mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
UK6470 :ok (içiniz rahat satın alabilirsiniz)
Adem Helvacı Ado abim siz bu cevabı yazmazdan önce ben bu arkadaşa kendimce bir cevap yazmaya başlamıştım fakat ailem ilgili bir konu araya girince cevabı yarıda kesip foruma gönderememiştim sonra iş bitimi cevabımı tamamlayıp gönderdiğimde sizin konu hakkında cevap yazdığınızın farkına vardım cevabınız üste yazdığım cevap alta kalmış ve asıl cevabın altında bilgi kirliliği gibi duran bir hal almıştı bu durum da yazdığım cevabı değiştirmek gereğini hissettim çünkü yazdığım cevap eksra bir bilgi içermiyordu ve sizin cevabınız üzerine yazılmış gibi duran yetirli bilgi içermeyen uzun bir yazıydı bu durumu yaratmak haddime de değildi çünkü bende size sizlere sorarak öğrenmeye çalışıyorum
Olmaz, Hepimizin her türlü fikir ve görüşünün ayrı bir değeri var lütfen silme bir daha :cak
? ? bana bu şekilde cevap verip beni onure ettiğiniz ve değer verildiğini hissettirdiğiniz için teşekkür ederim emeğiniz ve emekleri için forum ahalisine ayrı ayrı teşekkür ederim sağ olunuz

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Merhaba. Birkaç aya kadar 4k bir tv almayı düşünüyorum. Tvlerin üzerinde barındırdığı uydu alıcılar ile d-smart modül kullanılabilir mi? Bir de hotbird vs uydulardaki yabancı şifreli yayınları çözen ccam, oscam gibi uygulamalar bu tvlerde kullanılabilir mi? Elimde 4k uydu alıcım var acaba uydu alıcısı olmayan 4k ve hdr destekli bir model mevcut mudur? 49 - 55 inch ebatlarla ilgileniyorum.
tvlerin kendi uydu alıcılarında ccam falan olmuyor.ama modül yuvası oluyor istersen dsmart modül takıp seyredebilirsin.elindeki 4k cihaz enigma cihaz ise onlarda ccam-oscam çalışıyor paralı veya fre servır bulup cihaza girip yabancı uydulardaki kanalları seyredebilirsin.

H Çevrimdışı

hllt22

Yeni Üye
5 Ocak 2019
3
51
tvlerin kendi uydu alıcılarında ccam falan olmuyor.ama modül yuvası oluyor istersen dsmart modül takıp seyredebilirsin.elindeki 4k cihaz enigma cihaz ise onlarda ccam-oscam çalışıyor paralı veya fre servır bulup cihaza girip yabancı uydulardaki kanalları seyredebilirsin.[/Cevabınız için teşekkürler. Keşke uydu alıcısı olmayan 4k ve hdr li modeller de olsaydı insanlar belki de kullanmayacakları özellikler için fazladan para ödememiş olurdu :)

F Çevrimdışı

furkanaslan17

Yeni Üye
6 Ocak 2019
5
28
Kardeşim hoşgeldin :ok

49VLX7810 (Aslında Grundig de 9650 serisi can dır ancak mibox kullanacaksan gerek yok)
50UD8800
50MU7000

Bu ürünleri önce bir incelemeni rica ediyorum. İncelemen sonrası görüşlerine göre yeniden değerlendirme yapalım :ok

17406556-2945-4232-959F-AF34160EC346.jpg

Kardeşim hoşgeldin :ok

49VLX7810 (Aslında Grundig de 9650 serisi can dır ancak mibox kullanacaksan gerek yok)
50UD8800
50MU7000

Bu ürünleri önce bir incelemeni rica ediyorum. İncelemen sonrası görüşlerine göre yeniden değerlendirme yapalım :ok

abi herseyden once ılgın ıcın cok sagol allah razı olsun ayrıca gruptakı her arkadasın bu kadar beyfendı olması cıdden cok guzel
onerdıklerını arastırdım abı sıteden bunları alabılıyorum onerdıklerınle aynıdır dıyebılcegın varsa bunlardan bırını alabılırım yok onerdıklerım dersen onlarada baa fazlasıyla yeterlı allah razı olsun su resımdekıler hakkında bilgi verirmisin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

abi herseyden once ılgın ıcın cok sagol allah razı olsun ayrıca gruptakı her arkadasın bu kadar beyfendı olması cıdden cok guzel
onerdıklerını arastırdım abı sıteden bunları alabılıyorum onerdıklerınle aynıdır dıyebılcegın varsa bunlardan bırını alabılırım yok onerdıklerım dersen onlarada baa fazlasıyla yeterlı allah razı olsun su resımdekıler hakkında bilgi verirmisin

abi bide bunları nette bulamadım ben vestel fıyat acısından uyuyo ozellık bakımından da ama sıtede h

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

abi bide bunları nette bulamadım ben vestel fıyat acısından uyuyo ozellık bakımından da ama sıtede h

Abim, Vestel den belli bir süre uzak durmamız gerekiyor bana güvenin. Yıllarca Vestel ile ilgili çok emek verdim halen de veririm lakin bu aralar yönetimlerinde ters giden bir şeyler var, bu işin pis bir kokusu çıkacak diye korkum var, o nedenle mümkünse kısa bir süre daha farklı alternatiflere yönelelim.

