mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Evet kablo ile pc bağlantı. Normal tv kanallarını pek izlemiyoruz internetten film dizi izliyoruz çoğunlukla. O yüzden 4k işime yarayabilir diye düşünüyorum. Oyun konsolu falan kullanılmayacak üstad
Bende sizin gibi amatörüm burda edindiğim deneyimler hem üstad olsaydım HDR de arıyormusunuz diye de sormam lazım dı çünkü filim izliyorsunuz birde yan açı izleme olacakmı olacaksa her halükarda ıps panelli bir tv olmalı VA panelli bir tv sizi üzebilir ben direk karşıdan seyrederim derseniz va da sıkıntı yok ama yarın olduki taşınırsanız yan açı izlemeli bir odaya taşınırsanız gibi sorularında cevabını vererek bunuda netleştirmelisiniz bence şunuda araştırınız uygulama yükleme özelliği olmalı mı yoksa f/p ürünü bir tv alıp android box bilmiyorum smart boxda mı aynısı bunuda alıp tvmi örneğin normal bir tv alıp yani tüplü şahini Bmv çevirmek mi işte burada uygulama yüklemesi olan tv BMV ayarındamı bir TV mi bunu Adem Helvacı Ado F fikoloji ve diğer üstad abilerime sormalı çünkü bunun cevabını bilmiyorum bunun cevabını alınca aşağıdaki sorunuza ekleyerek sizin tv belirlenir diye düşünüyorum

bütçe sıkıntısı yok ancak perensipte f/p ürünü 4Klı/fulhdli veya başka HDR/HDRsiz ıps/va veya panel farketmez ..........

Eğer uygulama yükleme özellikli tv BMV ayarındaysa size 4KLı hdrli ıps veya va panilli bir tv lazım

veya tüplü şahin görünümlü bir tv alıp box almınız gibi duruyor

abilerim müsaid olduklarında cevaplarlar muhakkak

tahminim pcnizin çıkışında hdmı çıkışı VGA çıkışı vardır burdan bağlanılır kablo ile tvye kolay gelsin

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Erolk33

Yeni Üye
8 Ocak 2019
7
44
Yan açıdan izleme durumu olmayacak. Dolayısıyla va panel bana hitap ediyor. Android box konusuna yabancıyım onu da bi araştırayım. Aslında aradığım tv Netflix vs.gibi sistemler üzerinden yüksek kalitede film izleme imkanı sağlamalı. Oyun yada maç merakım olmadığı için çok artı özelliklere ihtiyacım yok.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bende sizin gibi amatörüm burda edindiğim deneyimler hem üstad olsaydım HDR de arıyormusunuz diye de sormam lazım dı çünkü filim izliyorsunuz birde yan açı izleme olacakmı olacaksa her halükarda ıps panelli bir tv olmalı VA panelli bir tv sizi üzebilir ben direk karşıdan seyrederim derseniz va da sıkıntı yok ama yarın olduki taşınırsanız yan açı izlemeli bir odaya taşınırsanız gibi sorularında cevabını vererek bunuda netleştirmelisiniz bence şunuda araştırınız uygulama yükleme özelliği olmalı mı yoksa f/p ürünü bir tv alıp android box bilmiyorum smart boxda mı aynısı bunuda alıp tvmi örneğin normal bir tv alıp yani tüplü şahini Bmv çevirmek mi işte burada uygulama yüklemesi olan tv BMV ayarındamı bir TV mi bunu Adem Helvacı Ado F fikoloji ve diğer üstad abilerime sormalı çünkü bunun cevabını bilmiyorum bunun cevabını alınca aşağıdaki sorunuza ekleyerek sizin tv belirlenir diye düşünüyorum

bütçe sıkıntısı yok ancak perensipte f/p ürünü 4Klı/fulhdli veya başka HDR/HDRsiz ıps/va veya panel farketmez ..........

Eğer uygulama yükleme özellikli tv BMV ayarındaysa size 4KLı hdrli ıps veya va panilli bir tv lazım

veya tüplü şahin görünümlü bir tv alıp box almınız gibi duruyor

abilerim müsaid olduklarında cevaplarlar muhakkak

tahminim pcnizin çıkışında hdmı çıkışı VGA çıkışı vardır burdan bağlanılır kablo ile tvye kolay gelsin

Adsizdc2823bd5b3f4579.png

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Yan açıdan izleme durumu olmayacak. Dolayısıyla va panel bana hitap ediyor. Android box konusuna yabancıyım onu da bi araştırayım. Aslında aradığım tv Netflix vs.gibi sistemler üzerinden yüksek kalitede film izleme imkanı sağlamalı. Oyun yada maç merakım olmadığı için çok artı özelliklere ihtiyacım yok.

Ozaman size 49inç 55 inç BOX size aradıklarınızı vekecekse f/p bir normal veya hd fulhd panel farketmez bir tv mi almalı
Yoksa
F/p ürünü 49 inç 55 inç Uygulama yükleme özellikli 4K HDR li ıps va farketmez bir tv mi

Adem Helvacı Ado ve ve diğer üstad abilerim durumu size pas yapsak olurmu arkadaş ve arkadaşlar adına teşekkür ederim

M Çevrimdışı

mehmet_te

Yeni Üye
27 Ağu 2018
46
49
Saygı değer üstadlar. Aşağıdaki ürünlerden hangisini önerirsiniz. PlayStation oynanacak. Netten film izlenecek. Direk karşıdan izlenecek. Şimdiden çok teşekkürler.
LG 55uk 7550uhd
Samsung nu7400
Samsung nu7500

P Çevrimdışı

petrikan

Yeni Üye
20 Ara 2018
7
37
arkadaslar daha once telefunken 55tu7020 yı sıparıs etmıstım. o iptal oldu. ama bende sonradan telefunken 55tu5020 aldım. diğer model pahalıydı alamadım. ucuz yollu bı tv box(mesela wechip v8 2gb) alıp kullanırım dedım. ne dersınız bu urun hakkında.

D Çevrimdışı

Deniz43

Yeni Üye
10 Ocak 2019
1
41
Selamun aleyküm abim televizyon alacak ama karar veremedi yardım ederseniz sevinirim lg 49sk7900 veya vestel 55ud9300 teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
E Çevrimdışı

Erolk33

Yeni Üye
8 Ocak 2019
7
44
F/P ürünü aradığınızı belirtmişsiniz ancak bütçe nedir acaba ? Bütçeye göre her fiyat skalasının performans ürünleri farklı olur.
Ilk mesajimda belirtmiştim bütçe sorunum yok. Sadece ihtiyacımdan fazlasına boşuna para ödemek istemem. 140 ekran istiyorum ama bu ekranlarda 100 hz gerekli diye bir yazı okumuştum. Yani maç ve normal tv kanallarıyla işim yok. Netflix yada benzer platformlardan film dizi izlemek amaçlı kullanıcam.

Geri
Üst Alt