mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Vestel 49UD8460 tv sipariş verdim tv arızalı geldi. Fabrika aradı telefunken 55tu8560 ile değiştirelim dediler ücretsiz. Bu değişimi yapmalımıyım. Cevap verirseniz çok memnun olurum. Kolay gelsin

İncileyiniz lütfen bir karar vermenize yararı olabilir 55tu8560 arada iyi fiyat farkı var gözüken

https://tavsiyeforumu.com/konu/telefunken-55tu8560-urun-on-inceleme-videosu.2412/

49ud8460 hakkında formda bulunabilen yorumlar

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-panel-bilgi-hatti.449/page-109#post-69930

Kıyeslama sayfası bazı bilgiler yeterli olmayabilir

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
merhabalar forumla yeni tanıştım baya araştırma yapmama rağmen beklentilerimi karşılamayan bir ürün edindim Lg markaydı, şuan iade ettim Adem Helvacı Ado hocamın dediği gibi ne amaçla kullanacağımı iyi analiz etmeden ürün almışım.

hb sayfasında 3hdmi yazıyordu 2hdmi çıktı, gece korku film izlerken siyahları renklerin keskinliğini alamadım,ses sistemimi bağlayamadım (3,5mm jack) optik çevirici aldım ses kısıp açma yapamadım ayrıca dahili harici hoparlörleri aktif edince sesde kayma vardı belki çeviricidendi menuden ses bypas falanla biraz azaldı.gelelim smart kısmına webos arayüzlü lg de uygulamalar içerikler beni hayal kırıklığına uğrattı.

şuan 3000 lira bandında aldığım smartın beni mutlu etmediğinin farkına vardım.

şuan yerli üretim va panel uhd veya 4k 48" üzeri led tv aramaktayım smart olmasada olur fakat;

smart olacaksa puhu youtube netflix olabilir.

F Çevrimdışı

ffurkanarslan07

Yeni Üye
27 Ocak 2019
1
28
selamın alleykum arkadaslar cok acıl cevaplarınıza tavsiyelerinize ihtiyacım var
49clx7745
b498840 5b
a498840 b5
a498840 5w
A49L8860 5S
B49L8860 5S
bunlardan hangısı alınmalı 8840 mı yoksa 8860 mı 7745 mi destek olan herkese cok tesekkur ederım sımdıden

D Çevrimdışı

deniz taylan

Yeni Üye
27 Ocak 2019
1
29
Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza.
Vestel 8360 55 tv hakkında bilgisi olan var mı şu anda 3500 lira bulunabiliyor.
Kullanan var mı?panel detayı sanırım hdr yok eksi yönlerini öğrenmek istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar..

E Çevrimdışı

eozturk

Yeni Üye
30 Ocak 2019
1
39
Hocam benim cihaz arizalandi. Daha sonra servis ile gorustum cihazin panelinde ariza oldugu soylendi. Maliyet yuksek oldugundan cihaz degisimi onerdiler. Fabrika bu oneriyi yapiyor ve bana ilk once 49fd7400 i onerdiler. Sonra Stokta kalmadigini belirttiler ucret farki olmadan 49ud8460 onerdiler bende kabul ettim.
hocam nasıl memnun musunuz televizyondan?
aynı modeli almayı düşünüyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza.
Vestel 8360 55 tv hakkında bilgisi olan var mı şu anda 3500 lira bulunabiliyor.
Kullanan var mı?panel detayı sanırım hdr yok eksi yönlerini öğrenmek istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar..
Çok acil değil ise, birkaç güne kadar bu tv ile ilgili konu açıp bilgi paylaşımında bulunacağım :ok

M Çevrimdışı

membranoz

Aktif Üye
16 Ağu 2018
50
43
Adem Helvacı Ado üstadım Grundig 65vlx7730 hakkında bilgi istiyorum lütfen, tavsiye edermisin?fiyatı hesaplı gördüm şu anda önerine göre alacağım inşallah :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado üstadım Grundig 65vlx7730 hakkında bilgi istiyorum lütfen, tavsiye edermisin?fiyatı hesaplı gördüm şu anda önerine göre alacağım inşallah :)
TV ye kötü diyemem lakin, 2017 - 2018 lerde üretilmiş olan bu televizyonun özelliklerinin, neredeyse 2013 2014 lerde üretilmiş SAMSUNG 65HU7500 ile aynı olduğunu belirtmek isterim.

