F Çevrimdışı

f333t

Yeni Üye
14 Ara 2020
6
27
Öncelikle herkese merhaba, araştırma yaparken Adem abinin videosuna denk geldim ve gelip tavsiye almak istedim. Öncelikle televizyonu Evkur'dan almam gerekiyor çünkü ödeme kolaylığı sağlıyorlar. Eşimle yeni eve taşınacağımız için biraz paraya sıkışığım ve ortalama 5000-8000 arasında bir ödeme imkanına sahibim. Aklımda; Lg 50UN73006LA.APDZ ve Philips 50PUS8505/62 model televizyonlardan biri var. Yada Evkur'da sizin daha iyi olur dediğiniz bir ürün var mı? Cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar herkese.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50
ana konudan destek alınız

K Çevrimdışı

Kaiowas

Yeni Üye
6 Ağu 2020
3
46
4000 tl ye 4K SMART TV tavsiyesi alabilir miyim. Netflix ve kablo tv seyredilecek. (SAMSUNG, LG, VESTEL, TOSHIBA). Tv tam karşıdan seyredilecek çoğunlukla... Teşekkürler arkadaşlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,448
65
Aşağıdaki ana konudan devam edelim :ok

A Çevrimdışı

Aykutt100

Yeni Üye
12 Şub 2020
7
25
Öncelik iyi akşamlar a101 de nordmende tv gelecek 2999 tl ye bu tv a101 deki aynı özellikteki hı level tvlere göre tercih edilirmi anneanne evine alınacak

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50
ana konudan destek alabilirsiniz

A Çevrimdışı

Aykutt100

Yeni Üye
12 Şub 2020
7
25
A101 Nordmende Tv 50 inç 4k 2999tl bu tv nasıldır a101 deki hı level tvlere göre tercih edilir mi anneanne evine alınacak

20201212093251251120.jpg

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
45
Bende hepsiburada sitesinde gördüm bugün... Acaba eski nordmende mi dicem ama hiç sanmıyorum. Kim üretiyor Allah bilir!
Zamanında 1985 de almanyadan 63 ekran nordmende tv almıştık renkli, çift hoparlör, kumandalı vs. Ne televizyondu be.. Kumandayı tvye tutmaya bile gerek yoktu. Kapaklı bir kumandası vardı. Muazzam bir ses kalitesi vardı. Çok kuvvetli tuneri vardı. Adamlar o yılda yapmıştı. Daha Türkiyede o yıllarda kumandalı tv yoktu. Hatta reklamlarda saba tv itt tv yok 8 system yok 9 system reklamlar dönüyordu. Hatta kumandalı tv çıktığında ilk alanlar kumandayı tvye tutarak hava atıyordu ?

Halacson Çevrimdışı

Halacson

Yeni Üye
4 Ara 2020
3
34
Bende hepsiburada sitesinde gördüm bugün... Acaba eski nordmende mi dicem ama hiç sanmıyorum. Kim üretiyor Allah bilir!
Zamanında 1985 de almanyadan 63 ekran nordmende tv almıştık renkli, çift hoparlör, kumandalı vs. Ne televizyondu be.. Kumandayı tvye tutmaya bile gerek yoktu. Kapaklı bir kumandası vardı. Muazzam bir ses kalitesi vardı. Çok kuvvetli tuneri vardı. Adamlar o yılda yapmıştı. Daha Türkiyede o yıllarda kumandalı tv yoktu. Hatta reklamlarda saba tv itt tv yok 8 system yok 9 system reklamlar dönüyordu. Hatta kumandalı tv çıktığında ilk alanlar kumandayı tvye tutarak hava atıyordu ?
Muhtemelen Sunny kalitesinde bir ürün hocam. Hepsiburada sitesindeki görseller ve model isimlendirmeleri Sunny alt markaları olan Onvo ve Morio ile aynı. Bir üstteki gönderide de Mehmet Atmaca Elektronik garantisinde yazıyor zaten. Yerli üretim yazmaması biraz kafamı karıştırdı ancak bahsettiğiniz kalitede bir cihazın yurtdışından ithal edilmesi bir hayli pahalıya patlayacaktır. sayfasında Türkiye görünmüyor ayrıca.

F Çevrimdışı

f333t

Yeni Üye
14 Ara 2020
6
27
Öncelikle herkese merhaba, ortalama 5000-8000 arasında bir ödeme imkanına sahibim.Televizyonu Evkur'dan almam gerekiyor çünkü ödeme kolaylığı sağlıyorlar. Aklımda; Lg 50UN73006LA.APDZ ve Philips 50PUS8505/62 model televizyonlardan biri var. Yada Evkur'da sizin daha iyi olur dediğiniz bir ürün var mı?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,448
65
Vardı vardııı sevgili tarık ,vestel vardı ,hem de renkli ,ayrı bir konu açmalı bence :kiskis

ferguson.jpg

R Çevrimdışı

Ralegend 

Yeni Üye
19 Kas 2020
8
Merhaba. İyi forumlar.
Eldeki 65UH850V'yi, bir şekilde sadece maç izlenen salondan çıkartmayı başarabiliyoruz. Böylece salona yine sadece maç izlenen bir TV almak durumundayız.
IPS panellerde Vertical Banding olmayanı bulmak zor mudur?
En başta, 46C6000 gibi bir 65 inç panel almalıydık. Hata ettik. Her neyse, şimdi düzeltme şansımız var.
Sizlerden ricam, 65 inç ve üzeri bir TV tavsiyesi ve tabii, 65UH850V'yi alırken aynı zamanda uygun fiyat olsun demiştik. Ne yazık ki yine ucuz olsun istiyoruz. O dönem bir miktar daha fazla verseydik şimdi bunları konuşmuyor olurduk. Ama yine bir miktar daha fazla verecek durumumuz yok. Yani özetle, bütçemiz yüksek değil.
"IPS panellerde Vertical Banding olmayanı bulmak zor mudur?" dedim çünkü açı olarak geniş açı talep edeceğiz. Sadece karşıdan yerine, yan açılardan da izlenecek alınacak TV.
Bilmiyorum ama örneğin VA panelse 46C6000, bizim tercihimiz en az 65 inç bir VA panel olmalı. 46C6000 yan açılardan da çok başarılı.
Marka önemli değil bizim için. Tüm markalar kabuldür.
Önceden bu başlıkta boyut olarak ufak bir TV sizlerden tavsiye rica etmiştim ancak, o konu uzun bir süre rafa kalktı. Umarım sizlerden TV tavsiyesi alma hakkımı doldurmamışımdır.
Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Z Çevrimdışı

zydn07

Yeni Üye
12 Ara 2020
7
25
Öncelikle herkese merhaba, ortalama 5000-8000 arasında bir ödeme imkanına sahibim.Televizyonu Evkur'dan almam gerekiyor çünkü ödeme kolaylığı sağlıyorlar. Aklımda; Lg 50UN73006LA.APDZ ve Philips 50PUS8505/62 model televizyonlardan biri var. Yada Evkur'da sizin daha iyi olur dediğiniz bir ürün var mı?

Borca girme hocam. Varsa peşin al. Aileye bir tokattır borç.

Geri
Üst Alt