H Çevrimdışı

h1nter

Yeni Üye
15 Ara 2020
9
34
Amacınıza göre tv seçmenizde fayda var. Sadece tv karşısına geçer günlük izlerim diyorsanız daha ucuz ürünler olabilir fakat amacınız film izlemek yada playstation vb şeyler için alıyorsanız beklentinizi karşılamaz. Çok fazla şu özellik bu özellik olmasına takılmayın. 700 sayfadan geri doğru bir göz atın kafanızda bir fikir oluşacaktır.
Şu an ps4 oynyorum nadiren 2008 de aldğım axenle 40 inç çok üst düzey bi beklentim yok aslında okudukça kafam karıştı 5 vatan şubesine gittim 2 si sony 2 si samsung 1ide lg dedi bu fiyatlara bu modellerde sebep sordum lg nanocel ips daha iyi dedi samsung nie dedim işte arayüzü hızlı renkler canlı dedi sony nie dedim daha kaliteli görüntü direct led vs dedi o yüzden çorbayım

H Çevrimdışı

h1nter

Yeni Üye
15 Ara 2020
9
34
Playstation oynuyacaksanız vestel vb tvler sizi memnun etmez ve ayrıca va panel almanız gerekir.
Herhangi bir teknik bilgi sahibi değilim baktığım zaman anlamıyorum malesef bu yüzden model önerisi istiyorum size zahmet vermez isem rica şu şu şu şu markların şu şu modellerini almanıızı öneririm demeniz sadece bütçe 4 idi 6.300 e kafar zorladım üstü maşesef yok elimdeki para ile en iyi performansı alabileceğim ürünü arıyorum

N Çevrimdışı

NecatiB 

Aktif Üye
6 Ara 2020
67
35
Samsung 55q70T aldım çok şükür. Eve de getirdim. Yarın kurulumu olacak. Hayırlısı ile bir aydır arayış, kafa karışıklığı iyisi ile kötüsü ile bitecek. Tabi kurulum ve sonrasında sorun yaşamazsam. ?

H Çevrimdışı

h1nter

Yeni Üye
15 Ara 2020
9
34
Samsung 55q70T aldım çok şükür. Eve de getirdim. Yarın kurulumu olacak. Hayırlısı ile bir aydır arayış, kafa karışıklığı iyisi ile kötüsü ile bitecek. Tabi kurulum ve sonrasında sorun yaşamazsam. ?
Hayırlı olsun corona malum işsiz hem inş müh hem öğretmen olarak bütçem yetmio malesef

N Çevrimdışı

NecatiB 

Aktif Üye
6 Ara 2020
67
35
Hayırlı olsun corona malum işsiz hem inş müh hem öğretmen olarak bütçem yetmio malesef
Hocam ben de çok düşündüm. Almalı mı diye bu dönemde. Rabbim herkese gönlümden geçen herşeyi versin. Hocam 7000 tl ye çıkabilseniz 55Q60R modelinin tavsiye ederim. Sizin için 6000 civarı anladığımda kadarıyla araştıracağım. Artık alışkanlık oldu. Bakmadan yapamıyorum. ?

H Çevrimdışı

h1nter

Yeni Üye
15 Ara 2020
9
34
Hocam ben de çok düşündüm. Almalı mı diye bu dönemde. Rabbim herkese gönlümden geçen herşeyi versin. Hocam 7000 tl ye çıkabilseniz 55Q60R modelinin tavsiye ederim. Sizin için 6000 civarı anladığımda kadarıyla araştıracağım. Artık alışkanlık oldu. Bakmadan yapamıyorum. ?
Çok teşekür ederim

B Çevrimdışı

Bahadırr

Yeni Üye
17 Ara 2020
4
31
Güzel insanlar selam ?

Ben bir televizyon alacağım. Ama lanet olsun ki kafam çok karıştı. Her yerde başka bir bilgi, herkes başka birşey söylüyor. Bana bir yardım

-3bin ila 5.500 arası
-En az 5 sene sorunsuz çalışacak
-Herhangi işletimsel sorun ile beni üzmeyecek
-Ses konusunda beni tatmin edecek
-Geçişlerde kasma, donma VS yapmayacak

Genellikle netflix, YouTube vb platformları izleyeceğim bir adet televizyon aramaktayım.

Şimdiden çok teşekkürler... Aragorn Aragorn

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

FİLMCİ

Yeni Üye
10 Kas 2019
32
47
Grundig 55gcu9800 aldık çok güzel TV ancak farkedilmez bir leke vardı (TV kayınvalide de) servis kurarken değişim verdi yerine 55geu7830b gelmiş smart vs daha iyi ama resimlerine baktığım kadarı ile görüntü iyi değil bu TV hakkında bilgisi olan var mı? Tüketici h.h. ne başvuracağız alt model geldi diye sizce karar lehimize olur mu?

Bu gcu8900 resimler
Diğeri de en alttaki karışmış yani üst ve en alt gcu8900 ortadakiler geu7830

IMG-20201217-WA0009.jpg

Bu da 55geu7830b

IMG-20201217-WA0004.jpg

IMG-20201217-WA0005.jpg

IMG-20201217-WA00083eb7fbbdfa1bdf90.jpg

B Çevrimdışı

Brtenz

Yeni Üye
6 Ara 2020
8
39
Merhaba arkadaşlar, şuan Media Markt in internet sitesinde 49 LGNANO866 Televizyon 6.800,00 TL bu fiyata bu televizyon alınır mı televizyon genellikle Netflix ve YouTube kullanımı olacak yada 200 TL daha verip Samsung 55Q60R mi almak mantıklı
Adem Helvacı Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn
destekleriniz için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Bedirhan08 Çevrimdışı

Bedirhan08 

Aktif Üye
5 Ara 2020
102
Playstation oynuyacaksanız vestel vb tvler sizi memnun etmez ve ayrıca va panel almanız gerekir.
Alakası yok dün Vestel 50U9400 aldım Ps4'te çok güzel görüntüsü var.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli Hocalarım HDR özelliğini Ps4'te oyunlarda aktif ettiğimde görüntü çok karanlık oluyor. Bir türlü ayarları tutturamadım yani Hdr'yi kapatınca daha anlaşılır bir görüntü oluyor. 50U9400'ü dün aldım, en doğru ayarları nasıl bulabilirim?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,298
Yaklaşık 1 aydır yorumları takip ettim. Kendimce Samsung 55Q70T modeline karar kılıp az evvel gittigidiyor sitesi üzerinden MediaMarkt satıcısına 8.350 TL (kredi kartınızı sisteme kayıt yaptırırsanız 150 TL indirim yapıyor) sipariş geçtim. Ürün kuruluma geldiklerinde;

-Kargo kolisi hasarlıysa almayacağım,
-Piksel testi talep edeceğim yapmazlarsa kendim kontrol edeceğim,
-Panelin çerçevesi yok sanırım ama yinede açıklı vs varmı diye kontrol edeceğim,

Bu aşamalardan sonra raporu imzalayacağım değil mi? Atlamamam gereken, uyaracağınız bir konu var mı yönlendirebilirseniz sevinirim.

(Başka bir test gerekiyor mu?)

Geri
Üst Alt