MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
televizyon almayı düşünüyorum buişi ehline sorup öyle yola çıkıyyım dedim ama vehline sordum tavsiye alamadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

degerli kıymetli buişi bilen birileri olan sizler futbol seyrederim müzik dinlerim belgesel izlerim youtube olsun pc baglanayım 3 /4 m mesafeden karşıdan ve yanlardan izlenecek 3000 4500 bütçe ile bir televizyon almayı düşünü yorum bana yardımcı olıursanız sevinirim saygılar
eğer kaliteli bir şey istiyorsan bütçeni biraz daha arttırıp şuna bak derim başka yerlerde daha pahalı, umarım konumuna yakın bir yerde stok vardır banka kampanyası derken 5 liraya mal edersin, bunun altı seni üzer çünkü baya aktif kullanacağını söylüyorsun smartını özellikle.

Vatanbilgisayar da 49SM8200

R Çevrimdışı

Receptas

Yeni Üye
19 Ara 2020
6
55
Merhaba.
Elimde LCD televizyonlar ilk çıktığı zamanlardan kalma dahili uydu alıcısı olmayıp harici uydu cihazı ile izlediğim bir LCD televizyon var.
Televizyon konusunda pek bilgim olmadığı için anlayışınıza istinaden sormak istiyorum.
Bu televizyonun uydu cihazı USB girişine Xiaomi mi stick android adaptörü alıp taksam televizyonu android yapabilir miyim.
Teşekkürler...

MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
Merhaba.
Elimde LCD televizyonlar ilk çıktığı zamanlardan kalma dahili uydu alıcısı olmayıp harici uydu cihazı ile izlediğim bir LCD televizyon var.
Televizyon konusunda pek bilgim olmadığı için anlayışınıza istinaden sormak istiyorum.
Bu televizyonun uydu cihazı USB girişine Xiaomi mi stick android adaptörü alıp taksam televizyonu android yapabilir miyim.
Teşekkürler...
HDMI girişine bağlarsan olur.

MMTECH Çevrimdışı

MMTECH 

Aktif Üye
24 Mar 2020
101
31
Xiaomi mi stick girişi USB uçlu HDMI ye nasıl bağlanır anlayamadım yardımcı olur musunuz.

xiaomi-mi-tv-stick-opinie-2-scaled.jpg

A Çevrimdışı

AkinBodur

Yeni Üye
6 Ara 2020
4
32
Hayırlı akşamlar cümletten 29 Aralık 2020 tarihinde a 101 e Toshiba 55V5B63DT TV gelecek fiyatı ise 4300 TL civarı.Standart türk TV kanalları ve Netflix izleyen biri için tavsiye edilebilecek fiyat performans ürünümüdur.Degerli tavsiyelerine ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

A Çevrimdışı

Abiogenesis 

Yeni Üye
12 Ara 2020
11
51
Hayırlı akşamlar cümletten 29 Aralık 2020 tarihinde a 101 e Toshiba 55V5B63DT TV gelecek fiyatı ise 4300 TL civarı.Standart türk TV kanalları ve Netflix izleyen biri için tavsiye edilebilecek fiyat performans ürünümüdur.Degerli tavsiyelerine ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim
İyi akşamlar arkadaşlar...bu TV ile ilgili bir bilgi bulamadım nette ..bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

A Çevrimdışı

arikanf9

Yeni Üye
22 Şub 2018
42
ips panel vestel veya regal 43 dahil 43 49 veya 50inç hangi modeller vardır?şimdidien tşlkker.ips panelolması tercihim

S Çevrimdışı

santra

Yeni Üye
22 Ocak 2020
45
47
evet arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta oldu,

Samsung UE58TU7000 58" Crystal 4K Ultra HD Smart LED TV​

televizyondan, herşeyinden, özelliklerinden, netliğinden, parlaklığından, canlılığından ne diyeyim başka, pırıltısından ışıltısından berraklığından, hızından, smartından, netflixinden, tepkisinden, vs vs.. son kullanıcı olarak çok memnunum... Buram buram kalite.... servisi de öyle... herkese iyi seyirler, iyi televizyonlar nasip olsun diyorum... saygılar

M Çevrimdışı

Mergen9877

Yeni Üye
25 Ara 2020
2
44
Maksimum bütçem 4000 TL

Güneşli ve geniş odada, 45° acıyla izleyeceğim.
55 inch ve üzeri ekran ölçüsünde tv bakıyorum.

Genelde belgesel ve haber izliyorum. Ayrıca cep telefonu ekranını televizyona aktarıyorum.

Regal 55R7550UA 3627 TL amazon.com.tr adresinde buldum.

Bu tv nasıldır? Daha iyi önerebileceğiniz bir tv var mı?

A Çevrimdışı

adamgibiadam

Yeni Üye
14 Ara 2020
27
44
Sizin sorunun cevabı basit.
Ancak asıl merak ettiğim, TV alım sürecinizin acil olup olmadığı.

Şöyle Ocak ortalarına doğru beklesek bir şey kaybedermisiniz mesela?

Bunu sadece size değil, istisna durumu olanlar dışında genele de soracağım bu bir hafta on günlük süre içerisinde zira şu çılgın cuma pembe perşembelerden beri kafamı kurcalayan ve yetkililerden de cevabını bir türlü alamadığım sorular var.

Her şeyi geçtim nedir bu stok sorunu arkadaş?

Neyin oyununu oynuyorsunuz bize?
Adem bey ocak ayında fiyatların düşeceğini mi düşünüyorsunuz?Bugün bir samsung-vestel bayisine uğradım.Ocak ayında en azından 2020 üretimi cihazlarda bir indirim olur mu diye sordum.Bilakis fiyatlar daha da yükselecek dediler.Sizce bir süre daha bekleyelim mi?

Geri
Üst Alt