O Çevrimdışı

Orhan Demir 

Yeni Üye
26 Eki 2019
32
65
şimdi bu yerli OLED ler bana göre biraz hikaye "settings" yönünden,bir "Panasonic" OLED gibi değil!
bunun yazılımı bana göre olması gereken değerleri veremiyor! zira herifler her tip panele aynı sistemi yüklemişler yaw!

devamını yazmıyorum şimdi milletin kafası karışacak yaw,bunlar "TV" üreticisi filan değil kardeşim,belirli
kalemleri toplayıp montajlıyorlar,toplamacı bunlar yaw:kas

Ancak ya senin göz zevkinde bir sorun var(ama bunu anlayışla karşılarım yani zevkler ve renkler meselesi)
yada hiç bir panel seni kolay kolay açmıyor,bırak şimdi bizim eski Toshiba ları,böyle mallar yok artık
onları unutun,ortada 4K yayında yok gibi hatta tamamen yok! UHD panelden millet SD&HD izliyor
bir de panel diye üretilen mallar da gerçekten tam "MAL" bunlar yaw

şimdi "Gece" performansı iyiyse bence bu mal bana göre de iyidir demektir!
Gündüz işi OLEd lerde biraz sakat,zira istenen yüksek ışık değerlerine çıkamaz OLED ler ve adam da çok parlak
vivid-renkli v.s resim seviyorsa zaten gündüz Oledi bu adamı hiç kesmez!

ortamı karanlığa veya loş hale v.s getirmelisiniz!

Ben şimdi bunları bildiğim için örneğin OLED ler bana uyar,gecede gündüz de:ok
+

şimdi yeni ve başka bir 65" mi istiyorsun orayı anlayamadım??
++

Ben Receiver da biliyorsun 3 şu marka haricinde başkasını tanımam!

Kathrein
TechniSat
Humax

ancak Kati ler 4K da iyi değil diye duydum! kullanmadığım içinde bilmiyorum açıkçası

ama TR ye ilk Humax ve TechniSat 4K ları ben getirmiştim her ikiside çok çok iyi,bana göre
Techni biraz daha iyi ama TF den birkaç kişi de Humi daha iyi demişlerdir! ama bu ikis de alan adamı
bu anlamda üzmez!

Şimdi diğer markarı da iyi diyebilirler v.s ama bana göre bu üçü var gerisi hikaye
Can hocam,söylediklerimizi tamamen katılıyorum.bende Technisat4 k kovalıyorum,65" va panel sormuştum ud9860 nasıl acaba?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
C canpinoz arkadaş Yönetici Arkadaşlar Bakarmısınız.? burada sormuş ona göre yazmıştım.
Arkadaşa cevap verdinizmi göremedim :cak
Düşecek bişey yok S Serinsu kardeş biraz sakin olsa ne demek istediğimi anlayacak, Can abi tam olarak bu cevabı vermişti zaten, değil suhd dediğiniz pazarlama bombası, ne koyarsanız koyun o salon şartlarında yansımayı engelleyemezsiniz yanlış anlaştığımızı düşünerek uzatmayalım diyorum, sorun yok ?
bir de dikkatimi çekti,bir üye var tavsiye istiyor,ama Salonu çok ışık alan konumdaymış
VA/IPS v.s diyerek adamın kafasını birileri yemeden önce,ona tavsiyem salona komple
"Black-out" dediğimiz bir cins perde vardır,pahalıda sayılmaz,yaptırsın ondan sonra kapasına
göre gidip IPS veya VA alabilir:kiskis

Ancak "Hanım" faktörü varsa,o işte yatar,onlar karanlık filan sevmezler gündüz vakti bu ne
yaw filan deyip arıza çıkarabilirler,bunu da aşmak adına bazı Black-out lar çok yoğun olmazlar(karartmada)
ucuzdur ayrıca bundan yaptırabilir