CLX7745 sizin kullanıcı profilinize uygun görünmekle birlikte, ekonomik olarak sizi üzmeyecekse 9785 de tatlı duruyor lakin ona o parayı vereceğinize ben MU7000 de ısrar ederim o zaman :)))

F Çevrimdışı

furkanaslan17

Yeni Üye
6 Ocak 2019
5
28
Abim, Vestel den belli bir süre uzak durmamız gerekiyor bana güvenin. Yıllarca Vestel ile ilgili çok emek verdim halen de veririm lakin bu aralar yönetimlerinde ters giden bir şeyler var, bu işin pis bir kokusu çıkacak diye korkum var, o nedenle mümkünse kısa bir süre daha farklı alternatiflere yönelelim.

CLX7745 sizin kullanıcı profilinize uygun görünmekle birlikte, ekonomik olarak sizi üzmeyecekse 9785 de tatlı duruyor lakin ona o parayı vereceğinize ben MU7000 de ısrar ederim o zaman :)))

Abı çok teşekkür ederdim valla açık söylemek gerekirse bu kadar ılgı beklemiyordum allah razı olsun çok tşk ederim

F Çevrimdışı

furkanaslan17

Yeni Üye
6 Ocak 2019
5
28
Abi tekrardan selamin aleykum. Tavsiye ettiklerini baya bi arastirdim samsung ve grundig biraz tuzlu geldi bana bunlar disinda max 3000 tl lik bisi onermen mumkunmudur

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
2499 TL ye TELEFUNKEN 49TU8560 HDR Lİ mb130 şaseli SAMSUNG VA PANELLİ BİR TV diye biliyorum elinizde hediye çeki filan da varsa daha düşüğe gelebilir n11 den 49tu8560 yazınca 3000 küsürlü fiyatlı çıkıyor satıcı olarak aşagıdaki ürünün satıcısı çıkmıyor bu durum çok garip geldi bana bu ürün geçende bu fiyata düşmüştü gün içinde fiyatı tekrar artmıştı n11 deki mobil hesap üzerinden son baktıklarım işerisinde kaldığından iş olsun diye tıkladığımda fiyatının tekrar düştüğünü gördüm fakat ürünü n11 üzerinden arattığınızda bu satışa denk gelemedim aşağıdaki kopyaladğım linke tıklarsanız ürüne denk gelebilirsiniz anlamadığım 49tu8560 yazıp arattığımız halde bu satışın görünmemesi garip geldi bana almak isteyen ürünü araştırıp alsın

IMG_20190107_211437.jpg

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46

Hocam vestelden belli bir süre uzak durun demişsin hayırdır sıkıntı nedir yönetimlerinde ne gibi bir terslik var

E Çevrimdışı

Erolk33

Yeni Üye
8 Ocak 2019
7
44
Selamlar. Futbol izlenmeyecek. Oyun konsolu bağlamayacak. Dikdörtgen sayılır bir alanda izlenecek. 120-140 ekran arası. Youtube Netflix tarzı özellikler kullanılacak. Pc bağlantısı olsa iyi olur. Bütçe sıkıntısı yok ancak prensip olarak f/p önemli. Tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler.

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
Selamlar. Futbol izlenmeyecek. Oyun konsolu bağlamayacak. Dikdörtgen sayılır bir alanda izlenecek. 120-140 ekran arası. Youtube Netflix tarzı özellikler kullanılacak. Pc bağlantısı olsa iyi olur. Bütçe sıkıntısı yok ancak prensip olarak f/p önemli. Tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler.
4K mı fulhd mi bir tv istiyorsunuz hangi doğrultuda olacak yani 4k yayın ile işiniz olacak mı burda pc bağlantıdan kastınız kablo ilemi

E Çevrimdışı

Erolk33

Yeni Üye
8 Ocak 2019
7
44
4K mı fulhd mi bir tv istiyorsunuz hangi doğrultuda olacak yani 4k yayın ile işiniz olacak mı burda pc bağlantıdan kastınız kablo ilemi
Evet kablo ile pc bağlantı. Normal tv kanallarını pek izlemiyoruz internetten film dizi izliyoruz çoğunlukla. O yüzden 4k işime yarayabilir diye düşünüyorum. Oyun konsolu falan kullanılmayacak üstad

Geri
Üst Alt