C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Yazılım sürümünüz nedir?

(Hoşgeldiniz bu arada :ok )

Hoşbulduk Ado Bey yazılım ve uygulama sürümü ikisi de V.0.43.4.0 yükseltmek istediğimde yeni sürüm yoktur diyor yaşadığım sorun neden olabilir sizce, görüntüde gölgeler ve ekranda iz kalması izlerken çok rahatsız ediyor umarım üretim hatası ürün gelmemiştir :(

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

emreqx

Yeni Üye
11 Eki 2018
2
33
Öncelikle selamlar, forumun anonim takipçilerindenim bir çok kişiyi bilgilendirmeniz detaylı açıklamalar ve videolarınızı sık sık takip ediyorum ve sizi tebrik ediyorum can-ı gönülden sizlerden bir tavsiye ricam olacaktır özellikle ado beyden, forumda araştırmama rağmen regal 49r7020u marka model tv için herhangi bir inceleme yaptığınızı bulamadım rica etsem benim için televizyonu yorumlayabilir misiniz yada 2500 tl üst limitle bu segment televizyon önerir misiniz ?

E Çevrimdışı

Efrasiyab

Aktif Üye
20 Şub 2018
98
merhaba hocam.bende aranızda yeniyim.
Philips 50PUS6503/12 hakkındaki görüşleriniz nelerdir acaba.şimdiden teşekkürler.(maç izlemek önceliğim).

ya da 3500 civarı önerebileceğiniz ne olabilir.

Bütçenizi 3.800 tl civarına çıkarırsanız ve VA panellere karşı negatif bir düşünceniz yoksa LG 50UK6950 modelini incelemenizi öneririm.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Regal 55R7020U 55 birde bunun için yorum alabilirmiyim. uzun ömürlülük açısından

Selamlar Hoşgeldiniz.
Marka model fark etmeksizin kimsenin size uzun veya kısa bir ömür garantisi vermesini beklemeyin lütfen :ok

Benim genel düüncem ise eğer arıza yapmaz ise bu gün satın alacağınız tm t vlerin ömürlerinin yaklaşık 45 yıl olduğu yöndedir ve yıllardır bu tezimi savunurum, yıllardır da hiç şaşmamıştır istisnai bazı 6-7 sene çalışan tv ler haricinde :ok

55R7020U model REGAL tv de kullanılan anakart MB130 ve panel ise LG dir. Panel yapı tipi IPS dir. Refresh Rate değeri smr 1000hz dir :ok

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
Selamlar Hoşgeldiniz.
Marka model fark etmeksizin kimsenin size uzun veya kısa bir ömür garantisi vermesini beklemeyin lütfen :ok

Benim genel düüncem ise eğer arıza yapmaz ise bu gün satın alacağınız tm t vlerin ömürlerinin yaklaşık 45 yıl olduğu yöndedir ve yıllardır bu tezimi savunurum, yıllardır da hiç şaşmamıştır istisnai bazı 6-7 sene çalışan tv ler haricinde :ok

55R7020U model REGAL tv de kullanılan anakart MB130 ve panel ise LG dir. Panel yapı tipi IPS dir. Refresh Rate değeri smr 1000hz dir :ok
hocam direct led mi? bir de hdr var mı? ya da herhangi bir şekilde açılabiliyor mu

K Çevrimdışı

KAANEVRA

Yeni Üye
10 Eki 2018
8
43
çok teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

çok teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar Hoşgeldiniz.

sonunda teşekkür edebildim :)

Geri
Üst Alt