H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30
kardeş sen git önce ikisini de çıplak gözle izle derim sana öncelikle
Hz değerine de fazla takılma,sanırım illa 100Hz olsun filan diyorsan o zaman cebine biraz daha para doldurman gerekiyor:kiskis

ayrıca IPS/100Hz dediğin TPV nin hangi serisi dir?? bu da önemli

100Hz diye IPS alınmaz!! zaten Hi/MidLevel IPS ler 100Hz "olmak" zorundadır teknik olarak(teknikleri VA kadar iyi değil çünkü!)

yaw IPS in bulucusu ve asıl üreticisi Hitachi dir ama onun tekniği çok farklıdır ve de çok çok pahalıdır,bu gördüğünüz
genel de LGD nin üretmiş olduğu IPS ler çakma-IPS dir kardeşim,bilenler değilde bilmeyenler forumlarda ahkam kesiyor
veya mağazalarda ahkam kesiyor v.s vatandaşın da kafasını yalan bilgilerle donatıyorlar

Örnek; "Donanimhaber" Sitesi:haha ülen milleti amma "donatıyorlar" yaw
Not;TV Bölümün den bahsediyorum

Bizlerin bazıların/çoğunu da niye "şutladılar" sonun da bir düşünün bakalım:mutlu
Şu tv yi gozle inceleme işini sizinle yanyanaa olup beraber yapmayi cok isterdim bütün sorularin cevabini bulup alıp çıkardık... Maalesef ankaradayim

S Çevrimdışı

Suatsuat

Yeni Üye
9 May 2018
14
43
Dikdörtgen oda ve tv de uzun olan köşede duracaksa 49UD8800 - 50MU7000 - SONY Z9 UHD olarak, 48R6520F de FHD olarak önce bir incelemenizi tavsiye ederim, sonra fikrinizi belirtirseniz o doğrultuda rotayı değiştirebiliriz :ok
48r6520 f ile 50ud8800 bütceme uygun ikisinden birisininde karar kılarım derim sayın Adem Helvacı Ado hocam

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba, usta oda dikdortgen dar kisma Tv geliyor yanlar da ve tam karsi da koltuklar var.
Tam karsi koltuklar ile tv arasinda 4 mt civari bir mesafe var.

Tv de oyun oynanmayacak , laptop baglar dizi film izlerim.Bir de smart ozellikleri vasat olmasin wifi ile goruntu aktarimi (telefon) desteklesin .
Ozellikle yan acilarda goruntu sikintisi yasatmazsa daha iyi olur.
Butcem de 3000 bin lira.Tavsiyenizi bekliyorum.
İyi gunler.

Futbol oyun vs yok diyorsanız size IPS panelli bir tv bulmak lazım, Ekran boyutu konusunda net bir şey varmı aklınızda?

F Çevrimdışı

fottili 

Aktif Üye
27 Şub 2018
76
DH'da bahsettiğin grup oldukça etkin abi .Adamlar fütursuzca tek tip panel ve tek marka tavsiye diyorlar . Öyle abartıyorlar ki sanki bir marka yada panel tipi ,renkli televizyon , diğer markalar ve panel tipleri de renksiz televizyonmuş gibi. Arada bir iki farklı marka felan tavsiye edip objektif kisvesine giriyorlar kendilerince.Tabi biz yemiyoruz ve kendilerini deşifre edince kıyamet kopuyor. Sende biliyorsun bunları zaten. albanez albanez

S Çevrimdışı

Suatsuat

Yeni Üye
9 May 2018
14
43
6520F bizzat kullandığım ve çok da memnun olduğum tv dir. 8800 ise bütçesel anlamda sizi üzmezse almanızı tavsiye edeceğim tv dir :ok

Kararınız, şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun :ok
Adem Helvacı Ado 50ud8800 gg dan 2045.00 a aldım inşallah saglam bi şekilde kurar keyifle seyrederiz bütceme uygun olan üründü tavsiyeleriniz beni yönlendirdi teşekkür ederim bundan sonra kurulum için servis cagırdıgımda. Dikkat etmem gereken kısımlar neleridir tavsiyeniz varmı çok teşekkür ederim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado 50ud8800 gg dan 2045.00 a aldım inşallah saglam bi şekilde kurar keyifle seyrederiz bütceme uygun olan üründü tavsiyeleriniz beni yönlendirdi teşekkür ederim bundan sonra kurulum için servis cagırdıgımda. Dikkat etmem gereken kısımlar neleridir tavsiyeniz varmı çok teşekkür ederim

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Yine de kafanıza takılan bir durum olursa belirtin lütfen. Ayrıca ürün geldiğinde sizden hem servis kurulum süreci hem de daha sonraki izlenimlerinizi belirten bir konu bekleriz artık :ok

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-tv-ilk-kurulum-ve-panel-test-uygulamasi-resimli-anlatim.604/

Sota Sota kardeşim bu knudaki resimler bende çarpı şeklinde görünüyor ama üyelerd ed ebu şekildmei çıkıyor? Tıklayınca resim açılıyor ama sanki önüzlemeler çalışsa daha iyi olurdu, Kontrol edermisin rica etsem :ok

K Çevrimdışı

kralkarga

Aktif Üye
9 May 2018
75
39
Ado hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim öncelikle ancak vestel 65ud9800 model tvyi internette bi türlü bulamadım.

H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30
hocam hayırlı olsun kurulum sonrası görüşlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur izleme açısı, ses vs. ayrıca hangi panelden gönderildiğini de paylaşırmısınız.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
DH'da bahsettiğin grup oldukça etkin abi .Adamlar fütursuzca tek tip panel ve tek marka tavsiye diyorlar . Öyle abartıyorlar ki sanki bir marka yada panel tipi ,renkli televizyon , diğer markalar ve panel tipleri de renksiz televizyonmuş gibi. Arada bir iki farklı marka felan tavsiye edip objektif kisvesine giriyorlar kendilerince.Tabi biz yemiyoruz ve kendilerini deşifre edince kıyamet kopuyor. Sende biliyorsun bunları zaten. albanez albanez

artık foyaları çıktı bu adilerin ama netice de orası bir forum ve yöneticileri var! salla geç yaw bunları

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377
Az evvel Beko bayisine gittim 9785 için,onlar da bilmiyor "doğal olarak" nedir ne değildir v.s
ama katalogların dan buldu gösterdi bana paneli;bu da büyük başarı doğrusu:clap2

Arçelik de sanırım aynı seri kodu nu kullanıyor belki de Grundig v.s netice de bu aynı panel,sadece
izleyip görmek lazım zira piyasa da VA olup da 100Hz panel kalmadı gibi yaw:kiskis

Geri
Üst Alt