Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
2-3 GÜNDÜR YAZIYORUM AMA YAZDIĞIM TVLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YOK SANIRIM MARKA REGAL OLDUĞU İÇİNMİ :) ACABA 49R7560UA İLE 50R7540UA OZAMAN 1DE VESTEL EKLEYELİM LİSTEYE BELKİ CEVAP YAZAN OLUR 49UD6160 BU 3ÜNDEN HANGİSİ DAHA İYİDİR FİYATLAR ARASI 100 TL OYNUYOR
Regaller hakkında aramaya yazarak bir tarama yapın son 1 aydır sıkça konuşuldu.

Z Çevrimdışı

Zoresmer

Yeni Üye
1 Haz 2020
9
44
Tüm forum sakinlerine selamlar, 7 yıl samsung plazma tv kullandım ve panel arızasından dolayı elden çıkardım,şimdi yeni bir tv almam lazım, tvyı film ve maç izlemek amaçlı kullanıyorum,smartmış ıvır zıvırmış netflıx vs önemi yok,dreambox uydu alıcımla,cccam ve iptv kullanıyorum, plazmanın kalitesini verebılcek hesaplı bir tv arıyorum, tüm önerilere açığım fazla vakit kalmadı maçlar başlayacak yakında.Özellikle Plazma kullanmış arkadaşların önerilerini merak ediyorum ?

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Tüm forum sakinlerine selamlar, 7 yıl samsung plazma tv kullandım ve panel arızasından dolayı elden çıkardım,şimdi yeni bir tv almam lazım, tvyı film ve maç izlemek amaçlı kullanıyorum,smartmış ıvır zıvırmış netflıx vs önemi yok,dreambox uydu alıcımla,cccam ve iptv kullanıyorum, plazmanın kalitesini verebılcek hesaplı bir tv arıyorum, tüm önerilere açığım fazla vakit kalmadı maçlar başlayacak yakında.Özellikle Plazma kullanmış arkadaşların önerilerini merak ediyorum ?
Plazmadaki resim kalitesini arıyorsanız Oled TV alacaksanız LGB9 yada LGC9 serilerini inceleyin derim..

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Ben halen Pany plazma kullanıyorum, tabii daha büyük ekran için Vestel 65" aldım, hiçbir zaman plazma siyahları beklemeyin, kontrast beklemeyin, ışık sızması olur, banding olur, en iyisinde bile olur, maç yayını özel ilgi ister banding adamı canından bezdirir, bence 100 hz, Va, Qled bir Samsung bakın derim.

D Çevrimdışı

DarkAngel

Yeni Üye
31 May 2020
26
44
Eyvallah aga anlasilan lg den devam edicez ama yillardirda kullandigim icin soyleyebilirim gercekten bence basarili lg goruntu anlaminda sorunda cikarmadi simdiye kadar yazilimsal bozulmalar oldu oda 6 sene sonra ama bu aralar pahali geldi lg fiyatlari nanocell onerirmisiniz peki o teknolojiyi bilmiyorum pek
Merhaba nanocell ile ilgili kendi bilgimi aktarmak istiyorum eğer karanlıkta gece film izlrne veya oyun oynama keyfiniz yoksa çok canlı ce çok parlak olarak izlersiniz fakat karanlıkta izleyen biriyseniz asla nanocell almayın çünkü ışık hüzmesi fazlasıyla dikkat çekiyor led ayarını kapatsanız bile filmlerdeki siyah çizgilerde hep parlama oluyor takıntılıysanız uzak durun. Ama ben futboll izletim belgesel severim ve ışıkda izlerim derseniz , futbollu sanki sahadaymışınız gibi hissettirir. Ben aldım ama şuan değişim bekliyorum çünkü karanlıkta izleyen biriyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
D Çevrimdışı

