Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
cok tesekkur ederim anladıgım kadarı ile vestel sana yeter diyorsunuz paneli olsun anakartı hdr özelliği
inceledim cok guzel tv 49 inc olanıda aynı
sizinde tavsiyeleriniz dogrultusunda 9.seriye bakmaya gerek kalmadı buyuk yukten kurtardınız sayın ado.aldıgım vakit görüşmek üzere .iyi bayramlar:ok

Geri dönüşünüz için çok teşekkür ediyorum. Mutlaka bekliyorum güzel haberlerinizi :ok

K Çevrimdışı

kenanbarak

Yeni Üye
1 May 2018
30
56
Ado üstadım,
Grundig ve Vestel arasında tercihiniz ne olurdu?
55vlx7730 55ud9400 ya da başka öneriniz olur mu? Samsung plazmadan geçiş yapacağım için, görüntü kalitesinde kayıp yaşayacağımı biliyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado üstadım,
Grundig ve Vestel arasında tercihiniz ne olurdu?
55vlx7730 55ud9400 ya da başka öneriniz olur mu? Samsung plazmadan geçiş yapacağım için, görüntü kalitesinde kayıp yaşayacağımı biliyorum.
GRUNDİG eğer bildiğimiz GRUNDİG olsaydı tereddütsüz VESTEL in yüzüne bile bakmanıza gerek yok derdim.

Sorun şu ki bu soru aslında ARÇELİK mi VESTEL mi sorusudur esasen :ok

Bu durumda cevap VESTEL, eğer söz konusu TV ise ;)

A Çevrimdışı

Atakan Coşkun

Yeni Üye
18 Eki 2018
42
44
Amacım bir markadan uzaklaştırıp, başka bir markaya yönlendirmek değil lütfen yanlış anlamayın, otursam size şurada SAMSUNG panel için de bir ton negatif yön yazarım, ancak verdiğiniz iki model arasında bana göre MU7000 baskın gelir tüm kusurlarına rağmen :ok
önemli olan doğruyu gosterip insanların dogru secimler yapabilmesini saglamak.bunuda en tarafsız biçimde yaptığınıza inaniyorum.teknik detayları sizden daha iyi bilemeyiz bunuda biliyorum. tavsiyenize uyacagim insallah. kalın sağlıcakla.

N Çevrimdışı

nefretinarkoz

Yeni Üye
15 Eyl 2018
17
32
Adem Helvacı Ado Üstadım yine ben :haha1 kayınvalidemde bitv vardı vestel 32 inç smart panelde bir sıkıntı vardı vestel servise verdik ve yedek parça üretilmediğini artık söyledi. Ve bizi şu yönde bilinçlendirdi ben tamamen unutmuştum. tüketici kanununda 10 yıl yedek parça üretimi ve temini zorunluymuş. vestel e mail falan attılar talep açtılar vestel de ürünün karşılığında 950 tl ödeme yaptığımızda Smart 32FD7100 LED TV gönderebileceklerini söylemiş.
senden akıl almak istedim vestelin sitesinde 1800 küsür bu ürün internette de üç aşağı beş yukarı böyle 1700e var en düşük her türlü karlı gözüküyor bana.
inç belki ufak ama mesafe salondaçok olmadığı için ihtiyacı karşılar gibi düşündük. Ne diyorsun ? :fiskos

Y Çevrimdışı

YasinK1903

Yeni Üye
30 Eki 2018
1
33
Rahatça maç izlenebilecek, ekranda titreme yapmayacak, parlak ve kaliteli görüntü sağlanabilecek, Smart TV özelliğinin etkin kullanılabileceği 3000-4000 TL arasında 4K UHD yada Süper HD TV'lerden tavsiye edebilir misiniz?

D Çevrimdışı

dr.pupa 

Yeni Üye
22 Mar 2018
9
Merhaba, anne baba için çok fazla ekstra özelliğe ihtiyaç duyulmayan , haftasonları maç hafta içi ise dizi-film seyretmek için bir tv modeli önerebilir misiniz?
Bütçe 2500-2600. Boyut olarak 49"-50" düşünüyorum.
a101'de satılan Toshiba 50U5863DAT modelini gözüme kestirdim fakat stokta gözükmüyor.

Öneriniz var mı? İleride bu özelliklere sahip bir modelin kampanyasını beklemek akıllıca mı olur=
Teşekkürler,

A Çevrimdışı

Air34

Yeni Üye
18 Haz 2018
9
Merhaba Ado hocam, 32 inch full hd tv tavsiyeniz ne olur acaba ? Bu arada mevcut tv imde bulunan bir arızayı göstermek istiyorum size. Ekranda önceki kanalın logoları kalıyor vede çizgiler çıkıyor. Şimdiden teşekkürler..

P1040495.jpg

G Çevrimdışı

gurme

Yeni Üye
30 Eki 2018
4
118
Selam yeni üye oldum ben de 43 inç ucuz ama fiyat performansı yüksek tv tavsiyesi istiyorum uydu alıcıya bağlanarak tv ve film izlenecek 2,5 - 3 mt den oda içinde izlenecek duvara asılmayacak bütçe 1500'e kadar
AWOX 43 İnç aldım

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yoksul

Yeni Üye
30 Eki 2018
5
45
Hocalar acil oneriye ihtiyacim var 2.30 mt izleme mesafesi var fakat 3.5 4 metre baska bir oda daha var yazin oraya gecicez. Durumuma uygun tv ariyorim butce 3500 tl toshiba 50 4k ile 43mu7000 arasinda kaldim fikri olan var mi ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Üstadım yine ben :haha1 kayınvalidemde bitv vardı vestel 32 inç smart panelde bir sıkıntı vardı vestel servise verdik ve yedek parça üretilmediğini artık söyledi. Ve bizi şu yönde bilinçlendirdi ben tamamen unutmuştum. tüketici kanununda 10 yıl yedek parça üretimi ve temini zorunluymuş. vestel e mail falan attılar talep açtılar vestel de ürünün karşılığında 950 tl ödeme yaptığımızda Smart 32FD7100 LED TV gönderebileceklerini söylemiş.
senden akıl almak istedim vestelin sitesinde 1800 küsür bu ürün internette de üç aşağı beş yukarı böyle 1700e var en düşük her türlü karlı gözüküyor bana.
inç belki ufak ama mesafe salondaçok olmadığı için ihtiyacı karşılar gibi düşündük. Ne diyorsun ? :fiskos
Azizim bu konuyu forumda çok işlemiştik

malum 6502 sayılı tüketiciyi koruma kanunu ve 30 Mayıs 2014 de resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren garanti Belge Yönetmeliği gibi kanuni zorunlulukların da verdiği destek ile bizler tüketici olarak firmaları bu anlamda biraz sıkıştırmayı başarabiliyoruz.

Sorun şu ki genelde verdikleri fiyatlar fahiş oluyor.

Sizde böyle bir durum görmedim.

Bence uygundur, nihai karar sizindir :ok

Geri
Üst Alt