S Çevrimdışı

standart birisi

Yeni Üye
19 Ocak 2024
10
30
Fiyat aralığınız göre baktığınız markaların modellerini çıkarın buraya tekrar atarsınız.
Bunlar benzer modeller olur bu markaların. Burada Philips in yeni kullandigi mediatek işlemcili modeli 55pus8508 ön plana çıkar daha iyi bir işlemciyle gelir
Hocam 8508 modeli 25 bin lira
8808 modeli 38 bin lira sizce değer mi farka .?

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Peki 24k fiyata 8808 50 inç olanı mı tercih etmeliyim yoksa 25k ya 8508 55 inç olanı mı?
Benzer görüntü alırsınız. Bir panel tek başına 120 Hz olması size çok büyük bir avantaj sağlamaz. Diğer özellikler ile olursa donanım olarak iyi sonuçlar sağlar. Bir bütün olarak düşünün. İyi bir yerel karartma, parlaklık, yansıma önleyici vb.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Örneğin LG 816 modeli o da 100 Hz lik panel. Sorunlu bir yerel karartma alttan. Arka ışık titremesi senkron bir şekilde çalışmıyor belli bir süre. Bu da ekrandaki öğelerin bulanıklığına netlikligini bozuyor

G Çevrimdışı

galeyan

Yeni Üye
21 Ocak 2024
8
24
Örneğin LG 816 modeli o da 100 Hz lik panel. Sorunlu bir yerel karartma alttan. Arka ışık titremesi senkron bir şekilde çalışmıyor belli bir süre. Bu da ekrandaki öğelerin bulanıklığına netlikligini bozuyor
Önerileriniz sonrası Teknosadan 8508 cihazı 25.6k ya satın aldım. İnşallah memnun kalırız. Teşekkürler

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Samurai Samurai, 25k bütçem var önemli olan görüntü kalitesi ve televizyonun android kısmının güçlü olması ne önerirsiniz?
Önerileriniz sonrası Teknosadan 8508 cihazı 25.6k ya satın aldım. İnşallah memnun kalırız. Teşekkürler
Philips televizyonların donanımları güçlü oluyor, 4 GB Ram olması gerek 8508 modelinde. Bu televizyondan büyük ihtimalle memnun kalırsınız. Güle güle kullanın.

E Çevrimdışı

Exe1ans

Yeni Üye
15 Ara 2021
44
27
W waffoz W Winston Samurai Samurai
Merhaba arkadaşlar ürün cuma günü elime ulaştı kargo getirdi ancak şehir dışına çıkacağım için kurulumunu bugün istedim ve ekip arkadaşlar kuruluma geldi ve gerçekten çok ilgililerdi çok yardımcı oldular ancak gel gelelim ki ürün arızalı çıktı panel de sıkıntı var ekran yanıp sönüyor sorunla karşılaştık. Değişim olacağını sorunlu olduğunu ben demeden teknik ekip hemen söyledi zaten değişim talebinde bulunduk bakalım ne kadar sürecek süreç bilmiyorum

O Çevrimdışı

onuruysal

Yeni Üye
22 Ocak 2024
1
44
26-28 Bin TL Bütçem var. Salonun büyüklüğü nedeniyle en az 65 inch televizyon almalıyım. Film-dizi izliyorum ve çok nadiren oyun oynuyorum. TV öneriniz olur mu acaba?

G Çevrimdışı

galeyan

Yeni Üye
21 Ocak 2024
8
24
Philips televizyonların donanımları güçlü oluyor, 4 GB Ram olması gerek 8508 modelinde. Bu televizyondan büyük ihtimalle memnun kalırsınız. Güle güle kullanın.
Cihazın garanti kapsami dışına çıkmaması için yetkili servisin mi kurması gerekiyor ve yetkili servis bunun için bir ücret istiyor mu?@Samurai, W Winston,

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Cihazın garanti kapsami dışına çıkmaması için yetkili servisin mi kurması gerekiyor ve yetkili servis bunun için bir ücret istiyor mu?@Samurai, W Winston,
Tabi servis açıp kurmalı. Kurulum ücretsiz.
Size çalışır halde teslim edecekler. Aldığınız yerde sorunsuz şekilde evinize teslim edecek. Servis kurulumu bu yönden önemli taşımadan yada mağazanın depolama şeklinden kaynaklanan ürün sorunu olursa servis rapor tutar. Değişim olur

Geri
Üst Alt