Belki çok farklı bir kıyaslama tekniği olarak algılayabilirsiniz lakin GRUNDİG marka tv leri sattıkları fiyatlara bakınca, aynı skalada olan ve TV konusunda daha deneyimli ve en azından kendi panelini kendisi üreten bir marka olan SAMSUNG dan bir model neden tercih edilmesin demekten de kendimi alamıyorum :ok

65MU7000 ve 65NU7100 model ürünleri de bir inceleyip sonra karar vermenizi rica ederim. Madem ki ARÇELİK teknolojisi ile üretilen GRUNDİG markasına bu kadar bütçe ayıracaksınız, 900TL daha fazla verip, İşi TV üretmek olan SAMSUNG dan bir model tercih etmeniz daha makul gibi geldi bana :ok

M Çevrimdışı

membranoz

Aktif Üye
16 Ağu 2018
50
43
TV ye kötü diyemem lakin, 2017 - 2018 lerde üretilmiş olan bu televizyonun özelliklerinin, neredeyse 2013 2014 lerde üretilmiş SAMSUNG 65HU7500 ile aynı olduğunu belirtmek isterim.

Belki çok farklı bir kıyaslama tekniği olarak algılayabilirsiniz lakin GRUNDİG marka tv leri sattıkları fiyatlara bakınca, aynı skalada olan ve TV konusunda daha deneyimli ve en azından kendi panelini kendisi üreten bir marka olan SAMSUNG dan bir model neden tercih edilmesin demekten de kendimi alamıyorum :ok

65MU7000 ve 65NU7100 model ürünleri de bir inceleyip sonra karar vermenizi rica ederim. Madem ki ARÇELİK teknolojisi ile üretilen GRUNDİG markasına bu kadar bütçe ayıracaksınız, 900TL daha fazla verip, İşi TV üretmek olan SAMSUNG dan bir model tercih etmeniz daha makul gibi geldi bana :ok

Sevgili üstadım bahsettigin ürünleri inceledim lakin fiyat 6700-7000 civarlarında. Benim söylemiş olduğum Grundig şu anda Vatan da 4000 tl. Teşhir ürünleri midir normal midir doğrusu tam bilmiyorum ama fiyat tam olarak bu. Zaten düşünme sebebim o oldu değilse 6-7 bin bütçelere çıkmayı düşünmedim hiç.

Link bu, senden ricam linkten inceleyip bana dönüş yaparsan çok memnun olurum. Bir önceki Regal den sonra hayırlısıyla onerinle ikinci tv mızı alalım ;) Saygılar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sevgili üstadım bahsettigin ürünleri inceledim lakin fiyat 6700-7000 civarlarında. Benim söylemiş olduğum Grundig şu anda Vatan da 4000 tl. Teşhir ürünleri midir normal midir doğrusu tam bilmiyorum ama fiyat tam olarak bu. Zaten düşünme sebebim o oldu değilse 6-7 bin bütçelere çıkmayı düşünmedim hiç.

Link bu, senden ricam linkten inceleyip bana dönüş yaparsan çok memnun olurum. Bir önceki Regal den sonra hayırlısıyla onerinle ikinci tv mızı alalım ;) Saygılar

Hmmmm ben direkt model bazında yorum yaptım zira benim bahsettiğim VLX ler 5000-5500TL bantlarında, onlarla kıyaslayınca MU7000 daha makul gelmişti bana.

Yani 3999 yani 4.000 TL ye bu özelliklerde tv için almamanızı gerektirecek bir durum göremiyorum ben :alala

M Çevrimdışı

membranoz

Aktif Üye
16 Ağu 2018
50
43
Hmmmm ben direkt model bazında yorum yaptım zira benim bahsettiğim VLX ler 5000-5500TL bantlarında, onlarla kıyaslayınca MU7000 daha makul gelmişti bana.

Yani 3999 yani 4.000 TL ye bu özelliklerde tv için almamanızı gerektirecek bir durum göremiyorum ben :alala

Kaçırdık :( kapalı kutular bitmiş, teşhir ürünleri kalmış bi tek :/

M Çevrimdışı

membranoz

Aktif Üye
16 Ağu 2018
50
43
Peki aslında zaten teşhirleri o fiyata satıyor olabilirlermiydi? Rakam olmaması gerekecek kadar düşüktü zaar :alala
Yok değilmiş üstadım, ben doğrusu senden gelecek cevabı bekleyip almak istedim,cevaptan sonra da gittim sordum ve 11 tane sattıklarını Tr de kapalı kutu kalmadığını teşhirlerin kaldığını ve istersek onlardan getirebileceklerini söylediler hatta öyle ki kapalı kutu bi tane kapıdaydı faturası kesilmiş falan gördük yani. Nasip değilmiş demek ki?

Geri
Üst Alt