albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,237
Hocam,çok özür dileyerek" GDU9800" yerineGCU9800 demek istiyorsunuz sanırım. Benim alıp geri gönderdiğim modeldi,sonuç olarak Arçelik bana OLED gönderdi sağolsunlar,hocam bana yarar diyorsanız size uygun birşekilde gönderebilirim.55 GCO9900 selamlar

evet bahsettiğim senin bir önceki panelindi kısaca 9800 serisi 2019 model olan+
elim şu an müsait değil benim bir sürü ekstralarım çıktı maalesef,belki benim panel için 3 kağıdı
geri alırsam o zaman yeni bir panel farz olur artık:kiskis
teklifin için de sağolasın,ama tavsiyem o panele sen alış,neticede OLED kullanıyorsun LCD değil
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca benim işim NetFlix veya Smart v.s ile alakalı değildir,bunların hiç olmaması bile işime gelir!

Arçelik gurubu bu anlamda biraz garip çalışıyor,bir seri çıkarıyorlar bir bakmışsınız en üst seri ve son model
ama NF yok yaw,hatta Bluetooth da yok,abuk işler var bunların panellerinde sizler de onu da isterim bu da olsun
v.s derseniz Arçelik den TV alırken her bir yerine iyi bakın,sonra bana gelip ...abi malı gazladın ama şusu busu
eksikmiş demeyin sonra...:kiskis

ayrıca "gazladığım" bir panel yoktur laf aramızda olursa bunuda net olarak yazarım!
ben de GAZ bulunuyor ama piyasalarda artık gazı yiyecek bir panel yoktur!

Samsung/Sony de sormayın özelden veya eMail den filan uyuz oluyorum ben bu markalara yaw:kas

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Tamam

Yeni Üye
30 Nis 2020
1
48
Selamlar. Beko sitesinde B55 OLED 9890 tv 7.999 tl. Birde sitede turlarken %15 indirim kuponu atıyor üzerinize 6.800 tl ye geliyor. Netflix olmayan 2019 oncesi modellerden galiba.
%15 indirim kuponu tanımlasa da 6800'e düşmüyor. Siz denediniz mi yoksa tahmini mi hesapladınız. Başka kampanyalarla birleştirilemez diyor.

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar tv almayi düşünüyorum ve bu forumu buldum biraz konuşmalarınızi okudum samimiyetinizden dolayi kayit oldum. Herkese merhaba bir sorum olacakti ilgili arkadaalara SAMSUNG 49RU7300 (Curved) tv 3899 tl.... Sizce deger mi almaya annemlere alacağım. Ömürlük olsun diye düşünüyorum sizce fiyatı nasil makul mu

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
fiyatı 4899
49RU7300 fiyatı 3899

Arkadaşlar biri 2019 model diğeri 2020 model. sizce 1000 tl yeni teknoloji crystal teknoloji için verilirmi.. tv yeni oldugu için bilgi toplayamadım bilgili arkadaşlardan rica ediyorum araştırabilir misiniz????

T Çevrimdışı

Tugrulanka

Yeni Üye
28 Haz 2020
6
30
58u9400 aldım ben de hocam, u9500 serisinden pek olumlu dönüş alamadım. U9400 için de fikoloji hocamın incelemesinden sonra indirime denk geldim ve 55 için bile büyük mü diye düşünürken 58'i aldım :) Daha kurulmadı, umarım keyifle kullanırım bakalım.

Hocam tv hakkında biraz bilgi paylaşır mısınız? Bende alma arefesindeyim. Panda panel var sanırım Bi kaç yan açıdan fotoğraf çekerseniz yorumlarınızla birlikte çok makbule geçer. Birde kaç liraya nereden aldınız. Saygılarımla

S Çevrimdışı

selcukklnc

Yeni Üye
17 Haz 2020
20
34
Hocam tv hakkında biraz bilgi paylaşır mısınız? Bende alma arefesindeyim. Panda panel var sanırım Bi kaç yan açıdan fotoğraf çekerseniz yorumlarınızla birlikte çok makbule geçer. Birde kaç liraya nereden aldınız. Saygılarımla

3500 küsüre hepsiburada'dan aldım hocama ama daha kurulmadı. Bir iki gün içinde kurulur, burada ya da kendi konusunda yazarım izlenimlerimi, o zaman sorularınızı da cevaplarım.

