N Çevrimdışı

newfakili

Yeni Üye
15 Ocak 2019
3
31
Merhabalar, 3000 liraya kadar 49"-55" tv bakıyorum. yardımcı olur musunuz? Bu iki modelden sizce hangisi daha iyidir. Önerebileceğiniz başka model olursa sevinirim
1)
2) Vestel 49UD8460

S Çevrimdışı

Stargate0404

Aktif Üye
26 Ara 2017
91
Merhabalar Ben de 2 tv arasında kaldım.Eski tv im regal 40r6080u modeli
Daha büyük bir tv almak istiyorum.55 düşünüyorum ama bütçemi aşmak istemiyorum.
Sizce regal 49R7020U modeli mi Vestel 49Ud8460 modeli mi?
Özellikleri aynı gibi görünüyor.Hdr kesinlikle olmalı.Ps4 pro var bende.

Y Çevrimdışı

yusufyaman

Yeni Üye
1 Tem 2018
14
41
S. A ado hocam bir bilgi almak istiyorum ben carfur dan 55mu7000 tvi aldım pazartesi 20.15 de 3909 TL indirimde diye kredi kartı la da ödemesini yaptım yeni indirime girdi o anda sonra müşteri hizmetlerini aradım aldıgım ürünü sordum onaylandı ürün size gelecek bilgisini aldım ama bugun çarşamba saat 16.40, hem ürünü iptal etmişler hemde paramı kredi kartıma iade etmişler bende aradım ben iptal istemiyorum ürünümü gönderin diye stoklarımızda kalmadı dediler ne yapmamı önerirsin ama ben satın aldıgım da parası üdedigimde ürün vardı vede müşteri hizmetlerinden onay aldım hatta salı günüde hala satışta vardı ürün ama bugun. Ürün satışta gözükmüyor yardımcı olursan sevinirim hayırlı akşamlar

T Çevrimdışı

tarzinyo

Yeni Üye
8 Ocak 2019
1
36
Merhaba. Burada yeniyim REGAL 49R6520 49" 124cm FULLHD UYDU ALICILI SMART LED TV 2,038 tl gittigidiyorda
Fiyat performans açısından çok makul görünüyor. Kullanan ya da bilgisi olan var mı acaba. Sipariş vermeyi düşünüyorum

B Çevrimdışı

Baran

Aktif Üye
14 May 2018
50
53
Herkese Merhaba.
Epey zamandır tv alma niyetindeyim.Adem Bey bekle demişti.Ama beklediği gelişme olmadı sanırım.
Adem Bey'in Vestel almayın bu ara yazdığını okudum.Ben Vestel ya da alt markalarını düşünüyordum.Marka takıntım yok.
Ama 3 yıla yaklaştı evde tv yok.
Şimdi 3.000,00 TL ye kadar taksit sayısı artmış.Bunu değerlendirip alalım istiyoruz.
Fiyatlar artınca hedefler küçüldü tabi.
-) Futbol izlenmeyecek.
-) Konsol yok.Belki bilgisayar bağlanıp oyun oynanabilir.
-)2,5-3,5 metreden, karşıdan izlenecek.Tv konulacak yerin karşısı pencere.Seyreden sırtını cama dönecek.Burada Ips Va panel ayrımı devreye giriyor sanırım.
Öncelik fiyat olunca bunun bir önemi kalmıyor gerçi.Perdeyi çeker öyle izleriz.:giggle:
-)Uydu anteniyle yayın alınacak.
-)Standart yayınlar,belgesel ve film izlenir.
-)Tv box alınabilir ilerde.
-)49-55 inç arası.
-)üst limit 3.000,00 TL
-)Wifi gerekli.Telefondan bağlanma olsa iyi olur.
-)Hdr olsun olmasın konusunda bilgim yok.
-)Full Hd veya 4K konusunda kararsızım.Daha önce 4k almaktı hedefim..Fiyat açısından değerlendiriyorum öncelikle bu konuyu.
Teşekkür ederim.Sayglarımla.

S Çevrimdışı

Sasa1233

Yeni Üye
17 Ocak 2019
4
29
İyi günler bende bişey sormak istiyorum. Yeni bir TV alacam.Bakiyem 2 bin tl. Maç izlemek film izlemek gibi önceliklerim var. Sizce hangi tv yi almaliyim. Hangi marka hangi model. Teşekkürler

M Çevrimdışı

Mitange

Yeni Üye
21 Tem 2018
13
49
Merhaba. Burada yeniyim REGAL 49R6520 49" 124cm FULLHD UYDU ALICILI SMART LED TV 2,038 tl gittigidiyorda
Fiyat performans açısından çok makul görünüyor. Kullanan ya da bilgisi olan var mı acaba. Sipariş vermeyi düşünüyorum
sa.ben 55R6520F modelini 5 aydır kullanmaktayım.aşırı memnunum.şayet özellikleri aynıysa (bunu bilemiyorum tabi) şiddetle tavsiye ederim

S Çevrimdışı

Sasa1233

Yeni Üye
17 Ocak 2019
4
29
Navitech lds 4966UHD 49 123 smart 4K Ultra HD LED ekran 1866 TL ye alınır mı sizde bu marka hakkında bilgisi olan

H Çevrimdışı

hakann2

Yeni Üye
17 Ocak 2019
4
36
Arkadaşlar merhaba 1500-2000 TL'na kadar tv aramaktayım acaba bu fiyat aralığında tavsiye edeceğiniz F/P ürünü bir tv varmıdır? maddi açıdan daha yüksek bütçeye çıkamıyorum max 2000 ye kadar önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Arkadaşlar merhaba 1500-2000 TL'na kadar tv aramaktayım acaba bu fiyat aralığında tavsiye edeceğiniz F/P ürünü bir tv varmıdır? maddi açıdan daha yüksek bütçeye çıkamıyorum max 2000 ye kadar önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
İnternetten veya netflex gibi platformlardan filim seyredermisiniz maç seyretmek oyun konsolu vs bunlar olacakmı HDR istiyormusunuz kaç inç olacak yani ekran büyüklüğü ne istiyorsunuz normal bir tv izleyicimisiniz teşekkürler hayırlı günler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

4k istiyormusunuz normal bir tv izleyicisimisiniz internetten netflex gibi platformlar üzerinden tv film izleme olacak mı oyun konsolu vs HDR istiyormusunuz maç seyredermisiniz tvyi direk karşıdan mı seyredeceksiniz yani yanlardan seyretme olacak mı teşekkürler hayırlı günler

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

memo_55

Yeni Üye
25 Ara 2018
24
39
Selamlar forumdaşlar;
49-50" civarı 3000 TL bütçe ile bir tv aramaktayım ( malum 3000 9 taksit geldi). 2 yaşında oğlum tv panelini kırınca ihtiyaç doğdu. Şu dönem de de fazla açılmak istemiyorum. Belki 200-300 aşabilirsem limitleri zorlarım.
Kullanıcı profilimiz ;
YouTube kullanımı kolay
Film izlenecek
Dizi izlenir
Digiplay kullanılabilir
İptv kullanılabilir

Bir de ekran koruyucu takmayı düşüyorum. Malum yoğurdu üflemek gerekir. Önerir misiniz.
Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler

S Çevrimdışı

Sasa1233

Yeni Üye
17 Ocak 2019
4
29
Yardım edecek kimse yok mu arkadaşlar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Neflix ip TV maç izleme. Yandan izlenecek

Geri
Üst Alt