blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Alakası yok dün Vestel 50U9400 aldım Ps4'te çok güzel görüntüsü var.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli Hocalarım HDR özelliğini Ps4'te oyunlarda aktif ettiğimde görüntü çok karanlık oluyor. Bir türlü ayarları tutturamadım yani Hdr'yi kapatınca daha anlaşılır bir görüntü oluyor. 50U9400'ü dün aldım, en doğru ayarları nasıl bulabilirim?
Alakası olup olmadığını nasıl tespit ettiniz ?

D Çevrimdışı

discrepancy

Yeni Üye
25 Eki 2020
27
41
Grundig 55gcu9800 aldık çok güzel TV ancak farkedilmez bir leke vardı (TV kayınvalide de) servis kurarken değişim verdi yerine 55geu7830b gelmiş smart vs daha iyi ama resimlerine baktığım kadarı ile görüntü iyi değil bu TV hakkında bilgisi olan var mı? Tüketici h.h. ne başvuracağız alt model geldi diye sizce karar lehimize olur mu?

Bu gcu8900 resimler
Diğeri de en alttaki karışmış yani üst ve en alt gcu8900 ortadakiler geu7830
Ben 55 geu 7830 sahibiyim, tabiki bu televizyon nanocell IPS kullanan eski seri de olsa GCU8900 ile görüntü kalitesi bakımından karşılaştırılamaz. Her halde gcu8900 daha iyidir. Fakat şunu da ileteyim, ben 55 geu 7830 un resim ayarını servis bakımından dinamikte bırakıldı fakat ben standart a alıp, birkaç ince ayarla gayet güzel görüntü elde edebildim. Dediğiniz gibi smart hızı 55 geu da çok iyi ama 55 gcu daha üst bir seri. Bu durumu servise iletin.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Merhaba arkadaşlar, şuan Media Markt in internet sitesinde 49 LGNANO866 Televizyon 6.800,00 TL bu fiyata bu televizyon alınır mı televizyon genellikle Netflix ve YouTube kullanımı olacak yada 200 TL daha verip Samsung 55Q60R mi almak mantıklı
Adem Helvacı Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn
destekleriniz için şimdiden teşekkürler
Biri IPS diğeri Spva panel bambaşka dünyalar, youtube ve Netflix demişsiniz gece izleme de çok olacaksa IPS mutlu etmeyebilir ancak 55Q60R ile ilgili panel çerçevesinde açıklık var denilerek suçlandık resmen verdiğimiz tavsiyeden dolayı, onun için özür dileyerek ben tavsiye vermiyorum bir müddet daha

M Çevrimdışı

matraxgk

Yeni Üye
10 Ara 2020
3
37
Merhabalar
yaza düğüm var TV araştırma yapıyorum kafam iyice çorba oldu ne yapacağımı şaşırdım vatan bilgisayara gidiyorum LG diyor Media Mark gidiyorum Samsung diyor karar veremedim bütçem 6000TL ve 8000TL arasında kullanacağım alan 25 M2 karşıdan ve yandan izleme yapılacak 55 inç veya 65 inç arasında olacak TV ve %70 ulusal kanallar %20 youtube ve netflix %10 diğerleri olarak kullanacağım şimdi alıp 7 ay sonra kurulum yaptıracağım Tavsiyelerinize ihtiyacım var Adem Helvacı Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn herkes görüşlerini söyleyebilir mi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Merhabalar
yaza düğüm var TV araştırma yapıyorum kafam iyice çorba oldu ne yapacağımı şaşırdım vatan bilgisayara gidiyorum LG diyor Media Mark gidiyorum Samsung diyor karar veremedim bütçem 6000TL ve 8000TL arasında kullanacağım alan 25 M2 karşıdan ve yandan izleme yapılacak 55 inç veya 65 inç arasında olacak TV ve %70 ulusal kanallar %20 youtube ve netflix %10 diğerleri olarak kullanacağım şimdi alıp 7 ay sonra kurulum yaptıracağım Tavsiyelerinize ihtiyacım var Adem Helvacı Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn herkes görüşlerini söyleyebilir mi
Neden şimdi alıp 7 ay sonra, şimdi üst düzey olan bir model, 7 ay sonra daha ulaşılabilir fiyatlara düşebilir

sanuzi Çevrimdışı

sanuzi 

Yeni Üye
11 Kas 2020
11
39
Değerli hocalarım, ustalarım tüm tavsiye forum üyelerine selamlar,

