newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
kafa karıştırıcı gerçekten, model hakkında öğrenebildiğim tek şey 2017 üretimi olduğu (kodu 2 ile bitiyor). 2017 üretimi 4000 serisi tv'lerle aynı özelliklere sahip midir değil midir ona bile emin olamıyor insan. öyle de bir ürün ki sadece tr piyasasında elektronik market zincirlerinin stoklarında görünüyor, internet aramalarında hiç bir şey bulamadım.

bahsettiğin model tv olarak değil monitör olarak geçiyor. teknosada 1-1,5 ay önce 1200 liraya satılıyordu. sanırım tek usb ve hdmi girişi vardı, tek kanallı 8x2=16w ses performansı çok kötü/berbat yorumları okumuştum . monitör olduğu için tuner girişi ve dahili uydu alıcısı yok. genel anlamda ben bu tarz ürünleri dede/nineye almalık tvler olarak görüyorum, size pek keyif vermeyecektir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

49" hi-level 1499 Lira, yeniden a101 stoklarında, ihtiyacı olan acele etsin.

55" hi level uhd acele edin ;

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

muallim1616

Aktif Üye
25 Eyl 2018
71
43
Teknik olarak yapılır mı? EVET yapılır ancak Stratejik olarak yaparlar mı onu bilemem, o biraz kurumsal taktiklere göre değişkenlik gösteren durumdur.
Yapılmasa bana göre bir şey olmaz zira siz bir ürün seçerken o anki size sunduğu vaatleri dikkate alarak satın alım yapıyorsunuz, Size vaat ettiklerini yerine getiriyorsa sonradan 4.0 olsa ne olur olmasa ne olur?

Tabi burada şu da var tüketici gözü ile bakarsak, Ben alayım 3,5 ama o sonradan olsun 4-5.
Böyle bakarsak olması tabi ki iyi lakin kesin olur mu ona bir şey diyemem işte.

Adem Helvacı Ado aslında böyle sormak istemiştim,LG marka akıllı televizyonlarla birlikte gelen Linux tabanlı WebOS yazılımına güncelleme desteği yeterince veriliyor mu? Diyelim ki 43UJ701V model WebOS 3.5'li cihazı aldık. Şuan WebOS 5.0 var galiba bu güncellemeyi alabilir mi? Yoksa donanımsal yeterliliğine göre mi yazılım güncellemesi alır? Yani işletim sistemi güncellemesi veriyor mu,onu demek istedim..

P Çevrimdışı

PietaTr

Yeni Üye
5 Eki 2018
5
39
Merhaba Arkadaşlar
Forumda yeniyim ve güzel paylaşımlar olduğu in üye oldum ve bende burada soruma cevap alabileceğimi düşündüm.
Ben odama 43 inç 4k smart tv li 3000 tl ye kadar öneri istiyorum vereceğiniz öneri ile tv yi fiyat takibi yapacam çoğunlukla yan açıdan izleyecem ve internetten video izlerim çoğu zaman.
İnşallah verdiğim bilgiler ile bende bir öneri alabilirim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Arkadaşlar
Forumda yeniyim ve güzel paylaşımlar olduğu in üye oldum ve bende burada soruma cevap alabileceğimi düşündüm.
Ben odama 43 inç 4k smart tv li 3000 tl ye kadar öneri istiyorum vereceğiniz öneri ile tv yi fiyat takibi yapacam çoğunlukla yan açıdan izleyecem ve internetten video izlerim çoğu zaman.
İnşallah verdiğim bilgiler ile bende bir öneri alabilirim

Hoşgeldiniz, Yan açı sorunu nedeniyle biraz ince eleyip sık dokumak lazım.

Futbol merakı var mı?
Oyun konsolu kullanılacak mı?

K Çevrimdışı

Krayir

Yeni Üye
5 Ağu 2018
26
30
Adem Helvacı Ado bey tekrardan merhaba. Delilik yapıp kapalı kutu bulunca 49mu8000 aldım. Ve görüntü olarak vb çok memnunum. Ancak bir-kac problem var canımı sıkan. Arayuzde dolaşırken sanki takılıyormus gibi. Yani kasmak terimi var ya. Aynen öyle gibi. Uygulamalara girerken hızlı ama arayuzde bi takılma hissiyatı var. Akıcı hissettirmiyor. Neden kaynaklı olabilir acaba? Hiç güncelleme yapmadım bu arada. Internete bile daha 1 2 kez bağladım.
Ayrıca birde ps4 oynarken takılma oluyor. Futbol oyununda santra yapılırken yada faul kullanırken çok bariz bir kasma var. Ufak tefek değil. Oyun modunu açmayı denedim o seçenekte kapalı açılmıyor.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado bey tekrardan merhaba. Delilik yapıp kapalı kutu bulunca 49mu8000 aldım. Ve görüntü olarak vb çok memnunum. Ancak bir-kac problem var canımı sıkan. Arayuzde dolaşırken sanki takılıyormus gibi. Yani kasmak terimi var ya. Aynen öyle gibi. Uygulamalara girerken hızlı ama arayuzde bi takılma hissiyatı var. Akıcı hissettirmiyor. Neden kaynaklı olabilir acaba? Hiç güncelleme yapmadım bu arada. Internete bile daha 1 2 kez bağladım.
Ayrıca birde ps4 oynarken takılma oluyor. Futbol oyununda santra yapılırken yada faul kullanırken çok bariz bir kasma var. Ufak tefek değil. Oyun modunu açmayı denedim o seçenekte kapalı açılmıyor.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler
Acil güncelleme lazım azizim, yoksa MU8000 bu konularda üzmez sizi :ok

M Çevrimdışı

membranoz

Aktif Üye
16 Ağu 2018
50
43
Adem hocam merhaba. Daha önce önermiştin ama tekrar sormak istedim, Vestel falan derken Regal49r7020u modelini düşünüyorum şu anda seninde önerdiğin model olduğu için ve tabi f/p olarak mantıklı gibi ve yerli olması sebebiyle tercih ediyorum, bunda panel vs farklı tipleri ,modelleri varmı yoksa direk alıp geçeyim mi? Birde nelere dikkat etmem gerek? Misal garanti 2 yıl diyor, 50hz vs. amazondan almayı düşünüyorum bu arada. Kestane kebap acele cevap ☺

M membranoz, Adem Helvacı Ado

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

Krayir

Yeni Üye
5 Ağu 2018
26
30
Adem Helvacı Ado bey. 49Mu8000 e güncelleme yapmama rağmen özellikle ayarlar ve bluetooth wifi gibi bağlantı kısımlarında takılmalar mevcut. Akıcı değil. Ne yapmamı tavsiye edersiniz.

Geri
Üst Alt