MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
Merhabalar arkadaşlar Lg nanocell 796 almak üzereyim Samsung Tu 8500 veya Samsung q60t de bakıyorum ama en son Q60t ile arasında kaldım ve şuan 796 da kampanya var 1.000 tl daha ucuz sizce ne yapmalıyım.@mightythor MMTECH MMTECH albanez albanez Adem Helvacı Adem Helvacı
976 değildir o 796'dır.

Şimdi şöyle LG'nin Nano modellerinde ben 8 altını önermiyorum.

8096 ve Nano816 arasından LG'de Auto Low Latency Mode diye bir şey gördüm birde Local dimming (yerel karartma) ile öne çıktığını görüyorum. Sony ise tazeleme hızında daha yüksek gözüküyor ama farklı teknoloji kullanıyorlar, hiç görmeden alacaksan kullanıcı yorumu oku bol bol, LG'de türkçe ses destekli akıllı kumanda artısı da var. M Mertcan93
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

LED TV Panel test Uygulaması ve Kullanımı - YouTube

A Çevrimdışı

altayak

Yeni Üye
5 Kas 2020
21
23
Regal 32r4020ha modelinde konsol kullanıyorum. Pal 50hz gözüküyor ama 60 fps desteği var mı. Bazı modellerde varmış

T Çevrimdışı

tteach

Yeni Üye
21 Ara 2020
32
29
Merhabalar dün dediğim gibi vatandan 55q70t modelini satın aldım cumartesi getireceklermiş tv yi. Şimdi size sormak istediğim bir konu var tv gelince nelere dikkat etmem lazım ürünün yeniden kurulanması gibi bir durum söz konusu olabilir mi yani teşhir ürününü sıfır gibi kutulayıp göndermeleri söz konusu mu? Ve servis gelince ne yapmam gerekir ? Adem hocanın piksel testini yapacağım başka yapmam gereken neler var aydınlatırsanız sevinirim ?

Merhabalar dün dediğim gibi vatandan 55q70t modelini satın aldım cumartesi getireceklermiş tv yi. Şimdi size sormak istediğim bir konu var tv gelince nelere dikkat etmem lazım ürünün yeniden kurulanması gibi bir durum söz konusu olabilir mi yani teşhir ürününü sıfır gibi kutulayıp göndermeleri söz konusu mu? Ve servis gelince ne yapmam gerekir ? Adem hocanın piksel testini yapacağım başka yapmam gereken neler var aydınlatırsanız sevinirim ?
*kutulanması

H Çevrimdışı

Hakanyas

Yeni Üye
19 Ara 2020
8
41
Vestel 43f8500 satın alacaktım ama vazgeçtim. Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. Smart özelliği olmasına gerek yok, tv box var. Görüntü kalitesi olarak hangisi iyidir. Teşekkürler şimdiden.

T Çevrimdışı

Taktun

Yeni Üye
2 Ara 2020
15
49
Arkadaşlar merhaba tcl c715 aldım, kurulumu kendim yapacağım, hangi testleri yapmam gerekiyor bilgi verebilir misiniz acaba?
Hayırlı olsun. Bu topic içinde test programı ile test panel açıklığına bakacaksınız. Ürünün kurulumdan sonra burada fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Takip ettiğim samsung q70 ile arasında gidip geldiğim bir cihazı almışsınız ?

M Çevrimdışı

Mathiso

Yeni Üye
24 Ara 2020
1
36
Merhabalar. Evimde 47lb670v bir televizyon var yerine 65 inç bir tv almak istiyoruz. Uzun zamandır kendi çapımda araştırmalar yapıyorum. Gel gelelim gerek fiyatlar gerekse kararsız yapım sebebiyle hala alabilmiş degilim. Bu hafta almak istiyorum hazır samsung 1.5 kat parakart yapıyorken.

Va panelin daha ön planda tavsiye edilmesi sonucunda kararımı o yönde yapmayı düşünüyorum. Marka olarak samsung planlıyorum. Uydu yayını,netflix gibi platformlar ve maç izlemek için kullanılacak. En doğru fiyata alabileceğim en doğru ürünü arıyorum aslında. 65tu8000 65q70t 65q80t üçünü değerlendiriyorum. Çünkü temel unsur verdiğim fiyata karşı bana sundukları.
Biri 8000 biri 11000 biri 14000. Biri 50 hz biri edge biri fald.

Seçim konusunda beni biraz bilgilendirir hatta yönlendirirseniz minnettar olurum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar dilerim.

R Çevrimdışı

Rem1903 

Yeni Üye
20 Tem 2020
25
37
Vestel 55u8300 kullanıyorum, panelde sıkıntı olduğu için, büyük ihtimal değişim olacak televizyon.

Ve sanıyorum, Vestel 55u9500 öneriyorlarmış böyle durumlarda.
Ben uydu yada herhangi bir yayın kullanmıyorum, Xiaomi mi box kullanıyorum sadece, öyle USB film izleyeyim, uydudan birşey izleyeyim derdim yok yani.

Eğer bu değişim gerçekleşir ise, memnuniyetsizlik yaratır mı bu televizyon? Kronik sorunu var mı? Çünkü elimdeki televizyondan epey çektim, bir daja aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Garantisinin bitimine de 2 3 ay kaldı çünkü.

M Çevrimdışı

Mertcan93

Yeni Üye
24 Ara 2020
11
30
976 değildir o 796'dır.

Şimdi şöyle LG'nin Nano modellerinde ben 8 altını önermiyorum.

8096 ve Nano816 arasından LG'de Auto Low Latency Mode diye bir şey gördüm birde Local dimming (yerel karartma) ile öne çıktığını görüyorum. Sony ise tazeleme hızında daha yüksek gözüküyor ama farklı teknoloji kullanıyorlar, hiç görmeden alacaksan kullanıcı yorumu oku bol bol, LG'de türkçe ses destekli akıllı kumanda artısı da var. M Mertcan93

LED TV Panel test Uygulaması ve Kullanımı - YouTube
Tşkler saygı değer arkdaslar ben LG 50nano796 sipariş vermeyi düşünüyorum va 55 olanı va sizde hangisini

T Çevrimdışı

tteach

Yeni Üye
21 Ara 2020
32
29
Oldum ya dostum bir önceki sayfaya bak ismini etiketledim.

Bu arada daha 3 5 mesaj üstte LED TV Panel Test uygulaması yazıyor bir tıklayıp baksanız? herkes kendine özel cevap beklerse daha çok bekler, forum kullanmayı öğrenelim arkadaşlar.
Panel led testini yapacağımı mesajda belirttim hocam, harici başka ne yapmam gerekir diye sormuştum ben birkaç farklı test yapıldığını duydum ama bilgim olmadığı için sormuştum

Geri
Üst Alt