Nacizane olarak sizin görüşlerinize ihtiyacım var, Philips 55PUS6412/12 tercihini yaptığım televizyonumuzun ekranı kaza sonucu kırıldı.
televizyonun tamiri için Philips servisini aradığımda tamir bedelinin televizyon fiyatına tamir bedeli çıkardılar üzülerek televizyonumuzu depoya kaldırdım.
bugün bildirimlerde yerli olarak takip ettiğim 65 U 9500 TV (HBuradan 5.268,00 TL)'ye gözüm çarptı, 55 - 65'' olarak önereceğiniz 4K Tv öneriniz var ise
önerileriniz ve tavsiyelerinize ihtiyacım var bu arada Adem Helvacı Adem Helvacı abimiz ve F fikoloji kardeşimizin Youtube kanallarında ki videoları bizlere iyi bir kılavuz oldu, iyi ki sizler gibi şeffaf ve kullanıcıları bilinçlendiren Ustalar var. ?

Değerli dostlar, özür dileyerek 3 kez mesajımı alıntılıyorum, tavsiyelerinize ihtiyacım var.

M Çevrimdışı

matraxgk

Yeni Üye
10 Ara 2020
3
37
Neden şimdi alıp 7 ay sonra, şimdi üst düzey olan bir model, 7 ay sonra daha ulaşılabilir fiyatlara düşebilir
Malum ülkenin şartları nedeniyle herseye zam geliyor arkadaşım LG’nin SM8200 modeli 6000TL civarı almıştı eylül ayında gecenlerde gördüm 9000 dayanmıştı fiyatı tavsiyenize uyayımda model söyleseniz takip etmek acısından Aragorn Aragorn

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Malum ülkenin şartları nedeniyle herseye zam geliyor arkadaşım LG’nin SM8200 modeli 6000TL civarı almıştı eylül ayında gecenlerde gördüm 9000 dayanmıştı fiyatı tavsiyenize uyayımda model söyleseniz takip etmek acısından Aragorn Aragorn
Son 10 sayfayı geriye doğru tarayın lütfen, üzülerek bir süre tavsiye vermeme kararı aldım bazı sebeplerden ötürü

A Çevrimdışı

Axiboy

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
33
Herkese merhabalar 2 tv arasında kararsız kaldım SEG 55SBU710 smart ve 58SUA900 android arada 700 TL fiyat farkı ve ekran boyutu farkı var hangisi alınır görüntü olarak ekran kalitesi aynı mı ? Smart modelinde İPTV izleyebilir miyiz yardımcılarını bekliyorum teşekkürler

K Çevrimdışı

klcrsln 

Yeni Üye
15 Haz 2020
30
Samsung stokları biten ürünü tekrar stoğa koyuyor. Acaba bu tvler satın alınıp iade edilmiş tvler olabilir mi? Çünkü 14 gün koşulsuz iade hakkı var online da.

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
71
31
Samsung stokları biten ürünü tekrar stoğa koyuyor. Acaba bu tvler satın alınıp iade edilmiş tvler olabilir mi? Çünkü 14 gün koşulsuz iade hakkı var online da.
Ben de q60r için aynı şeyi düşüyorum bu yüzden alamadım. Eminim açıklık sorunuyla ilgili çok iade eden oldu ve bana da kesin bu iade edilenlerden gönderirler diyorum.

Geri
Üst Alt