Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam siz sakin filmler oyun vb. Şeylerle aranız olmadığından olabilirmi :)) geçen gün 49pus7503 vatanda 3600 liraydı kararsız kaldım almadım şimdi fiyat 4600 hocam tavsiye edermiydiniz benim isteklerimi karşılarmi bu model

Enteresan olanı ne biliyormusunuz (Şahsi yaklaşımım olarak) İçerisinde ne olduğunu biliyorsam, Sorun olsa da ben takmıyorum kafama. Benim derdim içinde ne olduğunu bilmediğim üretimlerle :kiskis

Haklısınız çok aksiyon futbol oyun vs işim olmuyor tv ile. Benim tv ile ilişkim maslahatgüzar seviyesinde, o orada tımbırdasın bana yarenlik etsin, ben pc de işime bakayım, arada eşim ile film kanallarına bakayım, Sabahları İsmail, Akşamları 19:00 da Fatih kardeşimi o ekranda göreyim bana yetiyor :ok

7503 ü Can abi öneriyordu yanlış hatırlamıyorsam, veya beğendiğini yazmıştı diye hatırlıyor da olabilirim. Ambi özelliği dışında PHILIPS üretimleri çok fazla çekmez beni :ok

F Çevrimdışı

Frh91

Yeni Üye
12 Eki 2018
7
31
Enteresan olanı ne biliyormusunuz (Şahsi yaklaşımım olarak) İçerisinde ne olduğunu biliyorsam, Sorun olsa da ben takmıyorum kafama. Benim derdim içinde ne olduğunu bilmediğim üretimlerle :kiskis

Haklısınız çok aksiyon futbol oyun vs işim olmuyor tv ile. Benim tv ile ilişkim maslahatgüzar seviyesinde, o orada tımbırdasın bana yarenlik etsin, ben pc de işime bakayım, arada eşim ile film kanallarına bakayım, Sabahları İsmail, Akşamları 19:00 da Fatih kardeşimi o ekranda göreyim bana yetiyor :ok

7503 ü Can abi öneriyordu yanlış hatırlamıyorsam, veya beğendiğini yazmıştı diye hatırlıyor da olabilirim. Ambi özelliği dışında PHILIPS üretimleri çok fazla çekmez beni :ok
Aynen forumda incelemesini görmüştüm ama arkasim siz ve birkaç biyerde servisinin ve Philips in eski kalitesinin olmadığını duyduğum için kararsız kalıp almadım sizin dediğiniz modellere bakicam hocam sizde başka model öneriniz olursa söylerseniz çok sevinirim mesela a101 lerdeki Toshiba fiyat olarak iyi ama benim için iyimi

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Tamam sorun değil azizim,

MB211 için 0.56.1.0 sürüm vardı ve hatta daha birkaç gün önce 0.59.2.0 sürümü de paylaştım

Size tavsiyem önce 56, sonra 59 yükleyerek her iki sürümde de ürünü test etmeniz yönde olacaktır, Sonucu lütfen bizimle paylaşın ona göre yol haritası belirleyelim :ok
Ado hocam hem İnternet hem uydudan güncelleme arattım çıkmıyor en son Kasım 2017 deki güncelleme mevcut bende forumdaki önerileri dikkate aldım usb belleği takıp servis menüsünden diagostic menüsünden arkadaşların anlattığı şekilde yaptım olmadı sonra diğer öneri olan TV yi fabrika ayarına getirip yeniden kurdum sonra arattım yine güncelleme bulunamadı diyor nasıl yapacağım bilmiyorum yol gösterirseniz memnun olurum. Bir de şu aklıma takıldı TV yi yeniden kurarken direkt kurulum, tekli uydu kablosu ve diseqc anahtarı seçeneği var bizde tek çanak olduğu için sonuncusu eledim. Evde tek çanak antene bağlı 3 TV var ikisinde dışarıdan bağlı uydu cihazı var benimkinde ise vestel in dahili uydusunu kullanıyorum. TV yi kurarken bu iki seçenekten hangisini seçmeliyim kendi TV me göre düşünüp direkt seçeneğini kurdum yoksa evdeki TV leri düşünüp tekli uydu kablosu kurulumunu mu yapmalıyım

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Aynen forumda incelemesini görmüştüm ama arkasim siz ve birkaç biyerde servisinin ve Philips in eski kalitesinin olmadığını duyduğum için kararsız kalıp almadım sizin dediğiniz modellere bakicam hocam sizde başka model öneriniz olursa söylerseniz çok sevinirim mesela a101 lerdeki Toshiba fiyat olarak iyi ama benim için iyimi

Ben istisnasız herkese, A101 ve BİM satışı REGAL ve SEG klimaları, A101 ve BİM satışı JVC TOSHİBA tv leri kesinlikle önermiş ve aldırmışımdır.

istisnai 1-2 olumsuz geri dönüş dışında binlerce insandan hep teşekkür adlım ki asıl teşekkürü hak edenler bu üretimi ve bu satışı bu fiyata yapanlardır.

