Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Merhaba arkadaşlar, 55" ve üzeri fiyat/performans ürün önerisi verebilir misiniz? Awox TV'den çok çektiğimiz için sorunsuz bir marka/model tercihimiz olur ama uygun fiyatlı olması ilk tercihimiz.
Öyle bir ürün yok ama kullanım amacınızı belirtirseniz belki birkaç öneride bulunabiliriz. Uygun fiyat arıyorsanız Vestel'den şaşmayın, servis kalitesi de iyidir. Alternatif olarak Arçelik grubu da olabilir.

Kalite istiyorsanız en az 30.000 bütçe gerekir. TV ne için kullanılacak ? Sadece uydu yayını mı ? 4K içerik tüketilecek mi ?

E Çevrimdışı

Exe1ans

Yeni Üye
15 Ara 2021
44
27
Çok teşekkür ederim

E Exe1ans,
Qn85C Avrupa modeli bizde de bu var tr de. Oldukça iyi bir modeldir. 700C den performans i çok daha iyidir. Ona fazla ödeme yapmana bence gerek yok. TV sorunsuz gelsin.
Gerçekten teşekkür ederim

Gelen de sorun neymiş ki iade etmiş Exe 1ans ben fransız mı kaldım konuya

gerekirse ikinci el al iyi bir şey al ya da çevir dolara dursun biraz daha katar iyi bir model alırsın evladiyelik o fiyatlara hep düşük harcıalem mallar var yani tvnin q85 q90 ayarı soundbarda q990c eskisi q990b q950a gibi arkada hoparlör olan setler
Öyle yaparım o zaman 😊 Panelinde sorun çıktı televizyonu kurdular ekran testi yaparken panel açılıp kapanmaya başladı direk videosunu çektiler gerekli yerlere bildirdiler şuan da bekliyorum bende bozuk ürünü gelip alacaklar yeni ürünü getirecekler ama ne zaman biter bu olay bilmiyorum 2 gün geçti şuan da

damn2u Çevrimdışı

damn2u

Yeni Üye
29 Mar 2019
10
38
Öyle bir ürün yok ama kullanım amacınızı belirtirseniz belki birkaç öneride bulunabiliriz. Uygun fiyat arıyorsanız Vestel'den şaşmayın, servis kalitesi de iyidir. Alternatif olarak Arçelik grubu da olabilir.

Kalite istiyorsanız en az 30.000 bütçe gerekir. TV ne için kullanılacak ? Sadece uydu yayını mı ? 4K içerik tüketilecek mi ?

Cihazın kronik sorunu olmaması ve uzun vadede sorun çıkartmaması yeterli, gerekirse Android box alırız. TV'de babam ulusal kanalları ve arada iptv'den maçları izler. Bir de bazen bizim oğlan dedesini darlayıp çizgi film açtırır o kadar. Kalite aramıyoruz zaten Awox U5600STR şu an kullanılan cihaz.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,375
msg atan veya dm v.s
benim desktop arızalandı bir kaç gün giremiyorum msg lar için+
sanırım haftaya düzelir,şimdilik kızın laptopuyla giriyorum

blogdaki dosyalar günceldir
OLED dosyası ayrıdır!!! bütün set.v.s oradadır
928 boxım geçen hafta gelmişti+Ugoos siparişi vereceğim haftaya bunuda satıyorum maliyetine

Philips 8807/50" s pic.sett. dosyası henüz hazırlamadımş eski 8807 ye göre de yapılması
çok zor çünkü herifler GoogleTV OS ye geçtiler,bana göre "bok" yediler!
ülen bu alet BOX filanmı yaw nedir bu Android sevdası:hayir
Adv.pic. sett. için uygun mod v.s yok!
"Personal" mode ile ayarladım bazı yerlerini,diğer mode lar uygun değildir
ancak "Color Control" Personal ile tam düzgün geliyor! noise/ghost yoktur!
dolayısıyla tamamen değişen menü sisteminde bu Personal mode gayet yeterlidir+
AÇI SORUNU YOKTUR diyenler ya bu işi hiç bilmiyor ya da göremiyor farkı
ancak bu onlar açısından çok süper bir durum haline geliyor:hoba1 yok atlama
panel de kullaılan chipset+gpu şu anda piyasada kullanılan en iyi sistemdir!
bu karşılık illegal yazılım kullanma olmadığı için örneğin codec/format v.s desteği
"kısıtlıdır"!!!! ext.HDD/Flash taktım hepsini açmıyor açamıyor v.s demeyin sonra!
ya da gidin BOX alın+kafanıza göre de Player yükleyin alayını açın o zaman:ok ve sürekli forumlarda
Ancak panel açabildiği videolarda resim kalitesi çok çok iyidir zira G57 ile
bu olayı ciddi aşmışlardır ancak bana göre bir APPLETV de değildir yani o kadar değil!

