D Çevrimdışı

dodoo

Aktif Üye
17 Haz 2019
52
32
15 gün önce note 10 lite aldım (yine çok ucuzdu), "3 hazirana kadar gönderilir" dediler diye hâlâ bekliyorum, boşuna mı bekliyorum yani ? :)

Donanım forumda firma ile alakalı mağduriyet/şikayet konusu mevcut, sanırım şikayetvar sitesinde de benzer başlıklar var.

Her üründe piyasanın oldukça altı fiyatları var ama, ürünlere ulaşabilen yok sanırım.

E Çevrimdışı

elan_vital 

Yeni Üye
31 May 2020
29
38
?‍?‍?‍?
Donanım forumda firma ile alakalı mağduriyet/şikayet konusu mevcut, sanırım şikayetvar sitesinde de benzer başlıklar var.

Her üründe piyasanın oldukça altı fiyatları var ama, ürünlere ulaşabilen yok sanırım.

Şimdi baktım hocam maalesef, bana geçmiş olsun.

İstanbul'da yaşadığım yıllarda Yenibosna'daki mağazalarından defalarca alışveriş yapmıştım, sonraki zamanlarda da internetten alışveriş yapmaya devam ettim. Aklımda oradan kalan bir imajları vardı, bu nedenle hiç araştırma yapmaya gerek duymadım. Meğer 2018'den sonra işler çok değişmiş. Yani nasıl olur anlamıyorum; bir yılda 30 bin şikayet alan, hakem heyetine binlerce başvuruya konu olan bir firma nasıl bu kadar rahatça insanları dolandırabilir? Yetkili kamu kurumları ne iş yapar bu ülkede?

Dolandırıldık; artık bu aşikar, umarım topu dikmeden paramızı geri alabiliriz.

D Çevrimdışı

dodoo

Aktif Üye
17 Haz 2019
52
32
?‍?‍?‍?

Dolandırıldık; artık bu aşikar, umarım topu dikmeden paramızı geri alabiliriz.

Maalesef elini kolunu sallayarak sanal satış yapmaya devam ediyorlar. Sanal derken, cidden sanal. :)

Yanlış hatırlamıyorsam bir kişi, bu firmanın adresine giderek ücret iadesini alabilmişti. Yani aklımda öyle bir bilgi kalmış. Mevcut konuyu bir okuyun isterseniz.

Umarım sorunsuz atlatırsınız, geçmiş olsun.

E Çevrimdışı

elan_vital 

Yeni Üye
31 May 2020
29
38
Maalesef elini kolunu sallayarak sanal satış yapmaya devam ediyorlar. Sanal derken, cidden sanal. :)

Yanlış hatırlamıyorsam bir kişi, bu firmanın adresine giderek ücret iadesini alabilmişti. Yani aklımda öyle bir bilgi kalmış. Mevcut konuyu bir okuyun isterseniz.

Umarım sorunsuz atlatırsınız, geçmiş olsun.

Kesinlikle sanal :) . Daha ekonomik olduğu için havale ile peşin ödeme yaptığım için bankaya harcama itirazı başvurusunda da bulunamıyorum, İstanbul' da olmadığım için mevcut durumdan ötürü gitmem de mümkün değil, tek yol aylarca sürecek hakem heyeti süreci, o da mevcut durumda en erken 15 Haziran' da başlayacak. Hiç olmazsa 15 Hazirana kadar toplu dava için dilekçe toplamaya uğraşayım da başkasının da canını yakmasın bu adamlar. Alakanız için teşekkür ederim

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Aragorn Aragorn, hocam a101'e gelecek televizyona bakarken internette vestelin 65 ud 9800'üne denk geldim. Istanbulbilisim'de peşin 5100 TL civarı bir fiyata alabiliyorum, yani toshiba ile fiyatları yakın. Yalnızca film, netflix, v.b. izlemek için kullanacağım bir televizyon olacak, ne tavsiye edersiniz ?
İstanbul bilişim den hızla uzaklaş

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
ist.bilişim'in nasıl satış yaptığı-yapmadığından ziyade, bu kadar vaka varken halen nasıl rahat rahat işlerine :kas devam edebildiklerini sorgulamak lazım. artık nasıl bir dayıları varsa. :krokop

axXxo Çevrimdışı

axXxo 

Yeni Üye
3 Kas 2018
32
35
Selamlar herkese. 43" bir TV almak istiyorum mevcut yerim anca 43 koyacak kadar o yüzden sadece 43 ve 40" olabilir o yüzden sizden tavsiye istiyorum. Son 20 sayfaya baktım ancak hiç 43 " tavsiyesine denk gelmedim. Uygun bir model bakıyoruz smart olsun olursa birde 4k, marka takıntım yok 2 3 tane örnek verirseniz çok sevinirim.
İyi günler

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

emir66

Yeni Üye
1 Haz 2020
1
38
Arkadaşlar senede 4-5 aylık kullanım için 49-50" hangi modeli önerirsiniz? Hi level 49 UHL 650 alacaktım ancak hiçbir yerde stok yok şuanda. Alternatif olarak Dijitsu DJTV501 ve Awox U5100 modellerini belirledim ancak emin değilim. Orta kalite, smart tv, 4k olsun yeterli benim için. Awox LG panel deniliyor ama ondan da emin değilim, doğrulayacak varsa sevirinirim.

M Çevrimdışı

musab01

Yeni Üye
9 Nis 2020
9
44
M musab01, a
Başka bir şansın var mı, para iadesi istemek karlı olmaz sanıyorum
arkadaşlar merhaba daha önce yazmıştım 55ud9290 anakart sorunu yaşadım bunun için fabrika değişim teklif ediyor bugün arayıp 55ud 9360 teklif ettiler bunun seri olarak 9290 dan iyi seri olduğunu soylediler tavsiye lütfen

Geri
Üst Alt