Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
M musab01, a

arkadaşlar merhaba daha önce yazmıştım 55ud9290 anakart sorunu yaşadım bunun için fabrika değişim teklif ediyor bugün arayıp 55ud 9360 teklif ettiler bunun seri olarak 9290 dan iyi seri olduğunu soylediler tavsiye lütfen
Quantum renk palet artısı var teklif edilen panelin, daha iyi gibi duruyor, Adem usta özellik videosu yüklemiş izleyin lütfen

Y Çevrimdışı

yehoo88

Yeni Üye
23 Eyl 2019
8
35
selamlar saygılar bir ricam olacak

yaklaşık 6 yıldır lg 4k tv kullanmaktayım görüntüsü hala daha çok iyi ama artık yazılımsal sorunlar yaşıyoruz onun yerine en az 50 inç tv almayı düşünüyorum izleme açısı hem karşıdan hemde yandan olucak genelde film izlenecek bütçemizde 3000 4000 arası olabilir . Tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim teşekkürler

keşke bizede bi cevap gelseydi be aga

R Çevrimdışı

RİZELİ

Yeni Üye
1 Haz 2020
6
47
yeni üye oldum herkese Rizeden selamlar
yeni bir tv alacam vestel alacaktım sizin yorumlarınızdan anladığım kadarıyla aynı özellikler regalde daha uygun fiyatmış
regal mi yoksa alsam yada sizin önereceğiniz başka bir tv de olabilir şimdiden teşekkürler

Y Çevrimdışı

yehoo88

Yeni Üye
23 Eyl 2019
8
35
Siz hiç seçenek belirlemediniz mi, model yazın onun üzerinden konuşalım daha kolay olur
Cevabin icin eyvallah aga benim sorunum o biraz lg ler biraz pahali geldi vestel de filan sizin onerebileceginiz bi model varmi sorunsuz ugrastiriyorum belki ama yardimci olabilirseniz allah razi olsun

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Cevabin icin eyvallah aga benim sorunum o biraz lg ler biraz pahali geldi vestel de filan sizin onerebileceginiz bi model varmi sorunsuz ugrastiriyorum belki ama yardimci olabilirseniz allah razi olsun
Sorunsuz tv diye bir şey yok, Vestel tv lerde şu model kesin ips olacak diye bir şey yok genelde karışık panel çıkıyor, seri numarası ile sorgu lazım
LG olarak şunlar var bakmışsınızdır zaten
LG 49SM8000PLA
LG 55UM7100PLB

A Çevrimdışı

Adem84

Yeni Üye
26 May 2020
23
39
Mediamark, vatan, bugün fiyatlarını arttırmış,
Diğer sitelerde ufak ufak arttırır sanırım

R Çevrimdışı

RİZELİ

Yeni Üye
1 Haz 2020
6
47
Y Çevrimdışı

yehoo88

Yeni Üye
23 Eyl 2019
8
35
Sorunsuz tv diye bir şey yok, Vestel tv lerde şu model kesin ips olacak diye bir şey yok genelde karışık panel çıkıyor, seri numarası ile sorgu lazım
LG olarak şunlar var bakmışsınızdır zaten
LG 49SM8000PLA
LG 55UM7100PLB
Eyvallah aga anlasilan lg den devam edicez ama yillardirda kullandigim icin soyleyebilirim gercekten bence basarili lg goruntu anlaminda sorunda cikarmadi simdiye kadar yazilimsal bozulmalar oldu oda 6 sene sonra ama bu aralar pahali geldi lg fiyatlari nanocell onerirmisiniz peki o teknolojiyi bilmiyorum pek

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Eyvallah aga anlasilan lg den devam edicez ama yillardirda kullandigim icin soyleyebilirim gercekten bence basarili lg goruntu anlaminda sorunda cikarmadi simdiye kadar yazilimsal bozulmalar oldu oda 6 sene sonra ama bu aralar pahali geldi lg fiyatlari nanocell onerirmisiniz peki o teknolojiyi bilmiyorum pek
Ben de bilmiyorum ips istediğiniz için başka seçenek yok gibi, ben LG ips panelli tv iade edip Va panelliye geçmiştim çok da memnunum belki F fikoloji ustamız ips olan bir vestel önerebilir

Geri
Üst Alt