teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,580
64
Hocam sanırım benim durumun sebebi mesafenin yakın olmasından ziyade tvnin görüntüsünün pek iyi olmaması. İyi bir panelle yakından izlemek rahatsız etmeyebilir. (Hi-level 49UHL650 VA panel)
İnan bulamadım ,ama bildiğim kadarıyla izlene mesafesi var(dı) :)

Bedirhan08 Çevrimdışı

Bedirhan08 

Aktif Üye
5 Ara 2020
102
ANDROİD KISMI TV NİN ÇOK İYİ AMA KEşKE 49 ua 9800 alsan onda kumandadan ses özelliği var ayrıca uydu alıcı ile tv izlersen sıkıntı ama dediğin diğer özellikler için iyi birde kardeş ekran sihayken renk sızması var yer yer dağılmış şekilde onuda belirtim
Vestel 50U9400 aldım hocam 3500 TL ye. Android yok bunda. PS4 te oyun oynayacağım umarım memnun eder. Yarın gelecekler kuruluma.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
İnan bulamadım ,ama bildiğim kadarıyla izlene mesafesi var(dı) :)
Sanırım şöyle birşey

6bde3104e86031d99fe79450d6bfb909.jpg

E Çevrimdışı

emrahsnr

Aktif Üye
15 Ara 2019
85
44
Selamlar,
LG 55NANO916NA almış bulunmaktayım kurulumunu yaptırmadım ama içim içimi yiyor hala kafamda deli sorular doğru tercih yapıp yapmadığım ile ilgili Sony KD-55XH9096 çok kafamda kaldı lg yi iade edip sony ye dönüş yapmalı mıyım sizce max bütçe 8.5 yoğunlukla gece kullanımı için film dizi ps5 için kullanacaktım yandan görüş açısını bilmiyorum ama sony nın :/ bu konudada aydınlatırsanız sevinirim çok fazla soru sorup rahatsız ettim bu son sorum :) düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim Adem Helvacı Adem Helvacı Aragorn Aragorn Saygılarımla...
gece film kullanımı için VA paneli bir tv tercih ederdim. LGde IPS panel var...memnun kalacağınızı sanmıyorum...ben de tv alma arefesindeyim. 3-4 yıl önce de alırken çok araştırmıştım....

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Marka model nedir acaba?
Samsung 65ru7400 kullanıyorum ve çok memnunum. Bir ara çok niyetlendim boyut büyütmek için ama şimdi Sony projeksiyon kullanıyorum o yüzden erteledim. Zaten tv almak başlı başına bir stres, yok tv kutudan sağlam çıkacak mı, yok panel kusurlumu olacak, ölü piksel olacak mı Vs. Vs... Şükürler olsun ki benim panel de hiçbir sıkıntı yok ve bu panel ile aynen devam. Zaten projeksiyon un da tadı başka oluyor gerçekten.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gece film kullanımı için VA paneli bir tv tercih ederdim. LGde IPS panel var...memnun kalacağınızı sanmıyorum...ben de tv alma arefesindeyim. 3-4 yıl önce de alırken çok araştırmıştım....
S SeninEserin mantıklı bir yaklaşım sevgili E emrahsnr in yorumu.

Ayrıca içinize sinmeyen ürün, dünyanın en kaliteli ürünü de olsa kullanım süresi boyunca eziyet çekersiniz psikolojik olarak.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Değerli hocalarım selamlar. Uzun zamandır araştırıyorum ve Philips 50PUS7505'i almaya karar vermiştim. Bugün Vestel bayisinden aradılar daha önce konuşmuştuk, bana özel olarak Vestel 50U9500'ü 3500 TL fiyatına veriyorlar. İçim pek ısınmadı ama fiyatı da cazip. PS4, Netflix ve Youtube için kullanacağım. Ne dersiniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Adem Helvacı mightythor mightythor Aragorn Aragorn albanez albanez
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Acil cevap bekliyorum çünkü birazdan bayiye bakmaya gideceğim. Teşekkürler
Biraz gecikmişim ancak umarım kabul etmmemişsinizdir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam marka ve model önerisinde bulunacak bilgi ve tecrübe sahibi değilim inanın. Sadece deneyimlerimi paylaşım sizinle.

Ben sanırım biraz samsung tarafındayım. 2010 senesinde samsung 40c650 almıştım ve 10 sene kullandım, ne servis yüzü gördü, ne bir sorun çıkardı, harika bir tv idi. Sonra yine samsung 65ru7400 aldım ve çok memnunum. Ben çok fazla film izlerim o yüzden VA panel bana daha iyi geliyor. Ama illa ki buradan arkadaşlar size tavsiye de bulunurlar.
O model ile taraftar olmamak pek mümkün değil.

C650 ES7000 ES8000 D5000 gibi akılda kalan çok özel panelleri var Samsungun.

Aşağıda hurdaya ayrılan ürünler içerisinde bir adet 55ES8000 var, kıyamıyorum parçalamaya. Bir gün boş vaktimde çözüm üretebilmeyi umut ediyorum zira değer o tv için.

A Çevrimdışı

ailton1071

Yeni Üye
16 Ara 2020
4
38
Merhaba öncelikle bilgilendirmeler için herkese teşekkürler. Yeni bir televizyon alma aşamasında tavsiye forumu ile tanıştım. Bir kaç model aklımda kaldı bununla ilgili tavsiyeleriniz almak isterim. Tabi bütçe imkanları çerçevesinde belli bir miktara kadar çıkabiliyorum. 55 veya 58 inç bir model almayı düşünüyorum. Düşündüğüm modeller Vestel 55u9500-55u9400-55UA9600 ve Toshiba 58UA3A63DT modelleri. Bunlarla ilgili fikirlerinizi almak isterim.@Adem Helvacı

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt