Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Merhabalar ps4 pro için hangisini önerirsiniz? Ben araştırmalarım neticesinde 3000-3500 olan bütçeme uygun aşağıdaki ilk 3 seçenekteki 43" leri bulmuştum. Fakat bugun A101'deki 50" olan da dikkatimi çekti. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
1)
2)
3)
4) (a101)

Ekran-Goruntusu-1666ab788ac64f93da.png
En büyük olanı almanı öneririm küçükler aynı zevki vermez bana kalırsa

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Arkadaşlar selam, minumum 65" 4k tv arıyorum. En uygun fiyatlı ama izlenebilir olan tabi ki :) Regal 65 ler indirime girmiş 4.499 olmuş. Sizce alınır mı fiyat performans açısından ? Veya başka ne önerirsiniz 70" , 75" de olur.

70 75 çıkabildiğinize göre bütçe yüksek olmalı tam rakam verir misin lütfen
Merhabalar, her işin bir ehli ve bileni var malum. Yeni yuva kuruyorum bütçem 3.5-4 arası. VESTEL 58U9400 modelini satın almayı düşünüyorum. Bu tv yada başka tv önerisi olan abilerim var mı?

Beklentim günlük kullanım, dizi film izlemek ve büyük ekran olması. eşim ve ben çalışıyoruz haftada tv en fazla 20 saat açık kalacaktır bu yüzden.
Şimdiden mutluluklar dilerim, 9400 serisi halefi 9500 lere göre daha çok tutuldu, alınabilir bana kalırsa

Devian Çevrimdışı

Devian

Yeni Üye
17 Eyl 2018
19
70 75 çıkabildiğinize göre bütçe yüksek olmalı tam rakam verir misin lütfen

Şimdiden mutluluklar dilerim, 9400 serisi halefi 9500 lere göre daha çok tutuldu, alınabilir bana kalırsa

7000 e kadar çıkabilirim. Ama 7000 küsüre 75" vestel i alıp ögh diceksem üzülürüm onun yerine 4000'e 65" regalı alırsam misal kötü çıkarsa giden en fazla 4000 olur pc ye ekran yaparım geri eski tv mi kullanırım. 60" lg ve 55" panasonic plazma sahibiyim.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
7000 e kadar çıkabilirim. Ama 7000 küsüre 75" vestel i alıp ögh diceksem üzülürüm onun yerine 4000'e 65" regalı alırsam misal kötü çıkarsa giden en fazla 4000 olur pc ye ekran yaparım geri eski tv mi kullanırım. 60" lg ve 55" panasonic plazma sahibiyim.
Regal 65R7540UB samsung görünüyor üretim adedine göre değişiklik gösterebilir.
Bu panel bilgi hattında sorulmuş bir soruya cevap, bence Regal alınabilir ya da bütçeniz dahilinde 2000 lira daha pahalı Samsung Ru 7400 de olabilir. Panel VA yapıda olacağı için açı hassasiyeti olabilir ama buna mukabil daha iyi siyah performansı verir tabii Panasonic kadar değil

T Çevrimdışı

tarpoon 

Yeni Üye
28 Haz 2020
8
Selam , nette araştırmalarım sonucunda uygun fiyatlı bu TV leri gördüm.
TV koyulacak odam küçük ve karşıdan izliyoruz.
Va yada ips panel hangisini tercih etmeliyim. İsteğim 40/43 inch araliginda doygun renklerde görüntü veren ve smart özelliği beni delirtmeyecek bir TV.
Bulduklarim bunlar
Toshiba 43LL3A63DT43 full HD smart LED 2,299 TL a101 de satılıyor.
Hİ level HL DLK 13- TNR 43 full hd android smart LED TV 1549 TL A101
Vestel 43 full HD 43 F 9401 2599 tl

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
çok acil 2 tv arasında kaldım yardımcı olabilecek varmıdır? ve Vestel 50u9401 yada 50u9400....

