A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
175
50
bu görüntü ne yaw,kış gelmiş her tarafa KAR yağmış gibi:hmm
ayrıca bunu servis gördümü ya da müracaat ettinmi servise?

böyle homojenitesi olan bir panel de sen nasıl ""görüntüde sorun yok"" diyorsun?
usta servisgeldinormel dedi sonra gittiler ürün 8 gün oldu alalı şimdi terntyoldan mediamarkettn almıştım ürün iadessi oluşturup kargo ya vercem yarın faturasıyla beraber bende fotoraf çektim a4 kağıda çetli açılardan sizce süreç de neolur göndrsem iyi olurmu sonuç neçıkar

M Çevrimdışı

mylove33

Yeni Üye
9 Mar 2019
17
40
Arkadaşlar hayırlı cumalar herkese. TCL 50C645
PHİLİPS 50 PUS 8508
bu iki TV den hangisini tercih etmem doğru olur. Değerli yorumlarınızı bekliyorum

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
usta servisgeldinormel dedi sonra gittiler ürün 8 gün oldu alalı şimdi terntyoldan mediamarkettn almıştım ürün iadessi oluşturup kargo ya vercem yarın faturasıyla beraber bende fotoraf çektim a4 kağıda çetli açılardan sizce süreç de neolur göndrsem iyi olurmu sonuç neçıkar
İade işlemlerini başlat.panelin her tarafında bulutlanma var. Trendyolla görüş iade işlemleri için. Nasıl oluyor diye. Yanaşmadiklari takdirde thh ver. Resimleri çek ekranın.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Arkadaşlar hayırlı cumalar herkese. TCL 50C645
PHİLİPS 50 PUS 8508
bu iki TV den hangisini tercih etmem doğru olur. Değerli yorumlarınızı bekliyorum
İkiside Va panelle gelir. Hangisi ucuzsa onu alın. Benzer görüntü kalitesi var. Ama Philips artı yapan daha iyi bir işlemci ile gelir.

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
175
50
İade işlemlerini başlat.panelin her tarafında bulutlanma var. Trendyolla görüş iade işlemleri için. Nasıl oluyor diye. Yanaşmadiklari takdirde thh ver. Resimleri çek ekranın.
trenyoldan iadekodu geldi kargo alırmı servis raporu yok diye kargo koliduruyor garenti belgesi duruyor

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
trenyoldan iadekodu geldi kargo alırmı servis raporu yok diye kargo koliduruyor garenti belgesi duruyor
Kargoyu yönlendiriller mesaj gelir kargodan.almaya gelmeden. Trendyol iade işlemi başlattı. Eksiksiz teslim et. Servis kaydını silerler. Servis kurulumu yaptı zaman firma hemen kurulum için odeme yapmaz. Trendyol da satıcıya hemen ödeme yapmaz zaten. İnternet satışları işini doğru yapan kurum burada Trendyol bu. Parada onun elinde satıcı birşey yapamaz.

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
175
50
Kargoyu yönlendiriller mesaj gelir kargodan.almaya gelmeden. Trendyol iade işlemi başlattı. Eksiksiz teslim et. Servis kaydını silerler. Servis kurulumu yaptı zaman firma hemen kurulum için odeme yapmaz. Trendyol da satıcıya hemen ödeme yapmaz zaten. İnternet satışları işini doğru yapan kurum burada Trendyol bu. Parada onun elinde satıcı birşey yapamaz.
meajgeldi
teslim etmek için

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
175
50
İyi. İnşallah sorunsuz bir şekilde halledersiniz. Forumdaki kişilere de Trendyol un nasıl bir satıcı olduğuna dahil bir rehber olur. Bu iade konusunda.ustam

İyi. İnşallah sorunsuz bir şekilde halledersiniz. Forumdaki kişilere de Trendyol un nasıl bir satıcı olduğuna dahil bir rehber olur. Bu iade konusunda.
ustam şimdi kargo da teslım alırken neye dikkat ediyor yuriçikargo ilkdefa başımıza böylebirşey geldi

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Tcl sürekli kendini geliştiren marka hem panel hem model anlamında. Sorunları var mı var görüntüde donanım yazılımlarında. Ama diğer markalarında var çok.
Türkiye de satıcısı iyi olmadığı sürece yani müşteri memnuniyeti ve sorunlu cihazların iadesi konusunda bilkom dan alıp kendisi devam etmelidir. Böyle şirketler bir markanın pazara girişini çok kötü etkiler.

Geri
Üst Alt