C Çevrimdışı

Cornellius

Yeni Üye
4 Haz 2020
32
46
Merhaba
50UHL650 televizyonu alıp kullananlar memnun mu
Panda panel iyimidir
Bu televizyonun özellikleri yeterli midir
49UHL650 gibi f/p olabilir mi
Yardımcı olabilir misiniz

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
39
Yanlardan izlenecekse IPS panel veya kaliteli bir VA panel.
Tabi kaliteli bir VA panel televizyon bütçenize göre bulunabilir mi bilemem.
Bütçenizi belirtmemişsiniz ama sanırım en fazla 4500 TL? Yanlış mıyım?

İzleme mesafesi için de şu görseli bırakayım;

izmele-mesafesi.jpg

2500 lira gibi bir bütçe ayırmıştım ama buradaki bilgileri okudukça bilindik bir marka 4000-4500 liraya kadar çıkmam gerektiğini belletti :) hatta lg sm8000'e ve samsung en düşük fiyatlı olede kadar baktım.

Oyun planları ikinciplan olduğu ve bütçeyi de kaliteli va için zorlamamak adına ips benim için daha mantıklı duruyor. Panel bilgilerine erişmek kolay olmuyor maalesef ya da ben bulamıyorum İnternet. Tabi açıdan dolayı kaybı az olan kaliteli va panel 5000 lirayı geçmeyecekse olabilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
2500 lira gibi bir bütçe ayırmıştım ama buradaki bilgileri okudukça bilindik bir marka 4000-4500 liraya kadar çıkmam gerektiğini belletti :) hatta lg sm8000'e ve samsung en düşük fiyatlı olede kadar baktım.

Oyun planları ikinciplan olduğu ve bütçeyi de kaliteli va için zorlamamak adına ips benim için daha mantıklı duruyor. Panel bilgilerine erişmek kolay olmuyor maalesef ya da ben bulamıyorum İnternet. Tabi açıdan dolayı kaybı az olan kaliteli va panel 5000 lirayı geçmeyecekse olabilir.

Bütçemi sarsmaz diyorsanız Q60R alınabilecek en iyi seçenek olur bence.
Ama yan açılardan nasıl bir performans verir onu bilemem.

Adem Helvacı veya Albanez'den yanıt bekleyin derim.

T Çevrimdışı

tavlumarca

Yeni Üye
4 Tem 2020
8
48
Adem Helvacı hocama nasıl ulaşabilirim. TV ile ilgili bir arızam varda danışmak istiyorum.Yada kendisi numaramı versem arayabilir mi müsait olduğu bir zamanda?

B Çevrimdışı

Babafingo

Yeni Üye
13 Tem 2020
3
42
Bu güzel formu nasıl böyle geç farkettim ilginç doğrusu.oncelikle formu yapımda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Oturma odama TV almak istiyorum.bakış açımız çok da çapraz değil karşı sayılır.
*Smart veya android olması onemli değil.
*Ethernet, Bluetooth veya wifi ye de gerek yok
*4k öncelik olmazsa full HD
*Min. 43 inç Max. 50 inc boyutlarında
*Max. 3000 lira fiyatlı
*Görüntü kalitesi önceliğim olan TV önerilerinizi ustatlardan bekliyorum.
*TV box bağlayacağım için akıllı özellik aramıyorum
Hepinize teşekkürler ..

İ Çevrimdışı

İsmakl8953

Yeni Üye
31 May 2020
15
24
merhabalar bu tv de indirim varmış almayı düşünüyorum, panel türü ve kalitesi hakkında bilgi verebilecej var mı ? Bir televizyonda yapılacak herşeyi yaparım netflix ps4 maç vs açı problemim yok. Önerir misiniz ?

Geri
Üst Alt