2000TL ye 50'' 4K smart tv aldırdık yüzlerce insana. 3-4 iade eden dışında ben memnun olmayan görmedim.
23.000 Tane klima satıldı sadece A101 de sadece geçtiğimiz yaz. Bakın şikayet oranlarına şaşırır kalırsınız zira doğru düzgün olumsuz geri dönüş yok.
Yani birileri ADAM gibi iş yapınca biz de destekliyoruz elbette, yeter ki şu milletin yüzü gülsün artık.

Bu anlamda sanıyorum ki ALABİLİRSİNİZ demek istediğimi anlamışsınızdır, önemli olanı size uygun olanı bulmanızdır (Anakart panel tipi vs) :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado hocam hem İnternet hem uydudan güncelleme arattım çıkmıyor en son Kasım 2017 deki güncelleme mevcut bende forumdaki önerileri dikkate aldım usb belleği takıp servis menüsünden diagostic menüsünden arkadaşların anlattığı şekilde yaptım olmadı sonra diğer öneri olan TV yi fabrika ayarına getirip yeniden kurdum sonra arattım yine güncelleme bulunamadı diyor nasıl yapacağım bilmiyorum yol gösterirseniz memnun olurum. Bir de şu aklıma takıldı TV yi yeniden kurarken direkt kurulum, tekli uydu kablosu ve diseqc anahtarı seçeneği var bizde tek çanak olduğu için sonuncusu eledim. Evde tek çanak antene bağlı 3 TV var ikisinde dışarıdan bağlı uydu cihazı var benimkinde ise vestel in dahili uydusunu kullanıyorum. TV yi kurarken bu iki seçenekten hangisini seçmeliyim kendi TV me göre düşünüp direkt seçeneğini kurdum yoksa evdeki TV leri düşünüp tekli uydu kablosu kurulumunu mu yapmalıyım

Yazılım yükleme yöntemleri çekirdek yazılım konusu ilk sayfada yazıyor lütfen onları uygulayın, doğru tv ye doğru yazılım olduğu sürece yüklenmemesi için sebep yok.

Sizin çanağınız 3 tv ye gitse de farketmez sonuçta tek çanak o ve siz DİREKT seçeneğini tercih etmelisiniz :ok

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Yazılım yükleme yöntemleri çekirdek yazılım konusu ilk sayfada yazıyor lütfen onları uygulayın, doğru tv ye doğru yazılım olduğu sürece yüklenmemesi için sebep yok.

Sizin çanağınız 3 tv ye gitse de farketmez sonuçta tek çanak o ve siz DİREKT seçeneğini tercih etmelisiniz :ok
Teşekkürler Ado hocam umarım yaparım yarın da kısmet olursa kutudan seri numarasını size yazarım sizi de çok bıktırdım kusuruma bakmayın

K Çevrimdışı

Kanarya214

Yeni Üye
12 Eki 2018
4
31
Hoşgeldiniz;

Bu tv yi bana göre farklı kılan, Fazla önerdiğim ve aldırdığım UJ630 ve UK6100 ün üstü olmasına rağmen daha ekonomik satılan yerler bulunabilmesi ve doğal olarak 630 ve 6100 e nazaran WCG gibi daha gelişmiş özelliklere sahip olmasıdır.

Kullanım alanınız ne olacak?

Genelde maç izlemek ve film izlemek için kullanacağım carrfour markette şuan 4000 tl gibi bir rakamla satılmaktadır.Diğer teknoloji marketlere baktığımda bu tv emsallerinin fiyatları 6000 6500 tl civarı olduğunu gördüğümde fiyat olarakta cazip geldi.Ama hangi senenin özelliklerinden pek anlamıyorum o yüzden size sormak istedim şimdiden teşekkür ederim

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Sıkıntı yok için rahat olsun :ok

IMG_20181013_124507.jpg
IMG_20181013_124502.jpg

Ado hocam VPAZ : 20273409
SN : 9946534 800001
Yazılımı bilgisayara indirdim akşam yükleyeceğim titanyum karbon olayına karar veremedim hangisi daha güzel sizce bir de dün paylaştığınız çekirdek sürümü yükleyeceğim full sürüme gerek var mı sizce forumda arama kısmına çekirdek sürüm full sürüm farkı diye yazdım ama başlık olarak bulamadım linki atabilen arkadaşlar olursa memnun olurum kısaca yazılanlardan yanlış anlamadıysam TV de genel sorun varsa full sürüm sorun yoksa özellikleri güncellemek için çekirdek sürüm yüklenecek

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

ortabag708

Yeni Üye
15 Eki 2018
22
58
VESTEL 4 K SMART 43 UD 9300 İLE ARÇELİK A 43 L 8840 5B ARASINDAKİ FARK NEDİR Fiyat arasında 500 ile 1000 oynuyor televizyonu dsmartta ve internetten dizi seyretmek için kullanıcam bu iki televizyonün görüntü konusunda fark nedir vestelin sitesinde HDR vardır diye geçiyor

Geri
Üst Alt