P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Yine de kafanıza takılan bir durum olursa belirtin lütfen. Ayrıca ürün geldiğinde sizden hem servis kurulum süreci hem de daha sonraki izlenimlerinizi belirten bir konu bekleriz artık :ok

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-tv-ilk-kurulum-ve-panel-test-uygulamasi-resimli-anlatim.604/

Sota Sota kardeşim bu knudaki resimler bende çarpı şeklinde görünüyor ama üyelerd ed ebu şekildmei çıkıyor? Tıklayınca resim açılıyor ama sanki önüzlemeler çalışsa daha iyi olurdu, Kontrol edermisin rica etsem :ok
Hocam bende de çarpı şeklinde gözüküyor.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
albanez albanez Can abi buyur burdan yak :hoba1https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-55ks9500-55-9-serisi-curved-quantum-dot-suhd-tv-348739047

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
albanez albanez Can abi buyur burdan yak :hoba1https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-55ks9500-55-9-serisi-curved-quantum-dot-suhd-tv-348739047

Dur Samilo yakma kendini, teşhir toplama ürün diyor. Önceki Kipa deneyimini hatırla, bu sefer ise görmüyorsun bile.

Ic ses ; çaktırma gene samiloya TV aldirmadik, yaşasın kötülük hahahaha.:seytan:krokop:durt

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
V10111107 bu kod nedir ,bilgim olmadigi icin soruyorum.

Ürünlerin modelleri aynı olsa da üretim kodları değişebiliyor, bu nedenle biz burada hangi kodlu üretimi alması gerektiği konusunda bilgilendiriyoruz arkadaşlarımızı. Satıcıdan kodu teyit etmeniz yeterli. Size kod vermek istemeyen satıcılar ellerindeki ürünün eski üretim veya eksik özellikli ürün olduğunu biliyor bu nedenle kod vermiyordur bunu binlerce kere yaşadık :ok

Bu kod kutuların dışında VESTEL barkotun üzerinde yazar, bazıları size ''Kapalı kutu o yüzden kod vereiyoruz,'' bazıları ise ''böyle bir prensibimiz yok'' der, aldanmayın lütfen zira bu kod gizli saklı bir kod değildir, verilmesinde de hiç bir sakınca yoktur.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Dur Samilo yakma kendini, teşhir toplama ürün diyor. Önceki Kipa deneyimini hatırla, bu sefer ise görmüyorsun bile.

Ic ses ; çaktırma gene samiloya TV aldirmadik, yaşasın kötülük hahahaha.:seytan:krokop:durt

Anlaşıldı siz bana televizyon aldırmayacaksınız,. Arkadaşlar bu televizyon parçaları nerede satılır Sharp panel Sony ana kart iyi bir işlemci birde Harman Kardon ses sistemi lazım acil :deli1

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,377

sorun şu ki özellikle Gittigidiyor firmasın dan bu tür paneller almak riskli!
çıplak gözle izlemek şart dır!

KS8/9 özeline ait bir bilgi vereyim;bu meretlerin baclit dizilimi alt band dan olup;dizayn ve montaj durumuna göre buradan
ışık kaçırması yapıyor!! bazen 2/3cm bazen de 3/4mm lik bir kaç sıra yan-yana olmak üzere;zaten Teknosa bu tür panelleri
(KS de olan)geçmişte veya çok yakın tarihte fiyatını düşürerek satmıştı! sanırım elde hala epeyi var ki bu sefer de Outlet
işi yapan v.s firmalara bunları devretmiş(Samy den bu işi yapan bir dolu firma vardır!)

Sonuç olarak fiyatlar çok güzel! öncelikle bunu belirteyim!
Bahsettiğim sorun yoksa rahatça alınabilir ama ben "görmeden" almam!

Bilgi için teşekkürler+

Daha önce de yazmıştım 2016 Model Samy ler(büyük bir bölümü) 2017 ve çıkacak 2018 lerden biraz daha iyidir!

M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33
Ürünlerin modelleri aynı olsa da üretim kodları değişebiliyor, bu nedenle biz burada hangi kodlu üretimi alması gerektiği konusunda bilgilendiriyoruz arkadaşlarımızı. Satıcıdan kodu teyit etmeniz yeterli. Size kod vermek istemeyen satıcılar ellerindeki ürünün eski üretim veya eksik özellikli ürün olduğunu biliyor bu nedenle kod vermiyordur bunu binlerce kere yaşadık :ok

Bu kod kutuların dışında VESTEL barkotun üzerinde yazar, bazıları size ''Kapalı kutu o yüzden kod vereiyoruz,'' bazıları ise ''böyle bir prensibimiz yok'' der, aldanmayın lütfen zira bu kod gizli saklı bir kod değildir, verilmesinde de hiç bir sakınca yoktur.
Anladim hocam bu hafta sonu magazaya gidip tv yi inceliyecegim zaten alirken o kodlu urunu alirim.
Tesekkur ederim ,baya ugrasip yardimci oldunuz.
İyi gunler.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Anladim hocam bu hafta sonu magazaya gidip tv yi inceliyecegim zaten alirken o kodlu urunu alirim.
Tesekkur ederim ,baya ugrasip yardimci oldunuz.
İyi gunler.
Ne yaptık azizim taş atıp kolumuzu yormadık ya :))
yeter ki bilelim, paylaşırız bilgimizi mutlaka. Tercihiniz ve sonuçları hakkında da bizleri bilgilendirirseniz sevinirim :ok

Geri
Üst Alt