M Çevrimdışı

Muchi

Yeni Üye
4 Haz 2018
8
36
o
Bende geçtiğimiz hafta sonu 55xe8577 için 4900₺ (55xe9005 için gezinirken, 9005’e de 5900₺ dediler) fiyat almıştım. M Muchi siz kaç ₺’den buldunuz acaba?..

Birde hazır yeri gelmişken sevgili üstadlar ve dostlar; 55xe8577 nasıldır?..55xe9005 ile arasında ki 1000₺ farka tercih edilir mi?..
nerede verdiler bu fiyatı bayide mi bu arada

xcage46 Çevrimdışı

xcage46

Yeni Üye
2 Haz 2018
10
42
Sevgili M Muchi , Sirkeci'de Doğubank'ın hemen karşısında ki Elektronik/Beyaz Eşyacılar han'ında Nurpa Elektronik var. Oradan aldım bu fiyatı, bana söylenen Xe8505'in ''Metal Çerçeveli'' olanı olduğuydu. Ancak başka ne gibi farklılıklar vardır işte onu buradan değerli üstatlara soruyorum. Xe9005 ile arada ki 1000TL. fark için bu tv tercih edilir mi? Xe8505'den tek farkı Metal Çerçeve mi? gibi..

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam bende de bu kumandadan var. TV yi geçen hafta aldım. Gerçekten çok kullanışsız. Vestele rica etsek değiştirirler mi?

Hangi kumanda kardeşim? Üçgen tasarımlı olan mı, hani şu minicik OK butonu olan.

Eğer o ise talep edebilirsiniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum zira bana göre de o kumndayı tasarlayan arkadaş muhtemelen evinde tv seyreden bir arkadaşımız değil :kiskis

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
37
Selamlar,
Sadece HD Kanal izlemek için dahili uydu alıcılı FULL HD bir TV lazım. Açı sorunu var. İzleme mesafesi 1.5m ve 2.5m. 32"den büyüğü sıkıntı yapar sanırım. Görüntü net olsun onu istiyorum sadece. Fiyatı 1.000,00 TL'yi geçmeyecek şekilde bulabilir miyiz?

Y Çevrimdışı

yavuzsselim

Yeni Üye
25 May 2018
19
39
Hangi kumanda kardeşim? Üçgen tasarımlı olan mı, hani şu minicik OK butonu olan.

Eğer o ise talep edebilirsiniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum zira bana göre de o kumndayı tasarlayan arkadaş muhtemelen evinde tv seyreden bir arkadaşımız değil :kiskis
Evet abi aynen ondan. Canlı destekle görüştüm en yakın servisin numarasını verdi. Ancak onlar da yardımcı olamayacaklarını söylediler Ellerinde başka yokmuş :((

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
735
34
B58D5AE4-AC55-45B4-8438-981C8F9A6CFD.jpg

Müşteri hizmetlerine yazsak değişirler mi acaba?

EDIT

Müşteri memnuniyeti :ciks

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ekli dosyayı görüntüle 1627
Müşteri hizmetlerine yazsak değişirler mi acaba?

EDIT

Müşteri memnuniyeti :ciks

Değiştirmeseler de yazınız azizim, yazmaya da devam ediniz, Konuşmayı bitirmeden evvel de bu şikayetinizin üretimkanadına iletilmesini isteyin lütfen. Sadece okuyup, sonra da yardımcı olmadıkları gibi bırakmasınlar konuyu, Bireysel bir durum değil bu, koca bir kitle bu kumandanın işlevsel olmadığını idda ediyor ise kalıp değiştirecekler bunda inat etmelerini gerektirecek bir durum yok.

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
735
34
Değiştirmeseler de yazınız azizim, yazmaya da devam ediniz, Konuşmayı bitirmeden evvel de bu şikayetinizin üretimkanadına iletilmesini isteyin lütfen. Sadece okuyup, sonra da yardımcı olmadıkları gibi bırakmasınlar konuyu, Bireysel bir durum değil bu, koca bir kitle bu kumandanın işlevsel olmadığını idda ediyor ise kalıp değiştirecekler bunda inat etmelerini gerektirecek bir durum yok.
Abi dediğin gibi yazdım. Notlarınımın tamamını ileteceğim dedi.

Son düzenleme:

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
735
34
Emeğine sağlık kardeşim.
Bizim gibi 100 kişi 1000 kişi iletirse geri adım atacaklardır bu üretimlerde. Cidden kötü kumanda abi yoksa neden itiraz edelim :ok
Senin yazdığını kopyaladım hatta.

Bu arada benim kayınpedere tv bakıyoruz. Uygun yollu, 102 cm ile 120 cm arası olabilir farketmez, açı duyarlılığı olmayan, FHD, mümkünde dsmart cam modül uyumlu, çoğunlukla belgesel izliyor. Tavsiye edersen sevinirim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Senin yazdığını kopyaladım hatta.

Bu arada benim kayınpedere tv bakıyoruz. Uygun yollu, 102 cm ile 120 cm arası olabilir farketmez, açı duyarlılığı olmayan, FHD, mümkünde dsmart cam modül uyumlu, çoğunlukla belgesel izliyor. Tavsiye edersen sevinirim.

Hmmm açı sorunun olmasaydı AWOX un 40'' leri güzel tv lerdi ve ekonomik. O zaman IPS panelli 40'' üretim bakayım ben size :ok

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
735
34
Hmmm açı sorunun olmasaydı AWOX un 40'' leri güzel tv lerdi ve ekonomik. O zaman IPS panelli 40'' üretim bakayım ben size :ok
Abi tv ünitesine normalde 102 üzeri uymaz ama arkasını kestiririz diyorlar. Yani sadece altı kalırsa 120 cm civarına kadar olur. Ben önermiş olacağım için sıkıntı çıkarmayacak bir tv lazım özellikle :ok

Geri
Üst Alt