sanırım şu ana kadar 50" alan geçen ve bu hafta 9 kişi oldu bana ulaşan,yazdıklarımı
dikkatli okuyun ltf,donanimhaber denen illet sitede şunu yazdılar bunu yazdılar v.s
yaw iteleyin gitsin bunları yazanları beyler,kimi bildiğiniz satıcı fake üyelerdir
kimi gürcan arızası gibidirler kimisi tamamen fake foırumlarda kafa bulmak için takılan tipler
v.s yani alayını iteleyin gitsin bir kısmıda bu forumda da vardır bunların ama onlara malzeme
buradan çıkmaz!

birisi 65 sormuş daha doğrusu almış ama bu panel 8807 gibi IPS değildir bu sene VA oldu
bana göre vasat bir seri ancak 8808 de 55 daha doğru bir tercih olur IPS için
8808 de ise performans olarak da bana göre 50" tek en doğru model dir

yeni yazılım geldi,bundan bahsettim geçen gün ancak detaylandırmadım henüz tam incelemediğim için!
update ON da dursun ve bulacaktır,bulmuyorsa manual update ile arayın o zaman görecektir
indirmeyi başlatın
dokunmayın kumandaya veya kesinlikle kapatmayın bu sefer oldukça uzun sürüyor işlem!
+++

S Çevrimiçi

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
238
55
Çok teşekkür ederim

Gerçekten teşekkür ederim

Öyle yaparım o zaman 😊 Panelinde sorun çıktı televizyonu kurdular ekran testi yaparken panel açılıp kapanmaya başladı direk videosunu çektiler gerekli yerlere bildirdiler şuan da bekliyorum bende bozuk ürünü gelip alacaklar yeni ürünü getirecekler ama ne zaman biter bu olay bilmiyorum 2 gün geçti şuan da
geçmiş olsun ne şanssızlık yahuu

V Çevrimdışı

Vidanjör

Yeni Üye
7 Eki 2019
14
34
Abiler TLC nasıl alınır mı? Ömürleri nasıl? Servisi nasıl? Oled panel bir tv almak isriyorum max 50000 bilemedin 55000. Ömür çok önemli benim için hangi markaya yöneleyim? Google TV tercih nedeni ama android olursa hayır demem.

C Çevrimdışı

Clarex

Yeni Üye
25 Ocak 2024
1
21
Merhabalar. 20000 TL civarı 55 inç tv arıyorum. Yüksek bir beklentim yok. Uzun ömürlü olması benim için önemli. Normal kullanacağım ara sıra film ve kanalları izleyeceğim. Öneriye ihtiyacım var.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,798
Abiler TLC nasıl alınır mı? Ömürleri nasıl? Servisi nasıl? Oled panel bir tv almak isriyorum max 50000 bilemedin 55000. Ömür çok önemli benim için hangi markaya yöneleyim? Google TV tercih nedeni ama android olursa hayır demem.
Samsung qn85C yada qn90C LCD modellerinden birine bakın. Qled demek istediğini anlayarak

S Çevrimdışı

srvngrc

Yeni Üye
11 Ara 2023
12
37
Arkadaşlar selamlar. LG’nin LM serisi 47” bir TV var evde. 2012’de almıştım. Şu ana kadar ses dışında üzmedi diyebilirim. Yakın zamanda ev değiştireceğim için 2. bir TV ihtiyacımız da olacak. O dönem çok para vermiştim TV’ye ama yanlış bir karar verdiğimi düşünüyorum. Keşke ortalama bir şey alıp 12 değil de 6-7 sene sonra değişseydim diyorum.
Yaklaşımım doğru mu bilmiyorum ama teknoloji çok hızlı geliştiği için çok para verip 3 sene sonra keşke şunu alsaydım demek de istemiyorum.
Çok yüksek beklentilerim yok. Ama en azından ortalama üstü bir şeyler olsun tabi. Daha çok film izlemek için kullanıyoruz TV’yi. Şu an 2,5 metre mesafe ama taşınınca muhtemelen 3,5- 4 metre civarı olacak. 40 bin liraya kadar önerebileceğiniz cihazlar nelerdir acaba?

Geri
Üst Alt