E Çevrimdışı

Exe1ans

Yeni Üye
15 Ara 2021
44
27
Cevabınız için çok teşekkür ederim. QN85C düşünüyorum bende ve sizin ürün gelip kurulum yapıldıktan sonra düşüncelerinizi yine yazarsanız çok sevinirim.
Televizyonun 4K ya uyarlama, Ai upscaling özelliği yani bildiğimiz gibi 4K olmayan görüntü ve içerikleri 4K'ya yükselterek göstermesi olayını çok merak ediyorum, mağazada demo görüntü olduğu için normal tv uydu yayınlarında yada netfelixte filan başarılımı göremiyoruz bununla ilgili deneyimlerinizi ürün elinize geçince paylaşırsanız çok sevinirim
Tabi merakla bekliyorum bende daha gelmedi

Samsung 65QN85C ürünü sipariş verdim. Bilgi veren W Winston ve Samurai Samurai Bey efendiye çok teşekkür ederim.

Ürünü Hepsiburada dan SamsungTürkiye satıcısından sipariş verdim. Sanırım resmi Samsung Türkiye değil ünvanı DRK Pazarlama diye geçiyor umarım sorun olmaz. Amazonda 1 adet var onu alacaktım İstanbul bölgesine gönderilmediği için alamadım.

56K ya aldım bugün %5 daha indirim gelmiş 53 düşmüş lakin tv satın alınamıyor ilk defa böyle bir alışveriş yaptığım için kafam karıştı açıkcası.
Sorun olmaz kardeşim içini ferah tut inşallah

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,375
@Nuri,Eren

-bahsettiğim 845 idi ve beğenmediğim durumu yazmıştım diğer blog da
yerine Samy 8/9 "pahalı" da olsa,alabilecek olan için zaten en doğru seçenek

-benim 928 Box geldi ama satacağım bunu da kısa sürede zira Ugoos almaya kafayı koydum
şimdilik daha ucuz olduğu için bunu aldım,Ugoos zaten yazdığım gibi birinci tercihim idi ama
maliyet de $ 125 gibi artı bir fark olunca,ilk etapda X96X10 aldım
diğer başlıkta da bir çok şeyini bugün yazdım

-İhsan beyle görüşün bu arada LGE Oled için zira bana G3 için bir fiyatdan bahsetmişti geçen hafta
ve hala panel duruyorsa ki sanırım elinde 2 adet kalmıştı 65" olarak,bunu değerlendirin
LCD leri filan boşverin yaw,ayrıca o rakamlara LCD mi alınr kardeşim!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,375
TPV de software 231WW için yeni yazılım vardır 8808 serisi ve diğer ilgili bazı serileri için

auto update açıksa bile s/w uyarısı hemen gelmeyebilir!
siz ilgili menüden girerek kendiniz arayın ve bulursa yazılımı,sonra uyarıları takip ederek
yazılımı indirin,bunları yaparken(yazılım indirme işlemi sürerken) kumanda da hiç bir şeye
basmayın! bekleyin panel açılacaktır+

sanırım s/w "global" olabilir yani 62/60 veya 12 v.s olsa bile sizde ""yeni yazılım var"" var uyarısı
varsa tıklayın,olası bir yerlerden yazılım var deyip de uyumsuz v.s bir s/w olursa ya yüklenmez
ya da cihazı brick edersiniz kaldıki TPV ye s/w yüklemek de biraz zordur!

F Çevrimdışı

fbbr10

Aktif Üye
18 Ocak 2020
52
27
arkadaşlar merha 65u9730 model tvim arıza yapması sonucu değişim talep ettim qled istedim 65q9900 stokda olmadığından 65qa9700 model cihaz talebinde bulundum cihaz iyi cihazmıdır 65u9730 da jbl vardı bunda yok ses kalitesi nasıldır android bir cihaz seri cihaz mıdır

Ç Çevrimdışı

Çöpçü

Yeni Üye
21 Ara 2023
10
49
Ustalar bakabilir mi acaba ?
Bu tvyi aldık mediamarkten az önce bıraktılar.
İki tane seri no var. Bir üstte küçük barkotta
Birde alttaki büyük barkotta ikisi farklı.
Bu normal bir durum mu ? Sakata gelmeyelim.
Bu konularda birşey bilmiyorum o nedenle sordum.

Samurai Samurai W Winston albanez albanez

phipips.jpg

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Ustalar bakabilir mi acaba ?
Bu tvyi aldık mediamarkten az önce bıraktılar.
İki tane seri no var. Bir üstte küçük barkotta
Birde alttaki büyük barkotta ikisi farklı.
Bu normal bir durum mu ? Sakata gelmeyelim.
Bu konularda birşey bilmiyorum o nedenle sordum.

Samurai Samurai W Winston albanez albanez

phipips.jpg
Birşey olmaz. Ürünlerin üretimi bölgelere göre yapılır. Bir ülkede stok varsa mevcutta. Stoğu azalan bölgeye gönderilir.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
238
55
lg ve samsungun amiral gemisi modelleri tv hoparlörü ile birlikte çalışıp daha üst seviye ses tatmini vaad ediyor lg buna wow orchestra diyor samsung q-symphony sizdeki tv q85c de samsung q-symphony destekler ne kadar gerekli dersen kişiden kişiye değişir beğenmedim deyip kapatan da var q- sypmhony olmaksızın kullanmıyorum diyen de var bunun dışında bazı sony tvler sorun çıkarıyor

ama ne lg ne de samsungda farklı soundbar modelleri ile sorun çıktı diyen duymadım hdmi-cec açık olacağı için en fazla tv ve soundbar ses seviyeleri eşlenemez misal soundbar 30 gösterirken tv ekranı 50 gösterir vs onun dışında sorun çıkacağını sanmam en kötü hdm-cec kapatıp çift kumanda kullanır geçer gidersinz asıl sorun uyumdan ziyade tcl'lerin biraz sorunlu ve primli satılıyor olması distribütöründen dolayı

bunun bir üst modeli var 937u muydu neydi subwoofında sorun var mesela dh forumda bir arkadaş bayağı da hesaplı aldı black fridayde geri iade etti apartman kullanımına uygun değil düşük seslerde zırıltı mı yapıyormuş vızıltı mı bir şeyler yazmıştı açıkçası böyle üst düzey bir tvye daha orta-üst segment soundbarların yakışacağını düşünüyorum

Geri
Üst Alt