P Çevrimdışı

patlıcanmusakka

Yeni Üye
12 Mar 2024
2
33
Merhaba foruma yeni üye oldum. 65 inç bir tv arayışı içerisindeyiz çok fazla tv kanallarını izlemiyoruz genellikle youtube ve netflix kullanıyoruz menüsü akıcı olan bir tv önerirmisiniz? Fiyat olarak 30bin civarlarına çıkabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,388
39
Merhaba foruma yeni üye oldum. 65 inç bir tv arayışı içerisindeyiz çok fazla tv kanallarını izlemiyoruz genellikle youtube ve netflix kullanıyoruz menüsü akıcı olan bir tv önerirmisiniz? Fiyat olarak 30bin civarlarına çıkabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?
Menü akıcılığına değil de görüntü kalitesine önem verin. Bir tane Apple Tv veya düzgün bir tv box bağlarsınız, dünyanın en akıcı televizyonu olur.

Led televizyonların 65'' ebatta kaliteli olanları 45-65.000 TL arasında değişiyor. Bütçeniz dahilinde Vestel, Arçelik, Grundig gibi markalardan beğendiğiniz bir tv seçebilirsiniz. Genellikle benzer görüntü verirler. IPS mi olacak yoksa VA mı ona karar verin.

İlla marka olsun derseniz Samsung CU7000, TCL C645 var.

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
samurai , merhaba bana mutfak için önerebilecegınız bır tv var mı 24 ınc düşünüyorum onvo 2410 _2 ve axen lede09 tv bunlar sitelerde uygun fiyat , hangısını almalıyım tsk ederim

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,388
39
samurai , merhaba bana mutfak için önerebilecegınız bır tv var mı 24 ınc düşünüyorum onvo 2410 _2 ve axen lede09 tv bunlar sitelerde uygun fiyat , hangısını almalıyım tsk ederim
Merhaba. Geçen yazdığınız mesajı gördüm ama 24'' grubunda seçenek sunamayacağım için yazmak istemedim. Sanıyorum önceliğiniz ürünün fiyatıydı.
W Winston senin bir önerin olur mu ?

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Merhaba. Geçen yazdığınız mesajı gördüm ama 24'' grubunda seçenek sunamayacağım için yazmak istemedim. Sanıyorum önceliğiniz ürünün fiyatıydı.
W Winston senin bir önerin olur mu ?
cevap için tsk ederım , evet 24 ınc tv için ıyı bır marka baktıgımız da fıyat konusu yüksek , bn mutfak için düşünmüştüm fazla para vermekte ıstemiyorum sonucta süreklı kullanılacak degıl yazdıgım iki marka için (onvo -axen) gercekci olmak gerekırse cekımserım de bilemedim suan bu ıkı marka 3 300 tl gibi fıyat nette yorumlarda olumlu dıyen cok olumsuzda var kararsız kaldım tekrar tsk ederım.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,388
39
cevap için tsk ederım , evet 24 ınc tv için ıyı bır marka baktıgımız da fıyat konusu yüksek , bn mutfak için düşünmüştüm fazla para vermekte ıstemiyorum sonucta süreklı kullanılacak degıl yazdıgım iki marka için (onvo -axen) gercekci olmak gerekırse cekımserım de bilemedim suan bu ıkı marka 3 300 tl gibi fıyat nette yorumlarda olumlu dıyen cok olumsuzda var kararsız kaldım tekrar tsk ederım.
Mutfak televizyonu için çok para harcamaya gerek yok, bu bakımdan haklısınız. Vestel olsa biraz daha güvenilir olurdu fakat şu durumda fazla seçenek görünmüyor. Onvo veya Axen'den birini alacaksınız gibi duruyor. ONVO OV24201 hem FHD hem de mat ekrandı lakin stok bulunmuyor.

P Çevrimdışı

patlıcanmusakka

Yeni Üye
12 Mar 2024
2
33
Menü akıcılığına değil de görüntü kalitesine önem verin. Bir tane Apple Tv veya düzgün bir tv box bağlarsınız, dünyanın en akıcı televizyonu olur.

Led televizyonların 65'' ebatta kaliteli olanları 45-65.000 TL arasında değişiyor. Bütçeniz dahilinde Vestel, Arçelik, Grundig gibi markalardan beğendiğiniz bir tv seçebilirsiniz. Genellikle benzer görüntü verirler. IPS mi olacak yoksa VA mı ona karar verin.

İlla marka olsun derseniz Samsung CU7000, TCL C645 var.
cevap için teşekkür ederim tv başında saatler geçirmiyoruz haftda 2-3 saat anca izleriz o yüzden ips panele ihtiyacım yok VA olsa yeterlidir Grundig 65GHU8000 için ne düşünürsünüz acaba?

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,388
39
cevap için teşekkür ederim tv başında saatler geçirmiyoruz haftda 2-3 saat anca izleriz o yüzden ips panele ihtiyacım yok VA olsa yeterlidir Grundig 65GHU8000 için ne düşünürsünüz acaba?
Haftada 2-3 için televizyona çok fazla para harcamaya gerek yok bence. GHU8000 sizin için yeterli olur ama gidip de bu cihaza 30.000 vermeyin.
Bu fiyata olur ama,

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,264
@conker

-hocam X96X10Pro ya slimbox romu yükledim ama sonra kaldırdım! hiç bir şey getirmemiş
BUG lar duruyor,1010 f/w döndüm tekrar!
bahsettiğim konu için freakt. sitesinden bazı bilgileri paylaştım ama fabrikanın ilgili kişisi
henüz dönmedi,normal mail lere ise cevap vermiyor
onun haricinde cihaz çok iyi,zaten biliyorsun satıştan çekmiştim,Ugoos almaya şimdilik
değmez arada epeyi fiyat farkı var

-AI picture menüsü epeyi uğraştırdı beni,fazla sature yaptı resmi şimdilik öyle bıraktım
root lu olmasa da bana bir sorun çıkarmadı,costom rom da sanırım Magisk vardı
ancak işime yaramadı şimdilik

-8809 serisi sanırım TR de henüz çıkmadı,sanırım çok yakında çıkar,bu seride herifler
bence çok iyi iş çıkarıyorlar,"miniLED" ise bana göre hala palavra hiç bir üreticide
bunlar iş göremiyor,sadece fiyatı "ciddi arttırıyor"😡

-TPV de 12/62 kod arasında VA/IPS değişikliği vardır! buna dikkat et
60 Rusya kodu da yine farklı! herifler bölgeye göre değiştiriyor bunları

-"TITAN" için bahsettiğin sitede bazı yorumları okudum ama beni tam açmadı
Andro/GoogleTV ye göre kesinlikle çok daha iyi ama görmek lazım,Box çılar
için hiç önemli değil yani takılmıyoruz buna,ben zaten uydusunu bile kullanmam
son f/m update den sonra zaten bunların hepsini pasif ettim yaw,zırt pırt uyarı geliyordu

not;internet bağlantısınıda kes! ne ethernet ne de WiFi açık olsun!!

Geri
Üst Alt