde de iade gerçekleşti. Ama iade edene kadar akla karayı seçtim. Müşteri temsilcisi arıyorsun. Bişey bilmiyor sürekli iade birimine talep oluşturuyor bekleyin diyor. Ama sonunda aldık iadeyi. Darısı başınıza inşallah :)

B Çevrimdışı

Bilgehan

Yeni Üye
20 Ara 2020
19
31
Smr degirinin düşük olmasından ve model olarak u9500 görüntü şikayeti çok olmasından kaynaklı olarak Toshiba daha iyi, aslında aynı kart kullanılmış ama ses ve görüntü bı tık daha iyi. Ben düşünmeden toshiba derim.
Peki regal 65
Smr degirinin düşük olmasından ve model olarak u9500 görüntü şikayeti çok olmasından kaynaklı olarak Toshiba daha iyi, aslında aynı kart kullanılmış ama ses ve görüntü bı tık daha iyi. Ben düşünmeden toshiba derim.
cevabınız için teşekkür ederim. Peki regal 65r754u içinde aynı mı düşünceniz. Yani regaldende daha iyi değil mi toshiba? Ona göre toshiba gelsin dicem o yüzden soruyorum.

M Çevrimdışı

mavera71

Yeni Üye
26 Eki 2017
7
Herkese merhaba.
Üstadlara sormak istiyorum. Vatanda grundig geu 7900 6000tl ye indi. Hatta faizsiz 12 taksit fırsatı da var. Bu tv hakkında yorumlarınız çok merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
merhaba televizyonun dolby vision özelliğini kapatabiliyormuyuz.? netflixte sorun oluyor bana, kendi ayarımı yapamıyorum ve istediğim görüntüyü alamıyorum.
dolb vision parlak modu var, bu mod bana karanlık geliyor, dolb vision dinamik modunu beğeniyorum ama bu modta da siyah sahnelerdeki detaylar görünmüyor, full dinamik kontrast yapmışlar bu modta galiba.
(örneğin siyah saçlı birisinin saçları kömür gibi oluyor) nette baktım dolby vision kapatma özelliği hakkında bilgi bulamadım.

regal 55r7560

Moderatör tarafında düzenlendi:
E Çevrimdışı

emin054

Yeni Üye
8 Şub 2019
3
41
Bence sizin bu 814 sayfayı okumadan yorum yapmanız faydasız olmuş. İsteklere , bütçeye ,. Alışkanlıklara göre binlerce tavsiye mevcut yeterki sondan öne doğru okuyunuz elbet size göre de tavsiye mevcuttur.
İlgili tavsiye veren arkadaşlar bu konuda başarılı ve müsait oldukça yazıyorlar.
Hepsini okumadım evet. Çoğunu okudum.sen okudun mu ?

Geri
Üst Alt