P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Arçelik grubunun diğer markalardaki aynı ürünleride benzer kodlarla satıyor diye biliyordum. Dediğiniz gibiyse benim için hayal kırıklığı olacak.

S Çevrimdışı

Suatsuat

Yeni Üye
9 May 2018
14
43
Merhaba tv arayışındayım foruma yeni üye oldum Adem Helvacı Ado üstadımızın 4 saattir yüzlerce yorumunu okudum 20 m karede smart özellikli (modem tvnin yanında) 43-48" marka takıntım cok fazla yok futbol merakım yok daha cok internet ve youtube veya digi den film ve dizileri seyredeceğimiz max 1800-2000 bütceli tv arayışındayım evde tv arızalandı birazda acelem var yardımlarınızı bekliyorum kafam karmakarışık nacizane yorumlarınız için cok teşekkür ederim saygılar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado hocam

...MU8 9 serisi kim dedi ise doğru söylemiş katılıyorum o arkadaşımıza. Ama o paraları vermeye değer mi o da tartışılır elbette. ....

M8/9 diye yazan benim;ama bunu da kötünün iyisi veya ehhh işte diye yazıyorum;şahsi fikrim ise ben hiç bir "Samy 2017" serisini de "almam"
onun için 2016 KS8/9 ları kovalıyorum demiştim:mutlu

Peki M8/9 fiyatları değermi diye sorarsanız;kesinlikle bugün için değmez derim!

Can abicim adın gibi Can'sın :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba tv arayışındayım foruma yeni üye oldum Adem Helvacı Ado üstadımızın 4 saattir yüzlerce yorumunu okudum 20 m karede smart özellikli (modem tvnin yanında) 43-48" marka takıntım cok fazla yok futbol merakım yok daha cok internet ve youtube veya digi den film ve dizileri seyredeceğimiz max 1800-2000 bütceli tv arayışındayım evde tv arızalandı birazda acelem var yardımlarınızı bekliyorum kafam karmakarışık nacizane yorumlarınız için cok teşekkür ederim saygılar.

Hoşgeldiniz kardeşim. Uhd mi yoksa fhd mi tercihiniz?

Bu doğrultuda sabah size bir marka model bulalım hemen. Ayrıca oturma düzeniniz nasıl?, oda karemi dikdörtgen mi? Vs

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hdr wsg wcg vd gv .......

abi fulün fulü hangi panel var yaw tam harbi FULL olacak yani:kas

Abi ben de tebessüm ediyorum yazarken ama yapacak bişi yok şartlar bunlar. :kiskis

Yakında Albani sözlük gibi bir de panel sözlük yayınlayacağım, benim de bilmediğim 1 2 kısaltma var öğrenince başlık açarım :kop

M Çevrimdışı

Müsteşar Bey 

Yeni Üye
9 Şub 2018
44
53
Sevgili Ado Hocam merhaba. Vestel 50UD8800 ile Regal 49R8560U modelleri arasında sizin tercihiniz hangisi olurdu.Sizin gibi kıymetli üstad olan Albanez hocamın da beğendiği 50UD8800 modelini mi yoksa regal mi tercih etmek lazım. Regal kağıt üzerinde daha iyi bir model gibi duruyor.aralarında 200 tl gibi bir fiyat farkı var.Hangisini alayım. Teşekkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sevgili Ado Hocam merhaba. Vestel 50UD8800 ile Regal 49R8560U modelleri arasında sizin tercihiniz hangisi olurdu.Sizin gibi kıymetli üstad olan Albanez hocamın da beğendiği 50UD8800 modelini mi yoksa regal mi tercih etmek lazım. Regal kağıt üzerinde daha iyi bir model gibi duruyor.aralarında 200 tl gibi bir fiyat farkı var.Hangisini alayım. Teşekkür ederim.

Günaydın değerli kardeşim. Bu iki model kıyaslanacaksa her türlü 8800 kefede ağır gelir :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado oturma düzeni dikdörtgen gibi uhd fhd tercihini sizin tecrübenize bırakıyorum teşekkür ederim

Dikdörtgen oda ve tv de uzun olan köşede duracaksa 49UD8800 - 50MU7000 - SONY Z9 UHD olarak, 48R6520F de FHD olarak önce bir incelemenizi tavsiye ederim, sonra fikrinizi belirtirseniz o doğrultuda rotayı değiştirebiliriz :ok

M Çevrimdışı

mali198534

Yeni Üye
9 May 2018
3
39
Sayın Ado hocam merhabalar. Babam 3600-3700 TL ye kadar 4K bir tv düşünüyor. Marka-model takıntımız kesinlikle yok. Paneli çok kötü birşey olmasın ne kadar mümkün bilmiyorum ama 100 HZ olabilirse olsun. Örnek olarak son iki kulllandığım tv Philips marka ve smart dışında görüntü kalitesinden çok çok memnunum. Bulunabilirse 2014-2015 modellerden de olabilir hiç önemli değil . Bu arada 49-55 inç arası olabilir. Zamanınızı aldığım için kusura bakmayın. Sevgi ve saygılarımla.

Geri
Üst Alt