Devian Çevrimdışı

Devian

Yeni Üye
17 Eyl 2018
19
Bu panel bilgi hattında sorulmuş bir soruya cevap, bence Regal alınabilir ya da bütçeniz dahilinde 2000 lira daha pahalı Samsung Ru 7400 de olabilir. Panel VA yapıda olacağı için açı hassasiyeti olabilir ama buna mukabil daha iyi siyah performansı verir tabii Panasonic kadar değil

hocam teşekkürler bugün vatana gittim şansıma vestellerde vardı.. Ru7400 ile vestelleri yan yana koyunca ciddi fark var arada.. görüntü farkını geçtim, ürünün plastik kalitesi bile bambaşka... yani kıyas kabul etmez 2 tv... Ru7400'ü aldım. Tekrardan sağolun

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
hocam teşekkürler bugün vatana gittim şansıma vestellerde vardı.. Ru7400 ile vestelleri yan yana koyunca ciddi fark var arada.. görüntü farkını geçtim, ürünün plastik kalitesi bile bambaşka... yani kıyas kabul etmez 2 tv... Ru7400'ü aldım. Tekrardan sağolun
ne kadara aldınız hocam. magazadaki ve sitelerindeki fiyatları fark ediyor mu

C Çevrimdışı

ceritli

Yeni Üye
10 Haz 2018
77
49
evet bahsettiğim senin bir önceki panelindi kısaca 9800 serisi 2019 model olan+
elim şu an müsait değil benim bir sürü ekstralarım çıktı maalesef,belki benim panel için 3 kağıdı
geri alırsam o zaman yeni bir panel farz olur artık:kiskis
teklifin için de sağolasın,ama tavsiyem o panele sen alış,neticede OLED kullanıyorsun LCD değil
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca benim işim NetFlix veya Smart v.s ile alakalı değildir,bunların hiç olmaması bile işime gelir!

Arçelik gurubu bu anlamda biraz garip çalışıyor,bir seri çıkarıyorlar bir bakmışsınız en üst seri ve son model
ama NF yok yaw,hatta Bluetooth da yok,abuk işler var bunların panellerinde sizler de onu da isterim bu da olsun
v.s derseniz Arçelik den TV alırken her bir yerine iyi bakın,sonra bana gelip ...abi malı gazladın ama şusu busu
eksikmiş demeyin sonra...:kiskis

ayrıca "gazladığım" bir panel yoktur laf aramızda olursa bunuda net olarak yazarım!
ben de GAZ bulunuyor ama piyasalarda artık gazı yiyecek bir panel yoktur!

Samsung/Sony de sormayın özelden veya eMail den filan uyuz oluyorum ben bu markalara yaw:kas

evet bahsettiğim senin bir önceki panelindi kısaca 9800 serisi 2019 model olan+
elim şu an müsait değil benim bir sürü ekstralarım çıktı maalesef,belki benim panel için 3 kağıdı
geri alırsam o zaman yeni bir panel farz olur artık:kiskis
teklifin için de sağolasın,ama tavsiyem o panele sen alış,neticede OLED kullanıyorsun LCD değil

ayrıca benim işim NetFlix veya Smart v.s ile alakalı değildir,bunların hiç olmaması bile işime gelir!

Arçelik gurubu bu anlamda biraz garip çalışıyor,bir seri çıkarıyorlar bir bakmışsınız en üst seri ve son model
ama NF yok yaw,hatta Bluetooth da yok,abuk işler var bunların panellerinde sizler de onu da isterim bu da olsun
v.s derseniz Arçelik den TV alırken her bir yerine iyi bakın,sonra bana gelip ...abi malı gazladın ama şusu busu
eksikmiş demeyin sonra...:kiskis

ayrıca "gazladığım" bir panel yoktur laf aramızda olursa bunuda net olarak yazarım!
ben de GAZ bulunuyor ama piyasalarda artık gazı yiyecek bir panel yoktur!

Samsung/Sony de sormayın özelden veya eMail den filan uyuz oluyorum ben bu markalara yaw:kas
Can Abi merhabalar. Uzun zamandır sizi takip ediyorum ararken burada buldum. yıllar önce tavsiyenle Toshiba SV685 aldım çok memnun olarak kullanıyorum. Artık 4k geçelim diyorum. Led ve Oled olarak önerin var mı?

Geri
Üst Alt