Y Çevrimdışı

yehoo88

Yeni Üye
23 Eyl 2019
8
35
Aragorn Aragorn
eyvallah hocam çok sağol ilgilendiğiniz için bugün hepsiburadada 49ud8380 modeli indirime girecekmiş akşam saatlerinde samsung va panel galiba ama önerilirmi acaba tarafınızdan

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Aragorn Aragorn
eyvallah hocam çok sağol ilgilendiğiniz için bugün hepsiburadada 49ud8380 modeli indirime girecekmiş akşam saatlerinde samsung va panel galiba ama önerilirmi acaba tarafınızdan
Va panel isterseniz sizin bütçeye uygun Samsung modelleri de mevcut, önermek demeyelim de fikir paylaşımı olur 4000 e kadar çıkarım demiştiniz o zaman size uygun Ru serisi modellere de bakabilirsiniz Samsung olarak, tek handikapı dts codec desteği olmamasıdır.

S Çevrimdışı

sidarta_77

Yeni Üye
2 Haz 2020
3
39
merhaba hocam son 20 sayfayı ve hangi panel konusunda bi kaç sayfayı(anlamadım) okudum.1500-2000 civarı yaşlıların izlemesi için tv tavsiyesi bulamadım.bu fiyatlara 43F8500 buldum ama onun da forumda incelemesini bulamadım.her tv nin paneli farklıymış sanırım ne işe yaradığını da pek anlamadım ama önemli birşey sanırım o yüzden sorma ihtiyacı duydum.bulduğum tv yi yada farklı bir modeli tavsiye eder misiniz?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
merhaba hocam son 20 sayfayı ve hangi panel konusunda bi kaç sayfayı(anlamadım) okudum.1500-2000 civarı yaşlıların izlemesi için tv tavsiyesi bulamadım.bu fiyatlara 43F8500 buldum ama onun da forumda incelemesini bulamadım.her tv nin paneli farklıymış sanırım ne işe yaradığını da pek anlamadım ama önemli birşey sanırım o yüzden sorma ihtiyacı duydum.bulduğum tv yi yada farklı bir modeli tavsiye eder misiniz?
O tv de smart tv yok smr hızı da düşük bulursanız a101 lerde olacak şu tv var Toshiba 43ll3a63dt ya da Vestel 43F9500 olabilir. Vestel üretimi Hi Level de olabilir 43" boyutunda

K Çevrimdışı

Kadir54

Yeni Üye
27 May 2020
2
43
Merhaba 6500 - 7000 bandında 65-70 inç tv düşünüyorum LG70UM7100PLA modeli çıktı önüme kullanan yada bilgisi olan varmi. Yada bu rakamlara baska tavsiyesi olan varsa yardım ci olabilirse sevinirim.....3 metre mesafeden ve karşıdan sayılabilecek bir acı ile Daha cok uydu kanalları netflix ve belgesel türünde seyleri izleme icin. Kullanılacak.@ado hocam değerli yorumlarınız icin şimdiden tskler....

Y Çevrimdışı

yehoo88

Yeni Üye
23 Eyl 2019
8
35
Va panel isterseniz sizin bütçeye uygun Samsung modelleri de mevcut, önermek demeyelim de fikir paylaşımı olur 4000 e kadar çıkarım demiştiniz o zaman size uygun Ru serisi modellere de bakabilirsiniz Samsung olarak, tek handikapı dts codec desteği olmamasıdır.
Eyvallah cok sagolun peki 4000 seviyelerinde gezersek lg mi samsung mu dersiniz Aragorn Aragorn Adem Helvacı Adem Helvacı o kadar para vermeye degermi oda var bide vestel de 50u9500 gordum bide ozellikleri hosuma gitti baya ama

M Çevrimdışı

Mahmut1903

Yeni Üye
1 Haz 2020
13
40
Merhabalar
ARTIK yüzsüzlük yapıyorum 55ud9290 hıc bir firmanın stoklarında bulamıyorum ozelliklerde söylenene göre 9590 dediler yanı 9590 hakkında hic bir bilgim yök daha doğrusu tv ozellikleri hakkında hiçbir bilgim yok yanı netfilix youtube palystation filmler izlemek göruntü kalitesi yan profillerden izleme karşıdan izleme aksam gündüz izleme yanı 9590 benim ihtiyacimi karşılarımı 9290 çok önerdiniz özelliklerini anlattınız ama.9290 hiçbir firmanın stoklarında bulmadım sevgili Adem Helvacı Adem Helvacı tesekkurler

Son düzenleme:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba, LG 55UM7100 PLB ve Samsung 55RU7105 iki model arasındayım 4.500 tl bütçem var hangisi almalıyım özellikleri ve iki ürün kıyaslaması hakkında yardımcı olur musunuz? Yada tavsiye edeceğiniz farklı bir model daha var mı?
Satın alacağım yer diyor ki samsung panelini Türkiye de yaptırıyor muş bu doğru mu? ben yurt dışından geliyor diye biliyorum.

Geri
Üst Alt