DarkAngel

Yeni Üye
31 May 2020
26
44
Merhaba keşke bu formu 1 ay önce tv almadan görseydim şuan değişimiyle uğraşıyorum. Ben gönlüme göre tv arıyorum.
*Genellikle karanlıkta izlerim .
* Kanalları ve programları takip etmem.
*ps4 ve film keyfim vardır.(gece ışıksız izlerim)
*ışık hüzmesi ve parlamaları olmayan.
* Fiyat 3000 ila 4000 tl 55" 4k olan
* önceliğim VESTEL olmazsa samsung
* 60 ila 100 hz arası
* Mutlaka VA panel
* browser smart youtube özelliği hiç önemli değil tv box kullanırım.
* Açı önemli değil tam karşıdan izlerim.
*inş. bilge biri bana bi tavsiyede bulunur. Şimdiden tşk ederim.

Bundan önce tavsiye üzerine aldığım LG55sm8600pla 1 aydır iade etmeye çalışıyorum. Canlılıkta üstüne yok ama gece karanlıkta oyun ve film keyfide yok çok beyaz ve ışık süzmesi oluyor ve çok dikkat dağatıyor. Ledleri kapatıncada ışık sızması var ve ekran koyu mat gibi oluyor oyunda objeler görünmüyor. Tabi LG firmasıda bunu kusur olarak görmüyor :)
Bu yüzden bu tvyi gündüz yada ışıkta izleyenlere tavsiye ederim. Diğer herkes uzak dursun.

IMG-20200504-WA0005.jpg
IMG-20200504-WA0006f4c32015df0043c9.jpg
Screenshot_2020-06-03-16-16-34.jpg
x

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Merhaba keşke bu formu 1 ay önce tv almadan görseydim şuan değişimiyle uğraşıyorum. Ben gönlüme göre tv arıyorum.
*Genellikle karanlıkta izlerim .
* Kanalları ve programları takip etmem.
*ps4 ve film keyfim vardır.(gece ışıksız izlerim)
*ışık hüzmesi ve parlamaları olmayan.
* Fiyat 3000 ila 4000 tl 55" 4k olan
* önceliğim VESTEL olmazsa samsung
* 60 ila 100 hz arası
* Mutlaka VA panel
* browser smart youtube özelliği hiç önemli değil tv box kullanırım.
* Açı önemli değil tam karşıdan izlerim.
*inş. bilge biri bana bi tavsiyede bulunur. Şimdiden tşk ederim.

Bundan önce tavsiye üzerine aldığım LG55sm8600pla 1 aydır iade etmeye çalışıyorum. Canlılıkta üstüne yok ama gece karanlıkta oyun ve film keyfide yok çok beyaz ve ışık süzmesi oluyor ve çok dikkat dağatıyor. Ledleri kapatıncada ışık sızması var ve ekran koyu mat gibi oluyor oyunda objeler görünmüyor. Tabi LG firmasıda bunu kusur olarak görmüyor :)
Bu yüzden bu tvyi gündüz yada ışıkta izleyenlere tavsiye ederim. Diğer herkes uzak dursun.

IMG-20200504-WA0005.jpg
IMG-20200504-WA0006f4c32015df0043c9.jpg
Screenshot_2020-06-03-16-16-34.jpg
x
Böyle izlemek de işkence olur resmen :)
albanez albanez , Adem Helvacı Adem Helvacı ve Aragorn Aragorn ne dersiniz :)

C Çevrimdışı

Cornellius

Yeni Üye
4 Haz 2020
32
46
Merhaba
Toshiba 50UL3A63DT hakkında bilgi verebilir misiniz
Panda Panel nasıldır
MB130T anakart yeterlimidir
Yenileme hızı nedir
Toshiba sitesinde 50 inch olarak bu model gözükmüyor
Hangi yıla ait bir modeldir
A101 de bu ürün 2900 TL dendi
Bu fiyata değer mi
Yardımcı olabilir misiniz

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Gece gündüz karanlık aydınlık sorunu yaşamıyorum ben vestelde,lakin kanallardaki pek de hd gibi olmayan görüntüler kötü.O canımı sıkıyor.

Geri
Üst Alt