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
47
Kusura bakmayın yeni dahil oldum.55 veya 65 inç düşünüyorum arkadaşlar kusura bakmayın sizi birbirinize düşürdüm.Vallahi çok üzüldüm.Kusura kalmayın
Sıkıntı yok .
bir de dikkatimi çekti,bir üye var tavsiye istiyor,ama Salonu çok ışık alan konumdaymış
VA/IPS v.s diyerek adamın kafasını birileri yemeden önce,ona tavsiyem salona komple
"Black-out" dediğimiz bir cins perde vardır,pahalıda sayılmaz,yaptırsın ondan sonra kapasına
göre gidip IPS veya VA alabilir
Albanez cevap yazmış size etiketlemeyince haberim olmadı.
Aragorn Aragorn arkadaş, albanez güzel cevap yazmış dediyinden yazıyı aradım şimdi buldum albanezin yazısını fakat dediğim gibi etiketlememiş seni.

Albenezin bahsettiği perdeden söylecektim arkadaş perde istemedi tv sordu.
Perdeden bende var salona olmaz adı üstünde salon.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Sıkıntı yok .

Albanez cevap yazmış size etiketlemeyince haberim olmadı.
Aragorn Aragorn arkadaş, albanez güzel cevap yazmış dediyinden yazıyı aradım şimdi buldum albanezin yazısını fakat dediğim gibi etiketlememiş seni.

Albenezin bahsettiği perdeden söylecektim arkadaş perde istemedi tv sordu.
Perdeden bende var salona olmaz adı üstünde salon.
Neyse uzamadı sevindim, o şartlarda gündüz verimli bir tv izleme olamaz cevap olarak en son bunu vereyim C canpinoz arkadaşa ya oda değişecek ya perde olacak ya da gündüz izlemeyecek, maalesef bunu bugün sağlayacak bir tv benim bildiğim yok

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
Can hocam,söylediklerimizi tamamen katılıyorum.bende Technisat4 k kovalıyorum,65" va panel sormuştum ud9860 nasıl acaba?

ok Techni alabilirsin,ben bunları bir kaç sene önce almıştım ama enayilik edip satmıştım üstelik
o zamanlar Kur larda çok düşüktü ve ben Kar etmem maliyetine vermiştim,şimdi Kur lar felaket
arttı ayrıca gümrük vergisi 18 idi şimdi 50 lere geldi v.s

o sorduğun paneli bilmiyorum,ama Vestel bana göre vasat! belki parasına göre alınabilir
yoksa bu herifler de öyle ses getirecek bir mal yok,ben beğenmiyorum,sadece düşük bütçeli
olarak olaya bakanlar için de güzel bir alternatif olarak öne çıkmaktadır,Arçelik ler bir tık
bana daha iyi geliyor

O Çevrimdışı

Orhan Demir 

Yeni Üye
26 Eki 2019
32
65
ok Techni alabilirsin,ben bunları bir kaç sene önce almıştım ama enayilik edip satmıştım üstelik
o zamanlar Kur larda çok düşüktü ve ben Kar etmem maliyetine vermiştim,şimdi Kur lar felaket

o sorduğun paneli bilmiyorum,ama Vestel bana göre vasat! belki parasına göre alınabilir
yoksa bu herifler de öyle ses getirecek bir mal yok,ben beğenmiyorum,sadece düşük bütçeli
olarak olaya bakanlar için de güzel bir alternatif olarak öne çıkmaktadır,Arçelik ler bir tık
bana daha iyi geliyor

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39

bana daha iyi geliyor
iste bunlar hep fakirlikten.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

iste bunlar hep fakirlikten.
onemli olan hic bir seyin fanatikligini yapmamak.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Bu gece yine Oled TV indirimi var.Arçelik değil Beko olarak var.Yine 7000 TL almak isteyenler kaçırmasın...

A Çevrimdışı

asker35

Yeni Üye
20 Haz 2020
10
39
smart özelliği önemli değil görüntü kalitesi iyi olan 55 ve 65 inch tv tavsiyesi alabilir miyim?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Geri
Üst Alt