T Çevrimdışı

tarpoon 

Yeni Üye
28 Haz 2020
8
merhaba arkadaşlar, bır suredır forumu takıp edıyordum bızım velet televızyonu kırınca tavsıye almak için yazmaya karar verdım. televızyonun bulundugu oda ufak 40 ınc tv fazlası ıle yeterlı gelıyor . hatta bu model ıyı denırse 38 inc de olabılır.
eskı tv lg idi smart ozellıgı gayet kotuydu, kanal gecıslerı uzun hele youtube de bırseyler bakınmak sınır harbıne yol acıyordu.
marka takıntım yok ama beko arcelık vs gıbı markalara guvenım yok. benı uzmeyecek smart ozellıklerı ıyı olana bır tv tavsıyenız ne olurdu

pahalı bırsey almak ıstemıyorum , yine kırılma rıskı mevcut. ufaklık hırsını tv den cıkarıyor bu aralar.

S Çevrimdışı

serta2

Yeni Üye
29 Haz 2020
5
42
Merhaba Arkadaslar,

Mutfakta kullanmak icin A101 magazasinda satilan Axen 40 inch tvyi almayi dusunuyoruz. Byu tvyi tavsiye edermisiniz? Ekran paneli ne marka? ve ekran ips mi? tn mi?

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba Arkadaslar,

Mutfakta kullanmak icin A101 magazasinda satilan Axen 40 inch tvyi almayi dusunuyoruz. Byu tvyi tavsiye edermisiniz? Ekran paneli ne marka? ve ekran ips mi? tn mi?

hocam bahsettiğiniz tv bu ise
Merhaba, neden burada sadece vestel ve türevleri konuşuluyor :) ?

49RU7300 ile ilgili birşey bulamıyorum internette mesela ben yardımcı olabilecek kimse yok mu :) anakart işlemci ram vs nerden öğrenebilirim acaba
merhaba bende 49ru7300 almayı düşünüyorum. dediğiniz gibi forumda bu ürünle ilgili bilgiler bulamadım kimsede cevap yazmıyor. siz aldınız mı?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
fiyatı 4899
49RU7300 fiyatı 3899

Arkadaşlar biri 2019 model diğeri 2020 model. sizce 1000 tl yeni teknoloji crystal teknoloji için verilirmi.. tv yeni oldugu için bilgi toplayamadım bilgili arkadaşlardan rica ediyorum araştırabilir misiniz????
Curved riskli bir tv ama Ru serisinden uygun bir model olabilir yeni seriye bence gerek yok
merhaba arkadaşlar, bır suredır forumu takıp edıyordum bızım velet televızyonu kırınca tavsıye almak için yazmaya karar verdım. televızyonun bulundugu oda ufak 40 ınc tv fazlası ıle yeterlı gelıyor . hatta bu model ıyı denırse 38 inc de olabılır.
eskı tv lg idi smart ozellıgı gayet kotuydu, kanal gecıslerı uzun hele youtube de bırseyler bakınmak sınır harbıne yol acıyordu.
marka takıntım yok ama beko arcelık vs gıbı markalara guvenım yok. benı uzmeyecek smart ozellıklerı ıyı olana bır tv tavsıyenız ne olurdu

pahalı bırsey almak ıstemıyorum , yine kırılma rıskı mevcut. ufaklık hırsını tv den cıkarıyor bu aralar.
A101 vestel garantili en uygun tvler olur bence
49 50 inç Samsung panel olan Toshiba TV varmı?
F fikoloji
Merhaba Arkadaslar,

Fiyat iyi iş görür ancak garanti düşündürüyor

S Çevrimdışı

serta2

Yeni Üye
29 Haz 2020
5
42
hocam bahsettiğiniz tv bu ise

merhaba bende 49ru7300 almayı düşünüyorum. dediğiniz gibi forumda bu ürünle ilgili bilgiler bulamadım kimsede cevap yazmıyor. siz aldınız mı?

Evet hocam bu, a101 bu hafta 43 inch baska bir model daha gelecek ikisi arasinda kaldim.

Curved riskli bir tv ama Ru serisinden uygun bir model olabilir yeni seriye bence gerek yok

A101 vestel garantili en uygun tvler olur bence

F fikoloji

Fiyat iyi iş görür ancak garanti düşündürüyor

Hocam 40 veya 43 inch full hd mutfak icin bir tv oneriniz ne olabilir?

Geri
Üst Alt